Sİyah sedona 741 karŞiyaka İzban yakinindan Çalindi !

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
Arkadaşlar fotoğraftaki bisikletim 25.02.2012 cumartesi akşam 20:00-21:00 arasında karşıyaka izban istasyonu yakınından çalındı.

kırmızı sele kelepçesinden, giant korumalardan, beyaz epicon maşadan, öndeki far yuvalarından, sele borusundaki kırmızı skull dan farkedebilirsiniz.

Gören duyan olursa lütfen haber verin.

0555 560 02 44

Bakiyeniz yoksa bile çaldırın ben ararım.

(link)

Scudo

Murat Sarp

Üye
Tepki
48
facebook'tan paylaştım. umarım izmirli arkadaşlar yardımcı olur da bi an önce bulunur. geçmiş olsun, canını sıkma kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: başar akten

meteoksasoglu

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
Scott
geçmiş olsun, bazen tartışma programlarında Türkiye de idam cezasının bir takım suçlar da ağırlaştırılmış ceza olarak uygulanması konuşulur ve bende bu emek hırsızlıklarını yapanların (yakalansalar da az ceza aldıkları için) cezalarını Türkiyemiz'de ağırlaştırılmış müebbet'e çevirmelerini okadar çok istiyorum ki.........

Tepki
75
büyük geçmiş olsun allah belasını versin şu hırsızların birinide çalarken yakalasak ne olur diye dua ediyorum eşşek sudan gelinceye kadar dayağa doyursak şu şerefsizleri

• Beğen

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
sağolun arkadaşlar desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.
kime olsa canını sıkma deriz de işte.. çok da zengin değilim. öğrenciyim. ufak ufak biriktirerek almıştım.
allah bildiği gibi yapsın kötü konuşmamaya çalışıyorum.

bisiklet kilitliydi.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
istasyon yakınları demişsin oralarda güvenlik kamerası fln vardır orayı gören kamera varsa git bi rica et o saatleri izle eger göstermezlerse polise git kameradan bahset illaki yardımcı olurlar inş.bulursun

• Beğen

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
Türkiye'de ağırlaşmış müebbeti bekleyen daha o kadar suç var ki ...

• Beğen

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
forumda çalıntı konusu ile 3-4 konu açtım, ya kimse okumuyor yada tınlamıyorsunuz.
bu bisikletleri park etmeyin yada başından ayrılmayın,illa parkedeceğiniz bir yere gidecekseniz ikinci bir ucuz bisikletiniz olsun onunla gidin,çalınacaksa eski bisiklet çalınsın şeklinde 3-4 konu açtım.
dinleyen olmadığı için bisikletleriniz çalınıyor, ikinci eski bir bilsiklete kimse binmek istemiyor,neden? eski bisikletle hava mı atamıyorsunuz? kızlar size bakmıyormu? alay mı ediyorlar?
bu arkadaşımız üzerine alınmasın, genel olarak yazıyorum, sizler pahalı bisikletlerinizi park edip başından ayrıldıktan sonra daha çok kimsenin bisikleti çalınır.
pahalı bisikletlerinizle hava atmaya devam edin,hırsıza kilit dayanmaz.
bu yazıyı sataşma olarak gören varsa forum yönetimine beni şikayet etsin.

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
seni dinlemiyoruz diye mi bisikletlerimiz çalınıyor? yoksa etrafta şerefsiz haysiyetsiz insanlar kol gezdiği için mi?
bir geçmiş olsun demeden atar gider yapmak milletimizde adet olmuş.
nasıl ÇALINDI? değil de, nasıl ÇALDIRDIN? cümlesi daha çok sorulur olmuş.
ben bisikletime keyif aldığım için binerim. hava atma meraklısı olsam gider renkli menkli havalı bir bisiklet alırdım, sade siyah bir bisiklet değil.
ayrıca hava atma, beğenilme isteği de normal insanlara özgü normal bir durumdur. böyle olmasa nasıl kullanıldığını bile bilmeden herkes koşup iphone lara sarılmazdı.
sizi sağa sola şikayet etsek ne farkeder siz insanları üzdükten mutsuz ettikten sonra..
yazık.. çok yazık..

