Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sizce hangisini alsam

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında onurdebreli tarafından paylaşıldı.

1. onurdebreli

onurdebreli Yeni Üye

Seviye:
    2 model üzerinde yoğunlaştım kron xc500 veya sedona borla sice hangisini alsam birde boyum 1.75 boyuma göre 17inç kardro bulunurmu bu modellerde tavsiyeleriniz için şimdiden tşk

2. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    borlanın bildiğim kadrıyla 17" kadrosu yok 16" ve 18" var

3. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bence kron XC 500..hem lord of drinks inde dediği gibi sedonalarda rakamlar çift çift gidio...Fakat kronun 17'' olanı var.

4. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    sanırım bu karsılastırmayı daha once gormustum forumda ve cogunluk borla dıyordu yanlıs hatırlamıyorsam
    daha ayrıntılı bılgıler verırsenız sızın ıcın daha iyi olacagını dusunuyorum cunku aynı bısıklet ıcın farklı parcalar gosteren sıteler gormustum (borla ıcın masa konusunda)

5. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    fatih biliyor bende borla var parasına göre iyi xcm lock out maşa var benimkinde biraz ağır 14 küsür kilo ve üzerindeki kompenentleri tourney giriş seviyesi için ideal olablir lakin benim bisiklet almam için acele durumlarım olmasaydı borla almazdım fakat almış bulunuyorum memnun sayılırım
    tabi bu bir bisikletten ne istediğinede bağlı o yüzden para biriktirmeye başladım üzerindeki kompenentleri değiştirmeyi planlıyorum deore ile
    tabi 300 ytl lik bisiklete 350 ytl civarında parça alınırmı biraz saçma geliyor lakin parayı biriktirip kompenentlerini deore ile değiştirirsem yaza doğru kadroyuda değiştiririm ortada borla fln kalmaz:D:D

6. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    borlada xcm maşa xc500de zoom maşa var sırf bu yüzden borla almalısın .bildiğim kadarıyla zaten maşa hariç bütün kompenentleri aynı ama göz zevkine göre karar verebilirsin.maşayıda değiştirdinmi yine çok sağlam bir bisikletin olur(xc500 için söylüyorum)