Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sivas -8 Şubat Ulaş&Hafik gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ouz Deniz tarafından paylaşıldı.

1. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Uzuuunca bir süredir hareketsiz kalmıştık.Ve benimde memlekete geri dönmemle birlikte yeni bir tur yapalım dedik.Malumunuz burda havalar soğuk, günler nispeten daha kısa.Bu yüzden gezimizi kısa tutalım diye yakın mesafede 2seçenek sunuyoruz. Pazar günü saat 8 de Atatürk Heykeli'nde buluşulup;

1.seçenek: Buluşma mahaline 37 km uzaklıktaki Ulaş'a
    2.seçenek: yine buluşma mahaline 36 km uzaklıktaki Hafik'e gidilecektir.

Forumda üyeliği bulunmayan Alper , Ekrem Dayı
    Üyeliği olupta foruma giremeyen Özkan , Çağlar
    arkadaşlarımız geleceklerdir. diğer katılımcıların istedikleri seçeneği belirtip gelme durumlarını belirtmeleri rica olunur.eğer istediğiniz herhangi (mantıklı) bir saat önerisinide dikkate alacağız.
    Gezimize şu an da asgari katılım 4 kişidir(ben dahil).

Çok resmi oldu.İdare edin artık:D

2. SNkaraoglu

SNkaraoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben 2 secenek için de varım! İyice paslanmıştım, cok iyi olur.
    Ayrıntılar için beni bilgilendiriniz.

3. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Hadi ben resmi yazdım da sen nie resmi yazdın ben onu anlamadım.Seni 1. seçenek diye alıyorum oylamada.

4. kolbe

kolbe Kıdemli Üye

Seviye:
    oğuz benim içinde farketmez ama ulaş a daha önceden gittim biliyorum ama farketmez hafik te olur ulaş ta ama yolun iniş çıkışlarına bakılırsa ulaş daha düz galiba hafik in yolunu bilmiyorum ama:) Görüşmek üzere

5. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Hafik yolu biraz daha güzel(konforlu) ama Ulaş yolu bizim için daha iyi olur, diye düşünüyorum çünkü arabalar yönünden daha güvenli.Dediğim gibi saatte bir değişiklik hakkınız bulunmaktadır :)

6. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,
    Ne oldu Oğuz geziniz? Yaptınız mı?

7. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Amaaan Serkan Abi hiç sorma nasıl bişey oldu ben anlamadım. O gün hava durumuna baktım Sivas'ta 10 saat gündüz olacağı ve 6 saatinin yağmurlu geçeceği bilgisi vardı.Neyse akşamdan iptal olduğu haberini gönderdim.Özellikle kolbe çıkalım diye diretti bende çıkmayalım diye.Neyse ben 12 gibi çarşıya inerken Alpere (forumda üyeliği olmayan arkadaş) mesaj attım görüşelim diye o sırada kolbeyle hiç görüşmemiş olduğumuz için onla tanışmak amaçlı çağırdım. Alper de Ekrem dayıyı almış gelmiş.o sırada yağmur yağmıyordu. Ee tabi 4 kişi de olunca hadi gidelim dediler; çıktık Kayseri yoluna yağmur başladı ben kökten hazırlıksızım onlar yine eşofmanlılar filan bende kot pantolon :S ...
    Bari dedik Ulaş'a doğru gitmeyelim çok ıslanırız. Cumhuriyet Üniversitesi kampüsünde turladık, yağmur hızlı olmadığı için kampüsün doğu kapısından Hafik yoluna çıktık tam Seyfebeli Geçidi'ne 1-2 km kala yağmur bastırdı Organize Sanayi kavşağından döndük Toki-Klavuz mevkiinden Sivas'a girdik yağmur kesildi. Yani hayatımın en gereksiz bisiklet gezisi oldu diyebilirim.Antrenman listesine bile girmedi.

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  8. kolbe

kolbe Kıdemli Üye

Seviye:
    oğuz senin hayatına gereksiz bi bisiklet gezisi gerekti zaten:D neyse izmire gittin mi bilmiyorum ama şimdiden iyi yolculuklar haziranda gelince nice turlaraaa

9. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Aha şimdi evden çıkıyorum havaalanına doğru.
    Gereksiz derken tanışmış olduk bi anımız daha oldu filan ama bisiklet namına bi gezi olmadı ama...