Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

siz olsanız.

Konu, 'Frenler' kısmında nuriaktürk tarafından paylaşıldı.

1. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    magura julie mi yoksa Avid Juicy 7 tercih edersiniz.

bu soruyu neden sorduguma gelince julie yi zaten kulanıyorum ama jant setimi degiştirmeyi düşündüğüm için alacagım jant setleride hem centorloock oldugu için acaba fren setimidemi degişsem diye düşünüyorum
    benim yerimde siz olsanız ne yaparsınız.(rotorları değişmeyide düşündüm bu arada)

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Burda şöyle bir durumda var muhtemelen yeni alacağın jant setine 180 yada 190mm lik julie ye uygun rotor bulamama ihtimalin olduğu için avid e geçebilirsin... Ama eğer uygun rotoru bulabilirsen ben Julie ile devam et derim ben Nuri abi...

Onun dışında Julie performans olarakgayet iyidir ve Juicye geçmeye gerek yok tabi ön disk için uygun rotor bulabilirsen... Ağırlık olarakta çok bişey fark etmeyecektir ayrıca...

3. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    sorun zaten rotor bulmakda cagrı rotoru kolay bilsem hiç düşünmem julie mi degişmeyi.

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Eğer ön rotor 180 mm lik ise Delta bisiklette rotor bulabilirsin sanırım... Bir ara vardı...

5. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    evet 180 çagrı bir arastırayım.simdi aklımada söle bir sey geldi aslında frene verecegim parayla ben janta 400 ytl ayırmısdım daha pahalı olan 6 vidalı jant setimi alsamki diyorum.

istanbul yada ankarada olmamanın zararları hep bunlar kafam darma duman oldu.