Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Siz forumumuza sponsor firmalardan hangisini tercih ediyorsunuz?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ErhanYılmaz tarafından paylaşıldı.

?

Siz forumumuza sponsor firmalardan hangisini tercih ediyorsunuz?

1. KAÇKAR BİSİKLET

oy sayısı 22
    17,5%
  2. DELTA BİSİKLET

oy sayısı 26
    20,6%
  3. YEŞİL BİSİKLET

oy sayısı 8
    6,3%
  4. BİKE AND OUTDOOR

oy sayısı 10
    7,9%
  5. ERDOĞANLAR BİSİKLET

oy sayısı 42
    33,3%
  6. AKTİF PEDAL

oy sayısı 2
    1,6%
  7. SUNDU BİSİKLET

oy sayısı 4
    3,2%
  8. E-BİSİKLET

oy sayısı 12
    9,5%
  1. ErhanYılmaz

ErhanYılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar bence siteye sponsor olmuş firmaları her yıl oylarımız ile 1. seçelim.. :) hem böylece tatlı bir rekabet ortamı oluşur..ne dersiniz.?
    ben fikrimin kabul edileceğini umarak hazırladığım soruya bir sonraki mesajımda cevap yazacağım saygılar

2. ErhanYılmaz

ErhanYılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    ben terciğimi Kaçkar bisiklet,ten yana yaptım.. örnek bir neden vermem gerekirse.. henüz 3_4 kez alışverişim oldu en küçük bir sorun yaşamadım..çok içten ve samimiler.. :in: ayrıca alışverişiniz 50 ytl de olsa kargo ücretsiz saygılar

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Üzgünüm Erhan Bey ama sanki pek saglikli sonuc vermeyecek bir anket olmus. Cünkü kesin bir sonuca varip oy kullanabilmek icin her firmayi tecrübe edip aralarindan en iyisini secmek gerekir (ki bu cok göreceli bir kavramdir).

He su olabilirdi, en iyi firma hangisi degil de, siz hangisini tercih ediyorsunuz olsaydi eger soru, o zaman firmalarin pazar paylarina dair bir sonuc alabilirdik belki.

Simdi ben bakiyorum listeye mesela;

Kackar Bisiklet'ten sayisiz yedek parca alisverisim oldu, amortisör bakimlarimi yaptirdim. Memnunum.

Delta Bisiklet'ten sayisiz alisverisim oldu, sponsorum oldular, cok fazla iletisim halindeydik, memnunum.

Yesil Bisiklet'ten de bir cok kez alisverisim oldu, Gürsel Abi'nin güler yüzü yeter bir defa, memnunum.

Bike and Outdoor'dan da bir cok kez alisveris yaptim, hatta yemeklerini yedim :) Memnunum.

Erdoganlar Bisiklet'ten, ben Istanbul'da olmama ragmen alisverisim oldu, kadro satin aldim. Cok büyük kolaylik sagladilar, kesinlikle memnunum.

Aktif Pedal'dan bir defa alisverisim oldu, onda da memnun kaldim, Türkiye'de zor bulunan bir parca saglamislardi bana.

Sundu Bisiklet ve E-Bisiklet'ten böyle bir alisverisim olmadi henüz, ileri de insallah.

Simdi ben hangisine oy kullaniyim ki? :)

4. ErhanYılmaz

ErhanYılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    evet halil haklısın..en iyi firma hangisi degil de, siz hangi firmayı tercih ediyorsunuz olabilir bencede :in: bu şekilde düzeltirsen faydalı olacak kanaatindeyim saygılar

Mert Kabtan ve HaliliOzturk bunu beğendi.
  5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Oylamayi ve basligi degistirdim. Hadi bakalim, sonuc ne yönde gidecek ben de merak ettim.

6. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Gerçekten hepsi de önemli firmalar, çoğundan alışveriş yapmışlığım var. Delta ve Erdoğanlar Bisiklet arasında kaldım. Bike And Outdoor da olabilirdi aslında ama oyum Erdoğanlar Bisiklet'e gitti. İnternet sitelerinin kullanımı çok kolay, biraz daha detaylı bilgi verebilseler ürünler için çok çok güzel olacak...

7. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Ben kesinlikle Erdağanlar bisikleti tercih ediyorum. Diğer firmaların birk kısmı ile de alışveriş yaptım.

8. serbest81

serbest81 Yeni Üye

ben oyumu kaçkardan yana kullandım...

