Sizce hangi kaskı tercih etmeliyim?

OnurCG

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Salcano
SEDONA MV 23 VEYA MV39 ALACAĞIM HANGİSİNİ ALMALIYIM

r,.jpg imgres.jpg

Dosyalar

Scudo

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
@O.ASTRO:)) dostum bence ikisini de alma. bu modelleri biliyorum. başına bidon geçirsen bunlardan daha iyi korur. birazcık daha para koymaya çalış kuvvetli bişey al derim ben.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@O.ASTRO:)) Bence sağdaki kırmızı beyazı alın. Daha şekilli görünüyor.

Sedona'nın vakti zamanındaki en ucuz kaskını kullanıyorum. Bir gün yağmurlu bi havada yokuş aşağı giderken bisikleti kaydırdım ve düştüm. Kafamın iki kez asfalta çarptığını hatırlıyorum. Sonuç: Eldiven parçalandı, Şort parçalandı, Vücutta istemediğin kadar sıyrık, çizik...

Kaskın yere çarpan kısmında küçücük kabuk kalkması oldu. Sadece o kadar. Eskidi ama hala kullanıyorum. Kask teknolojisinde üst seviyelik bi ilerleme yok. Motosiklet geçmişim var, oradan da biliyorum. Çin çakması bişeyi asla önermem ama Sedona kaskı kesinlikle öneririm.:harika:

OnurCG

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Salcano
sedoan kask alacağım sanırım güvenmelimiyim

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Yeni konu açmak istemedim arkadaşın affına sığınarak, hangi kask iyidir sizce ikisinden birini alacağım:
Spor_8807504.jpg Spor_8807504.jpg 209581191_tn120_0.jpg
(link)
(link)

cngz

Daimi Üye
Tepki
333
İsim
cengiz
Bisiklet
Specialized
Kaskın darbe karşısında çabuk paramparça olanı makbuldür.
MTB,yol ve şehir bisikleti kullanıcıları için ayrı ayrı kasklar vardır.Bütçenize, kullanım amacınıza göre uygun bir kask alınırsa mutlu olunabilir.

Son Selim

Daimi Üye
Tepki
482
İsim
Selim A.
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar, ilk kez kask alacağım ve bugün iki kask denedim. Zozo ve Prowell. Bütçeniz uygunsa kesinlikle Prowell'i tercih edin. Hafiflik ve konfor açısından bariz fark var. Diğerlerini denemiş değilim.