Sivrice'de bir hafta sonu: isimsiz burundaki pembe ağaçlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
fotoğraflar o kadar güzel ki tasvire gerek kalmamış. forumda şu ana kadar gördüğüm en güzel konuyu oluşturmuşsunuz.

Scudo

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Gezi güzel, anlatım bi ayrı güzel, fotoğraflar çok daha güzel!

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Bir kaç metre ardınızda dolanan ve kuyruğu her daim keyifle sallanan bir kedicik gibi izledim sizi, tur boyunca.. ;)
Saat sabahın dördüne geliyormuş... Az sonra tur devam etsin rüyamda da... Ruhunuza sağlık...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hakan'ın çılgınlıklarını keyifle takip ediyoruz zaten.

Büyük haz büyük keyif, harika fotoğraflar. Büyük özlemle izledim ve okudum. Tebrikler Yusuf.

Bu arada senin yazı yazma tekniğinin ismi uzun pozlama :) Çokta teknik adı yok aslında.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MehmetAliB.

E-posta olarak dıkşınladım abi ;) Ama yazıdaki fotoğrafla aralarında biraz fark olabilir. Parlaklık, gölgeler filan.

@erdemis

Teşekkürler

@BF Okuru

Teşekkürler, sadece fotoğrafları paylaşmayı ben de düşündüydüm ama pek yavan olurdu öyle :harika:

@vraptor

Teşekkürler efenim.

@Sebahattin Gerceker

Saat dördü beş geçe de ben uyandıydım. Sonra uyuyamadım ben ama.

@mtb_rider

Teşekkürler efenim. Geçenlerde FotoAtlas'ta "Işıkla Boyama" başlıklı bir konu vardı. Oradan esinlenerek bi' tanım yaptıydım amma geç kalmışım :aglyrmngaa:

erme1984

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Ümit
çok güzel bir yazı... fotolarda süper... elinize sağlık...

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Bu nedir yaaa. Bu ne güzelliktir böyle, içimde çiçekler gözlerimde renkler açtı, imrenmedim desem yalan olur, harikasınız. 10 numara bir tur olmuş, elleriniz ayaklarınız dert görmesin.

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Yusuf Yılmazvural Allah içine sindirsin. Ağzım sulanarak baktım öylece.. Sağlığa kavuşayım Elazığ sözünü gerçekleştirelim inşallah. Sizede sağlıklı ve keyifli pedallamalar dilerim. Sevgi ve selam

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@NEVRES KME

@NEVRES Abla, tam işe geldiğim kavşağa Palu Kalesi tabelası koymuşlar. Vallahi her gördüğümde aklıma sen geliyorsun. Yapacağız o turu hayırlısıyla :)

Tepki
32
Bisiklet
Salcano
Bir çok kez gittiğimiz Sivrice etrafını bile dolandık ama böyle hiç görmemiştim ya. Gerçekten güzel olmuş. Daha çok tur , fotoğraf ve yazı bekliyoruz sizlerden. Yusuf hocam