Sizce bu gidon-bogaz street için nasıldır?

Scudo

tektekerali

Aktif Üye
Tepki
210
Holzfeller'ın da Hussefelt'in de açıları farkklı olan bi kaç modeli var.
Holzfeller'ın 2 farklı modeli var TR'de biri geniş ama çok yüksek değil.Diğeri hem geniş hemde kıvrım yerlerinde baya bi yükselme var.Hussefelt'te de aynı şekilde.

Tam 9 aydır kullanıyorum hussefelt'i daha kırılmadı.
Bence yüksek olanı al.Daha rahat edersin.

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
@tektekerali

Kararımı verdim truvativ hussafelt alıyorum ozaman. teşekkürler.

beyturk_38

Üye
Tepki
16
slm arkadaslar kısa bugaz bende cok kullandım yaklasık 6 senedır sıtrıt tryal yapıyorum ama ben sunu belırtmek ısterım bence bogaz 16cm dıreksıyon 70cm en ıdaalı tabı o sızın tercıhınız

trial_kutas

Daimi Üye
Tepki
94
@beyturk_38

mesajdaki hatalarını düzeltmek istedim 1.Türkçenin düzgün kullanılması slm değil selam idaalı değil idalı 2.Parça ve sürüş stilleri kısa boğaz street trial

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@beyturk_38

evet 6 senedir street ve trial yapmana rağmen hiç birşey öğrenememişsin.
streetde kısa gidon boğazı ve 70 değil 66-68cm lik street veya dj gidonu kullanılır. dh gidonları üstten gelen darbelere dayanıklıdırlar ancak alttan gelen darbelere (her önü çektiğinizde alttan belli bi miktar darbe yer) karşı dayanıksızdırlar. çünki dh de gidonu kendine pek çekmezsin ve üstten gelebilicek her türlü darbeye karşı yapılırlar. ancak street veya dj gidonları hem alttan hemde üstten gelen darbelere karşı kuvvetlidirler ve dh gidonlarına göre daha az esnerler dh gidonlarına göre 2 yada 4 cm daha kısadırlar. bazıları uzunda olabiliyor tabi. ve açıları düz değil biraz içeri doğru olduğundan bileklerinizi ağrıtmaz. trialsde ise çok az açılı uzun gidon ve uzun boyun kullanılır.(yanlışsam düzeltin çünki trialle ilgilenmiyorum ancak gördüğüm her bisiklette böyle) street deki gibi gidon hem alttan hemde üsttengelebilicek darbelere karşı dayanıklıdır.

ve ayrıca türkçen çok kötü biraz düzeltirsen çok daha anlaşılır dilden konuşmuş olursun.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy