sizce hangisi

EmreGNCR

Üye
Tepki
0
İsim
EMRE
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba bisiklet tutkusuna yeni katılanlardanım imkanlar doğrultusunda bir şeyler almak istiyorum. bütcem 600 tl (max). iki bisiklet arasında kaldım sizce hangisi? uzun yol yapmayacağım bu arada .

bianchi speed 1000 ve Ümit Gigantus 2D 26

http://www.bisikletcim.com/ProductImages/29805/big/umit-gigantus-2d-26-jant-bisiklet-2646.jpg

http://www.bisikletcim.com/ProductImages/27932/big/bianchi-speed-1000-26-bisiklet.jpg

Scudo
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bianchi derim,neden mi?Disk frene bu fiyat aralığında hiç bulaşmamanı öneririm.Ayrıca Bianchi'nin daha hafif olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: EmreGNCR

EmreGNCR

Üye
Tepki
0
İsim
EMRE
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
yorumlarınız için teşekkürler ceyhun bey. başka yorumlarda alabilir miyim acaba ?

equles

Üye
Tepki
4
İsim
Kutlu
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar bende bisiklet almayı düşünüyorum. Whistle Guipago 1603. sizin yorumlarınız nelerdir? teşekkürler. (link)

Adven2riders

Ride your destiny.
Tepki
110
İsim
Yasin K
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aslına bakarsanız ve illa ki mtb (dağ bisikleti) istiyorum da diyorsanız bütçenizi biraz daha zorlayıp üst seviye bir bisiklet almanızı öneririm.
Nedenlerine gelince maddi imkanı bir kez zorlayıp iyi bir bisiklet aldığınızda verdiğiniz paradan maksimum verim ve konfor alırsınız.Ayrıca zamanla
anlayacaksınız ki bisiklet var bisiklet var. O yüzden ben bu işe gönül verdim diyen herkese önerim alabildiğinin en iyisini alması olacaktır.
iyi sürüşler.

• Beğen

EmreGNCR

Üye
Tepki
0
İsim
EMRE
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
benim imkanlarım doğrultusunda suan ust sevıyedım aslına bakarsanır gigantus aklıma yatıyor o yuzden sızlere danısmak ıstedım.tecrubeli pedallar olarak

Adven2riders

Ride your destiny.
Tepki
110
İsim
Yasin K
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@EmreGNCR İkisi arasında bir seçim yapıldığında ben de Bianchi derim nedenine gelince marka bilinirliği ve ikinci el satış avantajları gigantus a göre daha fazla.
Ayrıca ikisi de donanım olarak birbirine yakınlar. Tek farkı ümitte disk fren sistemi olması ancak bu da yüksek hızlarda ve özellikle ıslak zeminlerde avantaj sağlar onun dışında bir artısı bence yok.

• Beğen

Özhan Akgöğ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.107
Bisiklet
Diğer
Bianchiyi alın. Gidon boğazının tümleşik olmaması bile bir sebep. Ayrıca vites sistemi olarak da bi tık yukarda.

• Beğen

Kazım kuru55

Aktif Üye
Tepki
55
İsim
Kazım
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar.Bisiklet konusunda çok yeniyim.Carroro 702 grande man ve sportive 321 ile salcano mostar ve city fun arasında kaldım.Boy 1.85 kilo 120.Tavsiyelerinizi bekliyorum.