Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sivastan Herkese Selamlar..

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Faruk TURKER tarafından paylaşıldı.

1. Faruk TURKER

Faruk TURKER Yeni Üye

Seviye:
    Forum yenilendikten sonra sanırım bilgiler kayboldu.

Merhabalar Sivaslı bisiklet severler. Ben bisiklet ile gerçek manada yaklaşık 4 yıldır ilgileniyorum. Sivas cumhuriyet üniversitesinde okuyorum ve Sivaslıyım. Gün geçtikçe Sivas'ta bisiklet sporuyla ilgilenen sayısındaki artışı fark etmiş olmak güzel. Yolu Sivas'a düşen bisikletçilerle beraber pedallamak umuduyla... selamlar

2. onurcan tokuş

onurcan tokuş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Faruğum bilgiler kaybolmadı sadece uzun zamandır mesaj atılmadığı için güncel kalamadı. Konu gösterim ayarlarından sıralamayı başlangıçtan beri yaparsan eski konular çıkar ortaya. Sivas, bisiklet alanında son 4 yılda büyük ilerlemeler gösterdi ve hala da ilerlemeler devam ediyor. Sivasa yolu düşen bisikletçi arkadaşlarımız olursa haberimiz olsun ;)

turan kelleci bunu beğendi.
  3. Yasin Doğan

Yasin Doğan Üye

Seviye:
  4. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Kardeşlerim Sivas'a taşınıyorum. haftasonlarım müsait. yollar da müsait. Benimle takılacak arkadaşlar blurum umarım.Haftasonu ya da iki günlük turlar düşünüyorum.Çadırlı. Beni arayın.0.535.560 06 64.

5. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bisikletimi sattım inşallah aradığımı bulduğum anda görüşürüz. Sivas'a hoşgeldiniz.

6. kerimcabuk

kerimcabuk Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar, İnşaallah yazın aranızdayım arkadaşlar.Ramazanda iftar sonrası şehir turlarında buluşmak ümidiyle.

7. Turgay KARADAŞ

Turgay KARADAŞ Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, yeni Carraro 473 H bisikletimi sürmek için sabırsızlanıyorum =) Tur düzenleyen birileri yok mu? Sivas'a da yabancıyım aslında ama aklımda bir iki yer var, olmazsa bi arkadaş bulurum yanıma onunla gezeriz =)

8. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Turgay, Kerim, Onurcan, Faruk ve diğer potansiyel biniciler ! Yaz geldi haydi, sezonu açmadınız mı daha ?

9. berk_erdoğan

berk_erdoğan Yeni Üye

Seviye:
    burda yorum yazan herkes hergün kongre binasının bahçesinde buluşssa güzel bi gezi olur ben hergün bisikletle kongre binasının önünden geçiyorum ama kimse olmuyor.bugün paşabahçeye gittim

10. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Şehir merkezinden uzak (Sivas dç -25 km) olmasam kesin dediğini yaparım. Ama taşınırsam söz :) Bununla birlikte haftada bir bisikletle Sivas merkez yapmaya çalışacağım.Açılmam lazım,çok hamlaşdım. (Her hafta sonu arabayla zaten geliyorum) Tanışırsak kısa şehirlerarası turlar düzenleyebiliriz. Geçen sene sadece Şarkışladaki baraja git+gel+bir gece çadır yapmıştım. 60+60 km. Bir de sıcak Çermik git+gel , o da 60+60km gibi. Bu sene bunu arttırmam lazım. Geçen senelerde 120+120 ler yapıyordum hafta sonları sık sık. Sana da uyarsa yolları paylaşırız. :in:

11. berk_erdoğan

berk_erdoğan Yeni Üye

Seviye:
    inşallah bekleriz :)

12. anıl budak

anıl budak Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Üni.de öğrenciyim ben de. İnş. seneye ki eğitim öğretim başlangıcında sedonam ile aranıza katılacağım :)

13. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Doğu Karadeniz turuna gitmeyi düşünüyorum. Rize(Ayder yaylası)-Samsun.30 haziran-7 temmuz veya 28 temmuz-4 ağustos . Yalnız tur yapmayı sevmiyorum. Gelmek isteyen olursa haberleşelim.

14. hamit arslan

hamit arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Bu bir hastalik oyle oldugunu dusunuyorum saatlerce bisiklete bakmak :) eskilerden gidiyorum beldesan nova ve model yilini bilmedigim xb3 klasik her seyi ile orjinal binmeye kiyamiyorum.. Ayri bir heyecan ayri bir zevk.. Bisiklet sever dostlara saygilar...

15. Doğukan Y.

Doğukan Y. Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Öncelikle merhaba arkadaşlar :) İsmim, Doğukan. Sivasta oturuyorum. 16 Yaşındayım. Herkes gibi benimde küçükken 3 tekerlekli bir bisikletim vardı :utn: Sonra 2 tane bisiklet aldım kendime ilki salcano marka orta-küçük boy bir bisiklet vitessiz :) 10-11 yaşlarında ne hız yapardım onunla :D Sonra 13 yaşımda Jaguar marka hangi modeli olduğunu bilmiyorum :D Bir bisikletim oldu. İnanılmaz ağır 18 vites bisiklet :D Birde vitesi durmadan arızalanıyordu hep 6daydı vitesi :D 6-12-18 kombinasyonlarını kullanabiliyordum bi tek :D Düz,yokuş demeden hep 6 da kullandım bisikleti ne ağrılar giriyordu bacaklarıma ama insan inmekte istemiyor işte :D yaş oldu 16 :) Artık iyi bir bisiklete binmem gerektiğini düşünerek aslında daha yeni araştırmalara başladım ama olsun :D İlk bisiklet için bütçem 600 tl :) Aklımda hiç bir model yok :D Sanırım bu konuda önerilerinize ihtiyacım var :) Ayrıca kask seçimindede ( gözlük almayı düşünmüyorum gözlüklüyüm çünkü :) ). Neyse durum bundan ibaret işte şimdiden Memnun oldum :)

16. Tolga Can

Tolga Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hoşgeldin Doğukan ;
    Bizim zamanımızda senin ki gibi bir imkan yoktu.
    şimdi her şey elinin altında, çeşit çeşit, acele etme, ihtiyaçların doğrultusunda haraket et.
    Öncelikle istediğin tarza karar ver. Sonra o tarzın modellerini sırala, en iyilerini kıyasla, tavsiyelere ve yorumlara kulak ver.
    Herkesden ve herşeyden önce içine sinsin. Seni tamamlasın. :in:

17. Doğukan Y.

Doğukan Y. Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hoşbulduk, Tolga abi. Evet her şey artık elimizin altında doğru, fakat bu bizi birazcık tembelleştiriyor. :) Aklımda mtb tarzı bisikletler var malum Sivas yolları :D Aklımdaki bütçeme uygun en iyi üç model, Sedona 701 ( buna biraz soğuğum 711 falan olsa neysede 701 almam galiba ) Carraro Force 500 ( buna biraz sıcağım :) ) Carraro Grunge 419 ( Bu modeli dün sahur vakti araştırırken gördüm verilen parayı tamamen hakeden bir bisiklet olduğu söyleniyor. Dolayısıyla bu modele daha sıcağım :) )

İyi forumlar, İyi pedallamalar.

18. onurcan tokuş

onurcan tokuş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Aramıza hoşgeldin Doğukan

19. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Aramıza hoş geldin Doğukan

20. kolbe

kolbe Kıdemli Üye

Seviye:
    Temelli geliyorum memlekete... Turlara başlama ümidi ile.