siz olsanız?

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
http://imageshack.com/a/img841/6668/tr78.png

http://imageshack.com/a/img856/1104/5f45.png

http://imageshack.com/a/img840/5813/qt9h.png
http://imageshack.com/a/img829/1792/kt5i.png

mtb mi? şehir mi? diye kafayı yemek üzereyken yok istanbulda ince lastik baş ağrıtır mazgal falan , ama öte yandan ince lastiklerde hafif arazide iş görür derken çok düşünüp mtb leri eledim ve son 3 e kaldım arkadaşlar
aşağı yukarı aynı amaca hizmet eden bu 3 yol arkadaşından siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Scudo

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Paran yeterli ise 227 degilse 225 :)

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
ya bu ince teker canımı çok sıkıyo iyimi aklımın bi ucu hep orda çok kararsızım :) bi aklım da hep bu yiğitte. ah bu istanbulun yolları :)
sedona 910
http://imageshack.com/a/img840/6852/x0x.png

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Ben 920 kullaniyorm kardrsimde sportive 225 ama 910 alip ince lastikdr takabilirsin tabi ama eger yaz kis sehirde geziceksen carraro al hatta duz masali bir bisiklet al

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
İnce tekerden korkmayın, ama illa kalın teker istiyorsanız ve şehir içinde kullanacaksanız cruiser denen bisikletlere de bakın. Mesela:

(link)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu İstanbul'un yolları o kadar da kötü değil ince lastik candır.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
24 yıllık bisiklet maceramın 21 yılı dağ bisikleti üzerinde geçti. şehir içinde sadece üniversitede 10bin km yol yaptım. hep dağ bisikleti ile. hamallık diyebilirim. 3 yıldır flat bar yol bisikleti kullanıyorum. geçen 21 yıla acıdım resmen. işte inat ettik o zamanlar yollar bozuk, arada dağa da çıkarım, atlarım zıplarım dedim inatla dağ bisikleti sürdüm. şimdi, süz maşalı, ince tekerli, 28 " jant lı bir bisikletle çıkıyorum yola, 1 saatte 30 km yapıyorum eve dönünce üzerinden yorulmamış bir halde iniyorum. o kadar tembel bir adam olmama rağmen gözümü daha uzak güzergahlara dikiyorum her seferinde. şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: mahmutuzun

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
sportive 227 size uygun gibi duruyor ince lastik diye bu kadar korkmayın dikkatli olduğun sürece hiçbir sorun olmuyor uzun yolda mtb kadar sizi yormaz akıcıdır daha hızlıdır :)

• Beğen
Tepkiler: mahmutuzun

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
@Tahsin Y.

kardeşim maşaya takılmıyorum kilitlenebilmesi dolayısıyla teşekkür ederim tavsiyelerin için kesinlikle dikkate alıyorum

@Murat B.@Berke Kazankaya

@Mehmet Levent

@Melih Çolak
tecrübeye her zaman değer vermeye çalıştım hayatım boyunca ve yine öyle yapıcam inşallah 227 de kapatıyorum çünkü kaşıdıkça kanıyo teşekkürler

ince lastik korkmuyorum senden inşallah sportive 227

Tepki
7
Sportive 225 ideal görünüyor zaten aralarında pek bir fark yok sanırım 225 alın artan parayla aksesuarları toplarsınız :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Birinci sayfa dolmadan birisine bisiklet seçtirebildik, ağlamak istiyorum.:)

Güzel seçim Mahmut...iyi günlerde kullan.

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
@Oktay Sencan

olabilir aslında gidondan kilit dışında çok dişe dokunur bi fark yok.
beni rengi mi cezbetti acep:)

@Raşit S

abi sen ağlama ben fikir değiştireyim :)

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
(link) 2 aydır kullanıyorum. Çok ta mutluyum. bu fiyatlara Ghost sahibide olabilirsin. aklında olsun.

Mutlaka farkediyor gidondan kilitleme, ama inanki olmazsa olmaz değil. Kilitlenmesede hiç bir sorun yok. Kilitlenmeyen maşalarda da sertlik ayarı oluyor genelde . aSfaltta serte alırsın, hisstmezsin bile.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@mahmutuzun

Emin olun havası düşük olduğunda ve sizin bunu fark etmediğiniz bir anda o mazgalların arasına kalın lastikli mtb bile girer. Girmeyecekse de girer. Bisikleti mazgallara yada başınızın ağrısına göre değil. Kullanacağınız alana göre seçmelisiniz..

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
@Serkan HODANCI
hadi canım ciddi olamassın nasıl gözümüzden kaçtı bak sen şu işe :alkis:
baş ağrısı bende değil bana tavsiye verenlerde idi okuyup anlayıp yazsaydınız keşke başın ağrır tavsiyesine kulak verdim sadece. tabiki kullanım alanına göre seçim yapıcaz her ayrıntıyı değerlendirip istişare yapmaya çalışıyoruz forum anafikri.

mahmutuzun

Üye
Tepki
16
yorum ve tavsiyeleri ile yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara çok teşekkürler konu kapatılabilir.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@mahmutuzun

Bu durum sizin bana bu şekilde cevap vermenizi gerektirmez. Bu yorumu okuyacak tek kişi siz olmadığını için alıntı yapılır. Ben baş ağrısı sizde olduğunu düşündüğüm için değil o durumdan şikayet eden kişilerin durumlarını tek yönlü değerlendirmemeniz için yazdım. :) Forum kullanmasını bilseniz bunu da bilirdiniz. Durumun Ramazan ayı münasebetiyle bu şekilde cevap verdiğinizi düşünüyorum. Aksi taktirde mantıklı bir nedeni yok. Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.