Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sİyah sedona 741 karŞiyaka İzban yakinindan Çalindi !

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında başar akten tarafından paylaşıldı.

1. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar fotoğraftaki bisikletim 25.02.2012 cumartesi akşam 20:00-21:00 arasında karşıyaka izban istasyonu yakınından çalındı.

kırmızı sele kelepçesinden, giant korumalardan, beyaz epicon maşadan, öndeki far yuvalarından, sele borusundaki kırmızı skull dan farkedebilirsiniz.

Gören duyan olursa lütfen haber verin.

0555 560 02 44

Bakiyeniz yoksa bile çaldırın ben ararım.

http://www.facebook.com/photo.php?f...50438480456511.347752.574056510&type=1&ref=nf

2. Murat Sarp

Murat Sarp Üye

Seviye:
    facebook'tan paylaştım. umarım izmirli arkadaşlar yardımcı olur da bi an önce bulunur. geçmiş olsun, canını sıkma kardeşim.

başar akten bunu beğendi.
  3. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    geçmiş olsun, bazen tartışma programlarında Türkiye de idam cezasının bir takım suçlar da ağırlaştırılmış ceza olarak uygulanması konuşulur ve bende bu emek hırsızlıklarını yapanların (yakalansalar da az ceza aldıkları için) cezalarını Türkiyemiz'de ağırlaştırılmış müebbet'e çevirmelerini okadar çok istiyorum ki.........

4. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bisiklet kilitlimiydi çalındığı esnada

5. Abdulkadir ARSLAN

Abdulkadir ARSLAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun üzüldüm gercekten ne yazıkkı ulkemızde sık sık yasanıyor bu olaylar

6. Ahmet Kırıkhanuğur

Ahmet Kırıkhanuğur Aktif Üye

Seviye:
    büyük geçmiş olsun allah belasını versin şu hırsızların birinide çalarken yakalasak ne olur diye dua ediyorum eşşek sudan gelinceye kadar dayağa doyursak şu şerefsizleri

7. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur.

8. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    sağolun arkadaşlar desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.
    kime olsa canını sıkma deriz de işte.. çok da zengin değilim. öğrenciyim. ufak ufak biriktirerek almıştım.
    allah bildiği gibi yapsın kötü konuşmamaya çalışıyorum.

bisiklet kilitliydi.

9. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    istasyon yakınları demişsin oralarda güvenlik kamerası fln vardır orayı gören kamera varsa git bi rica et o saatleri izle eger göstermezlerse polise git kameradan bahset illaki yardımcı olurlar inş.bulursun

10. 42FY

42FY Kıdemli Üye

Seviye:
    Türkiye'de ağırlaşmış müebbeti bekleyen daha o kadar suç var ki ...

11. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    forumda çalıntı konusu ile 3-4 konu açtım, ya kimse okumuyor yada tınlamıyorsunuz.
    bu bisikletleri park etmeyin yada başından ayrılmayın,illa parkedeceğiniz bir yere gidecekseniz ikinci bir ucuz bisikletiniz olsun onunla gidin,çalınacaksa eski bisiklet çalınsın şeklinde 3-4 konu açtım.
    dinleyen olmadığı için bisikletleriniz çalınıyor, ikinci eski bir bilsiklete kimse binmek istemiyor,neden? eski bisikletle hava mı atamıyorsunuz? kızlar size bakmıyormu? alay mı ediyorlar?
    bu arkadaşımız üzerine alınmasın, genel olarak yazıyorum, sizler pahalı bisikletlerinizi park edip başından ayrıldıktan sonra daha çok kimsenin bisikleti çalınır.
    pahalı bisikletlerinizle hava atmaya devam edin,hırsıza kilit dayanmaz.
    bu yazıyı sataşma olarak gören varsa forum yönetimine beni şikayet etsin.

12. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    seni dinlemiyoruz diye mi bisikletlerimiz çalınıyor? yoksa etrafta şerefsiz haysiyetsiz insanlar kol gezdiği için mi?
    bir geçmiş olsun demeden atar gider yapmak milletimizde adet olmuş.
    nasıl ÇALINDI? değil de, nasıl ÇALDIRDIN? cümlesi daha çok sorulur olmuş.
    ben bisikletime keyif aldığım için binerim. hava atma meraklısı olsam gider renkli menkli havalı bir bisiklet alırdım, sade siyah bir bisiklet değil.
    ayrıca hava atma, beğenilme isteği de normal insanlara özgü normal bir durumdur. böyle olmasa nasıl kullanıldığını bile bilmeden herkes koşup iphone lara sarılmazdı.
    sizi sağa sola şikayet etsek ne farkeder siz insanları üzdükten mutsuz ettikten sonra..
    yazık.. çok yazık..

13. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    üzme kendini kardeşim. ben de öğrenciyim . üniversite okuyorum. üniversitenin giriş çıkışları 24 saat kamera ile izleniyor. sadece okul ev arası kullanıyorum genelde. okulda bağlıyorum eve geçince odamda saklıyorum. demek istediğim şu ; ne olursa olsun bisikleti sokak cadde ortasına bağlamayın . çok acilse 5 dk falan olsa bile bağlamayın. elbette market vb dükkanlar olacaktır.onlara emanet edersenız daha ıyı olacaktır. ha bu kamera mevzusu da önemli. çalındığı yere tekrar gidip o alanı gören kameranın olup olmadığına bir bakın derim. tekrardan geçmiş olsun diliyorum.umarım en yakın sürede bulunur

14. Murat Sarp

Murat Sarp Üye

Seviye:
    forumda izmirli bisikletçi sayısı çok fazla. biraz dikkat etsinler sokakta yürürken sağa sola. mutlaka bulunacaktır...

15. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    benim daha önce açmış olduğum çalıntı bisiklet konularını okusaydınız, bana bu şekilde hakaret etmezdiniz,size de yazık.
    ayrıca ben yazımda aynen şunu dedim: " bu arkadaşımız üzerine alınmasın, genel olarak yazıyorum" şimdi altını çizdim ki gözünden kaçmasın diye.herhalde yazımı okuyunca bu cümle gözünden kaçtı.
    böyle pahalı bisikletleri 10 metrelik zincirle de bağlasan çalınır,hırsıza kilit dayanmaz ( dünkü yazmış olduğum yazıda da var)
    insanlara pahalı bisikletlerinizi park etmeyin,başından ayrılmayın,ikinci bir bisikletiniz olsun onu parkedin dedikçe, ben insanlara hakaret etmiş oluyorum değilmi.
    daha önce açmış olduğum konu başlığı """bisikletlerinizin çalınmaması için bence"""olan mesajımdan bir iki cümle yazıyımda bana ettiğin hakaretleri ben hakediyormuyum haketmiyormuyum sen karar ver.

konu burada, konuyu ben açmıştım, bir gözat, benim sana alay mı ettiğimi yoksa gerçekten ve içten üzüldüğümü gör.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=56701&highlight= buraya bir bak, boş zamanında

16. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    sevgili timurdigital,
    sana hangi cümlemde hangi kelimemle hakaret etmişim belirtirsen sevinirim.
    benim gibi bisikletinin kıymetini bilen, onu zor şartlarda alan herkes mutlaka kıymetini biliyordur merak etme.
    böyle talihsiz durumlar her zaman meydana geliyor.
    evlere hırsız giriyor, arabalar çalınıyor, elindeki telefonu çalınan insanlar var bu ülkede.
    sana diyorum ki, direk ortama girip ayar vermeden önce bir geçmiş olsun dersin, üzüntünü paylaşıyorum kardeşim dersin, destek verirsin, daha sonra başına bir daha böyle birşey gelmemesi için böyle şeyler yapabilirsin diye tavsiye verirsin.
    bu arkadaşımız üstüne alınmasın diyip genel konuşunca ne gibi bir fark oluyor anlamadım.
    yine de üstüme alınmamam gerekiyorduysa da diğer arkadaşları savunduğumu düşünebilirsin benim için sakıncası yok.
    lütfen konumu daha fazla kirletme, yardımı dokunabilecek olan insanlara engel olma.

17. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    kafayı kırcam arkadaş ya başladılar yine izmirde... bu kaçıncı oldu bu ay içinde.... çete işi bu kesin ya... şerefsizler...

18. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    bu arada geçmiş olsun... benimde canım yandı ondan bu nefretim...

19. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
  20. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Biraz bisikletçi çevreniz varsa bulunması çok kolay aslında. Benimde apartmanın içinden almışlardı. 6 gün sonra buldum.Satmaya çalışırken bir arkadaşım almış 15 TL ye :).
    Manisada bir sporcu arkadaşımızın carbon scale 30 u 100TL ye satılırken bulundu. Bit pazarına gidin devamlı... Önce polise çalındığını bildirin. Bulunma ihtimali çok fazla. Senin göstereceğin özveriye bağlı. Ayrıca yukarıda ufak bir tartışma yaşanmış fakat TimurDigital adlı üyenin yazdıkları ne yazıkki doğru. Bir bisiklet çalınıyorsa bu bisiklet sahibinin dikkatsizliği, sonuna kadar hemde. Hırsızın işi zaten belli...