Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sizce bu nasıl ?

Konu, 'Street & DJ' kısmında farkın tarafından paylaşıldı.

1. farkın

farkın Üye

Seviye:
    arkadaşlar bu bisiklet scott voltage 08 yz3 hakkında bir yorum yapmanızı istiyorum valla tip olarak hoşuma gidiyor indirimdede şu an sizce trial e uygun mu yada yeterli mi başlangıç için? fazla kasmıcağım için başlarda öyle yorum yaparsanız daha iyi olur şimdiden sağolun.

link = http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?products_id=1330

2. boxtubing

boxtubing Kıdemli Üye

Seviye:
    ilk başlangıç içinse ve madden gücün yetiyorsa tavsiye ederim arkadaşım saygılar

3. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Ben tavsiye etmem...

gurkankas bunu beğendi.
  4. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    konu uygun olan street bölümüne taşınmıştır çünkü bahsi geçen bisiklet street bisikletidir.

5. tektekerali

tektekerali Aktif Üye

Seviye:
    Çok önemli bi detayı atlıyosun.Kadrosu L boy. Small bulabilirsen al.Başlangıç için iyi.

6. Furkan DURU

Furkan DURU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Niçin etmezsin hocam ? Sölede arkadaşlar daha sağlıklı kararlar versinler.
    Saygılar

7. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    Bu kişiden kişiye değişir tabikide ama ben bi kaç scott voltage kullandım ve kadro tır gibi geldi bana :D.Onun yerine başka bisikletlere bakmanı öneririm.

oski bunu beğendi.
  8. farkın

farkın Üye

Seviye:
    14 kg sanırım voltage yz3 bütçeme en uygun olması ve indirimde olması beni bu bisiklete yönlendiriyor parçaları modifiye etme şansım olabilir benim için kadro nun dayanıklılığı ve street yada freeride için uygun olurmu o noktada bilgim olmadığı için sordum. başka ne önerileriniz olabilir max 350 euroya kadar? ayrıca large almam ne gibi dezavantaj oluşturur?

9. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    largede hareketlerde zorlanabilirsin çok esnek olamaya bilirsin largeyle
    bi XCmiş gibi gelir:)

10. tektekerali

tektekerali Aktif Üye

Seviye:
    sokak sürüşünde veya serbest sürüşte rahatsız edebilir L kadro çok büyük.

11. farkın

farkın Üye

Seviye:
    ne açıdan zorlanırım sokak sürüşünde pek anlamadım 21 vites var sonucta :D yanlışmıyım_?

12. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sen anlamadın galiba vitesle alakası yok kadronun boyutundan bahsediyoruz...
    hareketler konusunda diyoruz zorlanabilirsin diyoruz lage kadro diyoruz hantal olur diyoruz zaten ağır kontorl ün zorlasır diyoruz:D:D

13. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    o zaman git sokak arası bisikletçilerden al bi bisiklet. eğer hala vitese göre bisiklet seçiyorsanız forumdaki yazıları biraz okuyun ondan sonra ''sizce bu nasıl '' diye sorun.

herkes L kadro büyük diyor. siz hala 21 vites var sonuçta diyorsunuz. birde üstüne yanlışmıyım diye soruyorsunuz.

şimdi diyeceksiniz '' e ben daha yeni başlıyorum, bişey bilmiyorum''. merak etmeyin biz anamızın karnından bisikletçi olarak çıkmadık yada direk 2000 mesajla üye olmadık. çok iyi hatırlıyorum foruma ilk mesajımı atmadan önce forumu 1 saat kurcaladım, yazıları okudum.ve en azından ''kadro büyük,zorlanırsın'' denince ''e 21 vites değilmi neden zorlanırım'' cinsinden sorular sormadım. en azından viteslerin kullanımı ve amacının ne olduğunu birde kadronun ne olduğunu anlatan bir kaç yazı oku.

Yanlış mıyım ??

14. farkın

farkın Üye

Seviye:
    arkadaşım ben biri sokak sürüşünde zorlanırsın demiş bende fiziki açıdan zorlandırmayı gerektiricek bişi olmaz 21 vites mevcut diye düşündüm ondan öyle dedim kadro hakkında yorum yapmadım ben sadece street hareketleri değil sokakda düz sürüşdede kullanacağım için dedim ama eğer street terminolojisinde sokak sürüşü diye bir hareket varsa bilmem..

Yahu bu forumun belirli kuralları var arkadaşlar özellikle son birkaç haftadır herkes de bir agresiflik var.Buranın forum ortamı olduğunu unutmamanız dileğimle..
    Erkal ASLANBAŞ

KuNDuZ bunu beğendi.
  15. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşım sokak sürüşü senin dediğin gibi yolda tin tin gitmek değil. evet forumda agresiflik var bir sürü yeni üye oldu ve hepside çok fazla şey bildiğini sanıp ama aslında çok fazla yanlış şey bildiklerinden doğru bilenleri deli ediyorlar. şu nasıl bu nasıl bunu böyle yapsam şu olurmu yoksa şöylemidirki böylemi olsun gibi bir çok konu açılıyor.
    sokak sürüşünde çoğu bisiklet vitessizdir. bunu nasıl açıklıycaksın. biraz araştırma yap sonra konuş 21 vites miş 24 vitesmiş ozaman git 27 vitesli bisiklet al dahada çok rahat edersin.
    hiç değilde bu bölüme mesaj yazabilmek için sokak sürüşü ne demekmiş git onu öğren.

gurkankas ve hsrv_khy bunu beğendi.
  16. farkın

farkın Üye

Seviye:
    sokak sürüşünde üstüne tanımam tamam arkadaşım :in: