Sizce Doğru Bir Seçimmi ?

Tepki
1
Öncelikle Slmlar Ben daha 13 yaşındayım ve bisikletlere yeni yeni alışıyorum .) yani öle sizin gibi pek bilgim yok ancak
1Sene önce aldığım Bianchi Magnum Bisikletin Çatısı Eyildi Yani amortisörün orası kırıldı ve firma ben kiloluyum diye suçu üstüme attı :( 92 kiloyum arkadaşlar alırken övüyorlardı satınca işleri bitiyor bende kırılınca gittim Corvetteden WIND Modelini aldım Tek ön amortisor Ben Mersin Mezitlideyim Tüm YOllar asfalt sizce doğru bi seçimmi ? 175tl ye aldım

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aldığınız bisikletin özelliklerini ve fotoğraflarını eklerseniz daha kolay yardım alabilirsiniz :) Ayrıca moralini bozmak gibi olmasın Kaan ama 13 yaşına göre 92 kilo biraz fazla gibi, tabi boyun ne kadar bunu bilmiyorum :) İleride başına dert olmaması için bol bol bisiklete binip biraz hafiflemende fayda var :)

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Bisikletin hayırlı olsun kardeşim yalnız söylediğin, ben sizin gibi zengin değilim cümlen çok yanlış, buradaki herkes zengin değil, çoğu kişi kendi emeğiyle bisikletini almaya çalışıyor, ben mesela. Öncelikle bisiklet değil her konuda ailenden destek beklememeyi öğrenmelisin, her zaman yanında olmayacaklar. Zaten ileride çok daha iyi bir bisiklet almak isteyeceksin, çalışmayı dene.

Tepki
1
Zaten bisikleti ben aldım işte ondan diyorumya bu arada özür dilerim yanlış yazmışımdır .d resimler ekliyorum yarın bakımdan sonra esaslarını eklerim şimdilik sadece ölesine fotolar ekleyim Boyumda 191cm
KADRO:26 HI-TEN Ön AMORTİSORLU
MAŞA:Süspansiyonlu
JANT 26" Alüminyum
Ağırlık:16.5kg
Model:WIND
FREN:LOGAN Alüminyum V-FREN
VİTES:Shimano TZ-50 21 Vites
LASTİK:Rubena 26" 2,0
Zincir:KMC
Marka:Ümit Ticaret Corvette İşte bu

Eren ERDEM

Üye
Tepki
48
Kaancım, öncelikle boyuna maşallah demek istiyorum =)

Aldığın bisikletinin de verdiğini kuruşu kuruşuna karşılayacağını düşünüyorum, güle güle ve iyi günlerde binmeni dilerim.

Tepki
1
peki bianchi gibi içine göçelmez diymi yani kırılmaz :) Ya Corvette Yazıom googleye Corvette marka araba çıkıo Corvette WIND Yazıom Bianchi Wind çıkıo .d foto yarına kaldı ozm :)

cem deviren

Daimi Üye
Tepki
200
yaş 13 boy 191 yanlış anlamadım di mi :d maşallah :)

kardeşim yaşın daha genç boyun daha da uzayacak heralde böyle giderse 210 falan olursun :D şimdilik bütçenin elverdiği sürece aileni zor duruma sokmadan bisiklet tercihini yap elindeki bisikletlerle idare et :) ama tabi kadroyu boyuna göre al kendine iyi bak çok dert etme :)

Tepki
1
.d abi bu beni 2 sene idare eder okullarda açılıyor ii bişiler alırım ya aslında bianchi ile durucaktım kırılınca elimdeki ile aldım birazda ailem kattı işte öle ucuzdan aldım ama deiştiricem 2 seneye kalmaz bi bayramdada para toplarım bizim oralardan geçen sene 310tl topladıydım bu sene de öle bişi yaparlar inş ananem fln birazda çalışırım seneye sonra size sorarım hangisi ii hangisi kötü die