siz olsaydınız hangisini alırdınız?

ernesta

Üye
Tepki
39
merhaba,

arkadaşlar yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum. forumda yaptığım araştırmalar sonucunda şehir bisikleti almam gerektiğini anladım. asfalt harici sürüş yapmıyacağım, merdivenlerden atlamıyacağım, kaldırımlardan usulca çıkacağım.

bütçeme göre yaptığım araştırmalar sonucunda aşşağıda linkleri olan bisikletleri gözüme kestirdim. sizlerin görüşlerini ve düşüncelerini almak isterim. ve bu bisikletleri kullananlar varsa tecrübelerini ve düşüncelerini duymak isterim.

(link)
(link)

bunlar için biraz daha para ayırmam gerekicak.

(link)
(link)

fazla kilolu olduğum için bana scott almam gerektiği söylendi. bu bisikletler 100 kg bir kişi için fazla olur mu? scott denildiği gibi beni taşıyabilir mi? biraz daha bekleyip para biriktirip scott mu almalıyım ?

şimdiden teşekkürler.

Scudo
Tepki
64
bisikletforum.com dan izlediğim kadarıyla,
bianchi fiyatlarda bu yıl uçmuş
salcano ise atakta. hem kullandığı malzeme hem fiyat açısından. Salcano açısından henüz kötü bi yorumda bulamadım. Kullanıcılar temkinliler, bakalım göreceğiz, hele birileri alsın, yorumlasın salcanoları türünden yorumlar çok.

bende yeniyim,
sen salcano "istanbul m" i al yorumlarını bizimle paylaş
Espriydi :)

Bakalım bu soruyu uzman arkadaşlar nasıl cevaplayacaklar?

• Beğen
Tepkiler: ernesta

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
burada 4 bisiklet var 3 farklı model var yani istanbul ve bianchi nini istanbula benzer olanı adını unuttum tam şehir içi bisikletler
salcano city bike iyi hos güzel bianchi shape tegüzel ama bu iki bisiklet farklı bi kategori yani biraz daha seri biraz daha atik ler dierlerine göre ve ikisi arasında fiyatında çok fark var... eğer verebiliyorum dersen ve sadece bu ürünler arasındaysa bianchi shape ama bence baska marka ve modellerede bak derim...

ama

ben sana bunu öneririm madem scott da olur diyosun bianchi shape e vericeğin parayı buna ver için rahat olsun ve daşş gibi scott un olsun:D:D:D