Sizce bu arka attırıcı alsammı?

Mert Aksu

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar ümit bisiklet aldım hiç bilmeden vites atmıyordu yeniledim kabloları şimdide arka atırrıcı yamuldu yenisini alcam çok masraf yaptırdı bisiklet bisikletci sadece kadrosunu iyi yapıolar dierleri dandik dedi sizce alltaki resimdeki arka atırıcı alsammı?

(link)

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
göösterdigin arka aktarıcı shimano tourney rd tx 35 neredeyse tüm alt seviye veya giriş bisikleti olara kullanılan ng650 xc 150 gibi bisikletlerde kullanılır.tavsiye edebilirim.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaslar alt seviye deselerde (aslinda oyle) 500,00 - 600,00.-TL seviyesine kadar olan bisikletlerde en cok kullanilan attirici modellerinden. Fiyat - performans olarak uzun sure sizi idare eder. Ileride kadronuz gercekten duzgun bir kadro ise kullandikca ihtiyaciniza ve artan bilginize gore daha ust modellere yonelirsiniz. Ya da iyi bir kadro uzerine yeniden bisiklet toplamaya baslarsiniz. Su an icin mantikli bir tercih

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aynı modeli uzun süre hırpalayarak kullandım. Bana bir sorun çıkarmadı. Fiyatı uygun ve iş görüyor.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
daha önce ki bisikletletimde,bu attırıcıyı kullanmıştım,çok seri bir attırıcı olduğunu söylemem,shimano arka attırıcıların en düşük modellerinden,

nakitiniz fazla ise acera,değilse altus öneriririm öneririm

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
bu model 7 li sistemlere uygun acera ve altuslarda 7 li sistemde ürün bulmak zor ben internetten baktım ama bulamadım ama görmüştüm.sana tavsiyem bunun yerine 9 ve ya 10 lu bir ruble,vites-fren kolu ve aktarıcı ve tabiki zincir alman ileride eksikligini hissedersin ama bütce meselesi

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Hocam birde internetten alırsan nasıl olduguna dikkat et bir kelepceli model var birde baska türlü bir baglantı şekli var hangisi uygunsa onu al bisikletciye götürürsen o anlar