Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Siz Hiç Yalova'yı Gördünüz mü?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında speedy tarafından paylaşıldı.

1. speedy

speedy Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba ;

Tüm yakın illere-ilçeler sesleniyorum ! Siz hiç Yalova'yı gördünüz mü? Eğer, ciddi anlamda MTB yapmak ve doğanın her türlü keyfini çıkarmak isterseniz, işaretinizi bekliyorum.
    Her türlü organize yapmaya hazırım !

Saygılar, Yalova'dan ergün...

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    ergün abi, davetini okuyunca acayip gaza geldim.
    benim beraber bindiğim arkadaşlara ilk buluşmada durumu anlatacağım...beraber bindiklerim de yarışçı değiller ve sadece keyif-özgürlük-spor adına bisikleti seven insanlar.ben de...
    yalova dediğin yer eskişehirden en fazla 6-7 saat sürer...sokarız bizim panelvana 3-4 bisiklet...ver elini yalova...şöyle hardcore olmayan 1-2 gecelemeli bol pedallı bi rota var ise....

ahhh ah..
    gün ola harman ola...
    geliriz bi gün inşallah.

3. onur226

onur226 Yeni Üye

Ben izmitte oturuyorum. Bazı haftasonları geliyorum ordaki sitelere. Haberleşip akşamüstleri turlar yapabilirsek çok sevinirim.

4. vmungan

vmungan Üye

Seviye:
    Organizasyon olabilirse ben de memnuniyetle katilmak isterim Anadolu yakasindan deniz otobusu ile çok kolay Selamlar

5. Altu

Altu Üye

Seviye:
    Selam..bende izmitte oturuyorum...şimdiye kadar körfezi turlayarak 2 kere geldim yalovaya..yeni çift yolların yapılmasından sonra izmit tarafından yol çok rahat ve güvenli...eylülde bi tur düzenlenirse kesinlikle katılırım..

6. duyguny

duyguny Forum Demirbaşı

Seviye:
    yalancı ergün gelioz yalova ya ondan sonra yok bilmemneyi karşılayacam diye kaçıosun
    parkur acaip zordu hele o yağan yağmurdan sonra 1az da yemedi heralde ha?

7. speedy

speedy Yeni Üye

Seviye:
    :D Seni Apartman Çocuğu seni. :D O gün yaşadıklarımı biliyosun, ne kasıyon adamı, duyan da seni sattık zannedecek. Sen daha toprakta MTB bile kullanamıyon asfalt çocuğu seni ! Ama giderken "abi ne güzelmiş buralar " deyip duruyodun !
    Duygun'la 6.08.2005 c.tesi günü yine Yalova- Çiftlikköy de yarıştaydık. Ama noldu Duygun Bey, Master'larda kaptım ikinciliği....
    Ama Allah bu MTB'yi icad edenden razı olsun, hem harika insanlarla tanıştım, hem harika olaylar-geziler.... :in:
    Arkadaşlar, eğer durumlar müsait olursa Eylül'ün ilk haftası yapalım bişiler....
    Bu arada hafta içi - sonu hergün biniyorum , aramak - buluşmak isteyen herkes :

turboergun@hotmail.com
    0536 832 32 02 :cool:

Yalova'dan ergün........

8. duyguny

duyguny Forum Demirbaşı

Seviye:
    yalovada zaten 1 yarış daha olcak...
    hani kerimle çıktığımız parkur denizçalı da..
    orda görüşürüz ergüncüm ..
    cd yi de hazırlarsın...