sizce bu nasıl ?

farkın

Üye
Tepki
19
arkadaşlar bu bisiklet scott voltage 08 yz3 hakkında bir yorum yapmanızı istiyorum valla tip olarak hoşuma gidiyor indirimdede şu an sizce trial e uygun mu yada yeterli mi başlangıç için? fazla kasmıcağım için başlarda öyle yorum yaparsanız daha iyi olur şimdiden sağolun.

link = (link)

Scudo

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ilk başlangıç içinse ve madden gücün yetiyorsa tavsiye ederim arkadaşım saygılar

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
konu uygun olan street bölümüne taşınmıştır çünkü bahsi geçen bisiklet street bisikletidir.

tektekerali

Aktif Üye
Tepki
210
Çok önemli bi detayı atlıyosun.Kadrosu L boy. Small bulabilirsen al.Başlangıç için iyi.

Furkan DURU

Forum Bağımlısı
Tepki
181
@freeridedrk

Niçin etmezsin hocam ? Sölede arkadaşlar daha sağlıklı kararlar versinler.
Saygılar

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Bu kişiden kişiye değişir tabikide ama ben bi kaç scott voltage kullandım ve kadro tır gibi geldi bana :D.Onun yerine başka bisikletlere bakmanı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: oski

farkın

Üye
Tepki
19
14 kg sanırım voltage yz3 bütçeme en uygun olması ve indirimde olması beni bu bisiklete yönlendiriyor parçaları modifiye etme şansım olabilir benim için kadro nun dayanıklılığı ve street yada freeride için uygun olurmu o noktada bilgim olmadığı için sordum. başka ne önerileriniz olabilir max 350 euroya kadar? ayrıca large almam ne gibi dezavantaj oluşturur?

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
largede hareketlerde zorlanabilirsin çok esnek olamaya bilirsin largeyle
bi XCmiş gibi gelir:)

tektekerali

Aktif Üye
Tepki
210
@farkın

sokak sürüşünde veya serbest sürüşte rahatsız edebilir L kadro çok büyük.

farkın

Üye
Tepki
19
ne açıdan zorlanırım sokak sürüşünde pek anlamadım 21 vites var sonucta :D yanlışmıyım_?

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
sen anlamadın galiba vitesle alakası yok kadronun boyutundan bahsediyoruz...
hareketler konusunda diyoruz zorlanabilirsin diyoruz lage kadro diyoruz hantal olur diyoruz zaten ağır kontorl ün zorlasır diyoruz:D:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@farkın

o zaman git sokak arası bisikletçilerden al bi bisiklet. eğer hala vitese göre bisiklet seçiyorsanız forumdaki yazıları biraz okuyun ondan sonra ''sizce bu nasıl '' diye sorun.

herkes L kadro büyük diyor. siz hala 21 vites var sonuçta diyorsunuz. birde üstüne yanlışmıyım diye soruyorsunuz.

şimdi diyeceksiniz '' e ben daha yeni başlıyorum, bişey bilmiyorum''. merak etmeyin biz anamızın karnından bisikletçi olarak çıkmadık yada direk 2000 mesajla üye olmadık. çok iyi hatırlıyorum foruma ilk mesajımı atmadan önce forumu 1 saat kurcaladım, yazıları okudum.ve en azından ''kadro büyük,zorlanırsın'' denince ''e 21 vites değilmi neden zorlanırım'' cinsinden sorular sormadım. en azından viteslerin kullanımı ve amacının ne olduğunu birde kadronun ne olduğunu anlatan bir kaç yazı oku.

Yanlış mıyım ??

farkın

Üye
Tepki
19
arkadaşım ben biri sokak sürüşünde zorlanırsın demiş bende fiziki açıdan zorlandırmayı gerektiricek bişi olmaz 21 vites mevcut diye düşündüm ondan öyle dedim kadro hakkında yorum yapmadım ben sadece street hareketleri değil sokakda düz sürüşdede kullanacağım için dedim ama eğer street terminolojisinde sokak sürüşü diye bir hareket varsa bilmem..

Yahu bu forumun belirli kuralları var arkadaşlar özellikle son birkaç haftadır herkes de bir agresiflik var.Buranın forum ortamı olduğunu unutmamanız dileğimle..
Erkal ASLANBAŞ

• Beğen
Tepkiler: KuNDuZ

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@farkın

arkadaşım sokak sürüşü senin dediğin gibi yolda tin tin gitmek değil. evet forumda agresiflik var bir sürü yeni üye oldu ve hepside çok fazla şey bildiğini sanıp ama aslında çok fazla yanlış şey bildiklerinden doğru bilenleri deli ediyorlar. şu nasıl bu nasıl bunu böyle yapsam şu olurmu yoksa şöylemidirki böylemi olsun gibi bir çok konu açılıyor.
sokak sürüşünde çoğu bisiklet vitessizdir. bunu nasıl açıklıycaksın. biraz araştırma yap sonra konuş 21 vites miş 24 vitesmiş ozaman git 27 vitesli bisiklet al dahada çok rahat edersin.
hiç değilde bu bölüme mesaj yazabilmek için sokak sürüşü ne demekmiş git onu öğren.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

farkın

Üye
Tepki
19
sokak sürüşünde üstüne tanımam tamam arkadaşım