9. ErhanYılmaz

ErhanYılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    ama oyunu kime verdin yazmamışsın uyanık :)

10. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    serkan abi ve davut'un yaklaşımları sebebiyle delta'ya gitti benim de oyum:)

(yeşil'le arasında kalmıştım)

elimde fiyat listesiyle gitmiştim bi kagıda yazılı bi şekilde,dolar olarak verilen rakamları tl'ye ben çevirmişim...
    -"rakamlara dogru baktın mı??" sorusunua,
    - "sanırım.." deidm..
    -"peki ozaman..." diyerek hiç bi teyid almadan benim verdiigm rakamlara göre hesabını yaptı davut:)

11. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ben oy kullanmadim, o yüzden de belirtmedim haliyle.

Dedim ya, hepsiyle cok iyi tecrübelerim var, hepsiyle cok cok iyi diyalogum var. Gidip de bir cayini icemedigim sadece Erdoganlar, Sundu ve E-Bisiklet vardir. Ama bir toplantida Lütfi Abi ve oglu Mehmet ile tanisma firsati da bulmustum. Onlar da gercekten pirlanta gibi insanlar.

E diger taraftan Sundu Bisiklet ve E-Bisiklet de benim müsterilerim :) Onlarla da hic bir problem yasamadik, sorunsuz gidiyor cok sükür hersey.

Dedim ya, ben oy kullanamam. Kontrol panelinden girip herkese aciktan 1 oy kullanmam gerek :)

12. ateze

ateze Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben Erdoğanlar'dan baska hıc bır fırmadan alısverıs yapmadım, yolladıkları kask prototip'miş, kaskı kullandıgım ıcın de gerı yollamadım, uzerinde prototıptır kullanıma uygun degıldır yazıyor bır arkadasım gordu onu ben hıc farketmemıstım bıle :( belkı de gozlerınden kacmıstır bılemıyorum ama, bu işi yapan bırının boyle bır sey gozunden kacar mı o da soru ısaretı.
    Belkı sanal degıl de bıre bır alısverıs yapsam bu olmazdı, ınternetın gazabına mı ugradım ki :)

Bu yuzden yanıt veremıyorum ankete, ama Lütfü Abi evet canayakın bir insan tanıdıgım kadarıyla. Kötü düşünmek istemiyorum.

13. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Ben de oyumu Delta'dan yana kullandım:)
    Ama diğer firmalarında müşterilerine olan yaklaşımının iyi olduğunu söyleyebilirim.Benim oyumun Delta'ya gitmesinde ki etkende ;Serkan ve Davut kardeşlerimiz oldu.

Yalnız, gitttiğiniz 'en kötü yaklaşımı olan bisikletçi ' tarzında başka bir oylama yapılsa,bu listede olmayan bir firma var ki ; onun için 10 tane filan oy kullanmak isterdim :(

14. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    malesef oy kullanamıyorum ilk sıralardaki beş firmadanda alışveriş yapıyorum hepsindende memnunum halilinde basta yazdıgı gibi .ilk önce alacagım ürüne bakıyorum hangi firmada var sonra fiyatına bakıp indirimi,taksiti sonra kargosu bunları karsılastırıp cebime en uygun firmayı seçiyorum.

15. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    İnternetten alışveriş yapmam, ama en güzel site Deltanınki.

16. globaldriver

globaldriver Kıdemli Üye

Adı:
    Ugur Bilgili
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İlk bisikletimi E-bisiklet'ten geçenlerde aldım. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Sedat beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yolum Ankaraya düşerse yanına uğramayı düşünüyorum.

newlife ve sedat bunu beğendi.
  17. ErhanYılmaz

ErhanYılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar 59 oy ama 15 yorum var :) oylarken yorumlarınızıda bekliyoruz lütfen

18. Şerif Şentürk

Şerif Şentürk Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    doruk bisiklet.

19. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Tek oy kullanma hakkına sahip olduğum için Bike and Outdoor'a verdim.Kaçkar bisiklettende Yusuf ve aydın abiyi severim.Malesef Serkan abiyle uzun uzun konuşacak fırsat olmadı ama iyi biri olduğunu biliyorum.Bora abinin de yeri bambaşkadır bende.

20. mulanbu

mulanbu Yeni Üye

Seviye:
    hiçbirinden henüz alışverişim olmadı ama 15 gun once delta,kackar ve bike and outdoor a gittim bi arkadasımla.sponsor olmadıgından sebeb, ankette yer almayan velespit'e de ugradım.ama alıcıdan ziyede bakıcı olarak gezdiğim icin hiçbiriniden alısveriş yapmadım.ilk defa bisikletçiye gittim diyebilirim.ve hepsi için,böyle esnaflar kaldı mı ülkemizde diye düşünüp gururlandım.hepsinden birşeyler öğrendim.diğer firmalar da eminim benzer yaklasımlardadır müşterilerine.hepsine burdan teşekkürler..

ErhanYılmaz bunu beğendi.