Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sizce hangisi? geotech ascent & cannondale F8 & corratec x vert halcon

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serkanacaroz tarafından paylaşıldı.

1. serkanacaroz

serkanacaroz Yeni Üye

arkadaşlar selam, aranıza yeni katıldım ve bütçeme göre bir bisiklet alıp çocukluk takıntımı bir hobi haline dönüştürmek istiyorum. deltabisiklet.com adresinden bikaç model seçtim, ama karar veremiyorum, modeller ve parçaları hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımı için şimdiden teşekkürler..

http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2978,DeltaBisiklet,2412
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2982,DeltaBisiklet,2420
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2956,DeltaBisiklet,2379

2. alper koseoglu

alper koseoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Santos
    Seviye:
    bu iste cok iyi bilgiye sahip değilim öce onu belirteyim. ama bayadır bende bisiklet araştırıyorum.sanırım parca olarak sıralama 1-geotech 2-corratech 3-cannondale bende araştırmıştım bu bisikletleri ben f8 almaya karar vermiştim (biraz da marka takıntısı sanırım) ama malesef kadro ölçüsü sadece L kaldığı için 2010 modellerini beklemek zorunda kaldım. 2010 f8 de cok güzel bakmanı mutlaka öneririm. yurtdışı fiyatıda ortalama 30-40$ daha fazla 2009 f8 den

serkanacaroz bunu beğendi.
  3. Anıl Akalp

Anıl Akalp Kıdemli Üye

Seviye:
    CANNONDALE f8
    GEOTECH ASCENT DİSK ALIVIO

Bu ikisinden birini alırdım yerinde olsam

4. Semih Karadağ

Semih Karadağ Aktif Üye

Seviye:
    Bu üçünün arasından en iyisi Corratec Halcon. Donanım olarak daha iyi duruyor.

5. serkanacaroz

serkanacaroz Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler, ilk araştırmaya başladığımda geotech ascent' e kanım kaynamıştı, ama sonra almışken uzun seneler kullanabileceğim iyi bir konfikrasyona sahip sağlam ve geliştirmeye açık bir bisiklet alayım düşüncesi doğdu kafamda, cannondale yıllarını bu işe vermiş bi firma, geotech'le arasındaki fiyat farkıda sanırım biraz da bisiklet piyasasındaki bu tanınırlığından kaynaklanıyor, keza corratec için de öyle olmalı, biraz zor bir müşteriyim, daha çok ince eleyip sık dkuyacağım galiba :)) yardımcı olanlara ve olacaklara tekrar teşekkürler..

6. serkanacaroz

serkanacaroz Yeni Üye

alper, marka konusunda takıntım yok aslında ama 2010 cannondale f8 lere de bi bakıcam, sağol..