Siyaseti BisikletForum'dan Uzak Tutalım..!

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Onur İlker Gündoğdu

Beni veya başkasını neden sürekli bir parti tartışmasının içine çekmeye çalışıyorsunuz? Bir partinin yaptığını koyunca buna cevap vereceğimi mi zannediyorsunuz?

Özellikle ben. herhangi bir parti ile ilgili tartışmak istemiyorum.

Scudo

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
@halil ibrahim duran Yok hocam ayrı mesaj atmayayım demiştim sizinle alakası yok.

Partilerle de alakası yok.Ben sadece insanlar ülkelerinin bakanları napıyormuş görsünler istiyorum. Siyaset değil bu.

Kimseye TÜRKÇÜlüğü dayatmıyorum.

@Klasikci Ne abi ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisiklet severlerin ve bu spor dalına gönül verenlerin birbirleriyle tartıştıkları kavga ettikleri konuya bak. Ya arkadaşlar sıktı artık bu konular. Kimseyi kırmak istemiyorum. Özel mesajdan dilediğiniz kadar siyaset konuşabilirsiniz. Mesela "davet et" tıklayarak toplu konuşma yapabilirsiniz ama halka açık bir şekilde olmuyor maalesef. Kaç seferdir müdehale etmedik bırakalım arkadaşlar rahat rahat yazsınlar çizsinler dedik ama olmuyor ve ben bunu söylemekten bıktım. Dışarıdan bu konuyu gören insanları da uzaklaştırıyorsunuz. Hatta şu an sitenin kalitesini düşürüyorsunuz. Nereye girsen hangi ortama hangi mekana gitsen hep siyaset hep siyaset artık baydı yahu. Lütfen buna son verelim.

@M.Yalınkılıç, Tepkinizde haklısınız. Biz cevap vermiştik ama yine değinmekte fayda var elbette. Sitemizde çıkan reklamlarda (Google) o reklamları biz seçmiyoruz. Google öyle yapıyor. Bir de konu siyasi olduğu için cookies (çerezler) etki ediyor ve o an hangi parti reklam vermişse, Google reklamlarında da o çıkıyor yani bizimle hiç alakası yok. İşte bu yüzden diyorum bitse de kurtulsak şu şeyden gına geldi artık. Çünkü bazı üyelerimiz o reklamları bizim paylaştığımızı sanıyorlar haklılar da tabii ki. Buradan bir kez daha bunu belirtmiş olalım. :)

@Onur İlker Gündoğdu, Şeriatçı olması seni ilgilendirmiyor. Beni ve bir başkasını da ilgilendirmiyor. Mesela forumda dini inancı olmayan üyelerimiz de var. Bu yüzden insanları "şucu - bucu" diyerek etiketlemek hiç de hoş bir şey değil. Şu alışkanlıklarınıza son verseniz gerçekten iyi olur.

Düzeltme/Ekleme: Söylediklerim herkes için geçerlidir. Ben de buna dahil. Yönetim de dahil kısaca hepimiz dahil.

Şimdi müsadenizle konuyu kapatıyorum.

Herkese iyi pedallamalar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.