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
üzme kendini kardeşim. ben de öğrenciyim . üniversite okuyorum. üniversitenin giriş çıkışları 24 saat kamera ile izleniyor. sadece okul ev arası kullanıyorum genelde. okulda bağlıyorum eve geçince odamda saklıyorum. demek istediğim şu ; ne olursa olsun bisikleti sokak cadde ortasına bağlamayın . çok acilse 5 dk falan olsa bile bağlamayın. elbette market vb dükkanlar olacaktır.onlara emanet edersenız daha ıyı olacaktır. ha bu kamera mevzusu da önemli. çalındığı yere tekrar gidip o alanı gören kameranın olup olmadığına bir bakın derim. tekrardan geçmiş olsun diliyorum.umarım en yakın sürede bulunur

• Beğen

Murat Sarp

Üye
Tepki
48
forumda izmirli bisikletçi sayısı çok fazla. biraz dikkat etsinler sokakta yürürken sağa sola. mutlaka bulunacaktır...

• Beğen

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
benim daha önce açmış olduğum çalıntı bisiklet konularını okusaydınız, bana bu şekilde hakaret etmezdiniz,size de yazık.
ayrıca ben yazımda aynen şunu dedim: " bu arkadaşımız üzerine alınmasın, genel olarak yazıyorum" şimdi altını çizdim ki gözünden kaçmasın diye.herhalde yazımı okuyunca bu cümle gözünden kaçtı.
böyle pahalı bisikletleri 10 metrelik zincirle de bağlasan çalınır,hırsıza kilit dayanmaz ( dünkü yazmış olduğum yazıda da var)
insanlara pahalı bisikletlerinizi park etmeyin,başından ayrılmayın,ikinci bir bisikletiniz olsun onu parkedin dedikçe, ben insanlara hakaret etmiş oluyorum değilmi.
daha önce açmış olduğum konu başlığı """bisikletlerinizin çalınmaması için bence"""olan mesajımdan bir iki cümle yazıyımda bana ettiğin hakaretleri ben hakediyormuyum haketmiyormuyum sen karar ver.

konu burada, konuyu ben açmıştım, bir gözat, benim sana alay mı ettiğimi yoksa gerçekten ve içten üzüldüğümü gör.

(link) buraya bir bak, boş zamanında

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
sevgili timurdigital,
sana hangi cümlemde hangi kelimemle hakaret etmişim belirtirsen sevinirim.
benim gibi bisikletinin kıymetini bilen, onu zor şartlarda alan herkes mutlaka kıymetini biliyordur merak etme.
böyle talihsiz durumlar her zaman meydana geliyor.
evlere hırsız giriyor, arabalar çalınıyor, elindeki telefonu çalınan insanlar var bu ülkede.
sana diyorum ki, direk ortama girip ayar vermeden önce bir geçmiş olsun dersin, üzüntünü paylaşıyorum kardeşim dersin, destek verirsin, daha sonra başına bir daha böyle birşey gelmemesi için böyle şeyler yapabilirsin diye tavsiye verirsin.
bu arkadaşımız üstüne alınmasın diyip genel konuşunca ne gibi bir fark oluyor anlamadım.
yine de üstüme alınmamam gerekiyorduysa da diğer arkadaşları savunduğumu düşünebilirsin benim için sakıncası yok.
lütfen konumu daha fazla kirletme, yardımı dokunabilecek olan insanlara engel olma.

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
kafayı kırcam arkadaş ya başladılar yine izmirde... bu kaçıncı oldu bu ay içinde.... çete işi bu kesin ya... şerefsizler...

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
sağolun arkadaşlar..
pek ümidim yok ama olabildiğince haber yaymaya çalışıyorum..
(link)
facebook üzerinden de paylaşırsanız daha etkili olabilir
yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biraz bisikletçi çevreniz varsa bulunması çok kolay aslında. Benimde apartmanın içinden almışlardı. 6 gün sonra buldum.Satmaya çalışırken bir arkadaşım almış 15 TL ye :).
Manisada bir sporcu arkadaşımızın carbon scale 30 u 100TL ye satılırken bulundu. Bit pazarına gidin devamlı... Önce polise çalındığını bildirin. Bulunma ihtimali çok fazla. Senin göstereceğin özveriye bağlı. Ayrıca yukarıda ufak bir tartışma yaşanmış fakat TimurDigital adlı üyenin yazdıkları ne yazıkki doğru. Bir bisiklet çalınıyorsa bu bisiklet sahibinin dikkatsizliği, sonuna kadar hemde. Hırsızın işi zaten belli...

• Beğen