Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce Hangi Kadro Uzun Ömürlüdür.

Konu, 'Kadrolar' kısmında Sezgin Aydoğdu tarafından paylaşıldı.

1. Sezgin Aydoğdu

Sezgin Aydoğdu Yeni Üye

Merhabalar
    Arkadaşlar kullanmakta olduğum Atala slr200 kadromu değiştirmek istediğimden dolayı internette çeşitli bisiklet sitelerinde kadrolar bakıyorum bakmakta olduklarım:

1.
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/kadrolar/whistle-lamok-karbon-yaris-kadrosu.html

2.

http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/kadrolar/scott-s10-yaris-kadrosu-s-sari-siyah.html

3.
    Scott Cr1
    4.
    Scott s30
    5.
    Trek Madone 3.1

Düşündüğüm kadrolar bunlar fiyat olarak uygunlar şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum..

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hangisini alırsanız alın ; uygun şartlarda kullandığınız sürece ömür boy goturur sızı.Yanılmıyorsam Trek ömür boyu garanti veriyor.Yol kadroları dahil mi bilmiyorum.Bence sonradan satılma olasılığını goze almanızı onerırım.Örnegın Scott s serisinın ıkıncı elı gayet guzeldir.

3. serhat177

serhat177 Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kron marka kadroların da ömür boyu garantisi olması lazım..

4. Cengiz Parlakgül

Cengiz Parlakgül Bisikletkolik

Adı:
    cengiz parlakgül
    Seviye:
    Uzun omur diyorsaniz celim bakacaksiniz, evladiyeliktir, yaslandiginizda salona asmaliktir, omur boyu iyide celik omurden sonrada cok sey anlatir...

5. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Ömür boyu tanımına çok takılmayın burada kastedilen malın kullanım ömrüdür.

Bisikletler için kullanım ömrü 10 - 15 sene olarak tanımlanır. Bilindik tüm markaların kadroları amaçları doğrultusunda kullanıldığında 15 - 20 yıl sorunsuz kullanılabilir. İçinize sinen beğendiğiniz herhangi bir kadroyu alabilirsiniz.

Fakat çelik Cengiz'in de dediği gibi zamansızdır.

6. kayhan

kayhan Misafir

karbon olanı alın... alüminyum kadro tedavülden kalkmak üzere.. karbonun sürüş zevki bambaşka. ben alüminyum çok sürdüm. şimdi karbon kadro var performans en az % 30 artıyor. çelik kadro bulunabilir birşey değil. sipariş üzerine yapanlar var yurtdışında. seri üretimi olmayan bir kadronun peşinden koşmak biraz fantazi.