Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce bu arka attırıcı alsammı?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Mert Aksu tarafından paylaşıldı.

1. Mert Aksu

Mert Aksu Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar ümit bisiklet aldım hiç bilmeden vites atmıyordu yeniledim kabloları şimdide arka atırrıcı yamuldu yenisini alcam çok masraf yaptırdı bisiklet bisikletci sadece kadrosunu iyi yapıolar dierleri dandik dedi sizce alltaki resimdeki arka atırıcı alsammı?

2. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    göösterdigin arka aktarıcı shimano tourney rd tx 35 neredeyse tüm alt seviye veya giriş bisikleti olara kullanılan ng650 xc 150 gibi bisikletlerde kullanılır.tavsiye edebilirim.

3. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaslar alt seviye deselerde (aslinda oyle) 500,00 - 600,00.-TL seviyesine kadar olan bisikletlerde en cok kullanilan attirici modellerinden. Fiyat - performans olarak uzun sure sizi idare eder. Ileride kadronuz gercekten duzgun bir kadro ise kullandikca ihtiyaciniza ve artan bilginize gore daha ust modellere yonelirsiniz. Ya da iyi bir kadro uzerine yeniden bisiklet toplamaya baslarsiniz. Su an icin mantikli bir tercih

4. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynı modeli uzun süre hırpalayarak kullandım. Bana bir sorun çıkarmadı. Fiyatı uygun ve iş görüyor.

5. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    daha önce ki bisikletletimde,bu attırıcıyı kullanmıştım,çok seri bir attırıcı olduğunu söylemem,shimano arka attırıcıların en düşük modellerinden,

nakitiniz fazla ise acera,değilse altus öneriririm öneririm

6. Bahadır Ulusoy

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bu model 7 li sistemlere uygun acera ve altuslarda 7 li sistemde ürün bulmak zor ben internetten baktım ama bulamadım ama görmüştüm.sana tavsiyem bunun yerine 9 ve ya 10 lu bir ruble,vites-fren kolu ve aktarıcı ve tabiki zincir alman ileride eksikligini hissedersin ama bütce meselesi

7. Bahadır Ulusoy

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hocam birde internetten alırsan nasıl olduguna dikkat et bir kelepceli model var birde baska türlü bir baglantı şekli var hangisi uygunsa onu al bisikletciye götürürsen o anlar