Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sitede fiyat yanlış mı?!

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında linguist2010 tarafından paylaşıldı.

1. linguist2010

linguist2010 Üye

Seviye:
    slm
    ben bu jant setine almak istiyorum ama bir sorun var galiba anlayamadim normalde jant setinin fiyati en fazla bu jant seti 300 tl ama settede bakiyorum nerdeyse iki kadi tama anladim yoksek model jant seti olsa anlayacagim normaldir mesela duraace tr fiyati fazla olmasin normaldir yuksek model neyse ya site guncellenmedi her hal yada belirdilen fiyat yanlis yazilmis eger jant setinin gercek fiyati yazilirsa ben almak isdiyorum yurt disi fiyadi ordalama 170dolar civari
    saygilarla.

http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,446,DeltaBisiklet,401

Deniz bunu beğendi.
  2. serhad

serhad Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba, Türkiye'deki 105 jant setinin fiyatı budur. Bazen yurtdışı sitelerinde özel bir kampanya olabiliyorsa onu bilemeyiz. 170 dolara bulabilirseniz almanızı öneririz. Yurtdışı bazı sitelerdeki fiyatların TEK bizim ise ÇİFT jant set fiyatı verdiğimizi de lütfen gözden kaçırmayınız.

3. linguist2010

linguist2010 Üye

Seviye:

slm, maalesef benim verdigim 170 dolar fiyati tek jant degil cift jant icin gecerli ve dediginiz 105 fiyati olarak sizin vermis oldugunuz jant seti wh 5600 olan mi acaba? Cunku 105 in jant seti olan wh 5600 280 dolara satiliyordu ki o bile 550 lira yapmiyor.en fazla yani 500 diyelim hadi ,buda sizin sitedeki fiyat diyelim ama ben wh r550 eski oldugundan dolayi tas catlasin en fazla 300 lirayi gecmez.Ultegranin jant setini arkadasim almisti Seda Bisikletten o jant seti 550 liraydi ben o yuzden sizin sitedeki fiyati gorunce kesinlikle bi yanlislik oldugunu dusundum acikcasi 300 liralik bi jant seti Tr de 550 liraya 250 lira karla satilmasi imkansiz.Avrupadaki en pahali yerinde dahi bu jant seti 550 liraya gelmiyo ki Avrupa standardi bildiginiz gibi en yuksek fiyatlarin oldugu yer.
    saygilar bu bir sitem degildir ama ben bir bisikletci olarak tamammen bu fiyatlardan dolayi bisikletten sogumaya basladim acikcasi. birde su geliyo aklima turkiyede tek deltabisiklette var o yuzdenmi fiyat yuksek bu sadece wh r 550 icin degil wh-m 540 icinde gecerli.Zaten eger, jantlari kategorilere gore siralarsak ki bu tum Shimano modellerinin yurtdisinda belirtilen fiyat sinirlandirmasidir.
    Wh r500=220 lira (sizin verdiginiz fiyat ve bu fiyat bu jant seti ciin uygun olan fiyattir.Yurt disi standarti da zaten bu civardadir.)
    Wh-r 550= en fazla fiyat araligi 250 den 300 e kadar olmalidir.Bundan sonra geln daha diger modeller var mesela:
    Wh-r 560= 340 lira civari
    wh 5600= 280 dolar yani 420 lira asagi yukari .
    Ultegra Sl wh 6600= 550-600 arasi ediyor ve de zaten bu fiyattan satilmistir ulkemizde.
    Sonuc gayet acik ve net ve acikcasi ben bu 550 liralik fiyati gordugumde dusundugum sey acaba bu jant setinin wh r 550 olmadigimi dir? yoksa baska jant seti mi bu? Ya da arka gobegin mil ve soket malzemesi aluminyum mu dur ki 550 lira eder?????

ilgi ve alakanizi bekliyorum..

4. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba,

Yazınız bayağı bir karışık.

Türkiye'de shımano fiyatları aşağı yukarı yurt dışıyla aynı. Serhad Bey'in de dediği gibi bizdeki fiyatı 250 euro ve ayrıca bu fiyat da indirimlidir. Yeni modeller biraz daha fiyatlı olduğundan size fazla gelebilir. Bunun için yapacak bir şey yok. Düşünürseniz sizin için biraz daha iskonto yapabiliriz ama o da işiniz görülsün diye.

Tekrarlamak gerekirse fiyatta bir yanlışlık yok

görüşmek üzere

Burak Yılmaz bunu beğendi.
  5. linguist2010

linguist2010 Üye

Seviye:
    Yurt disiyla eger ayni ise fiyatinin 200 dolari asmamasi gerekir.Bilginize..

6. Semican Baydur

Semican Baydur Bisikletkolik

Seviye:
    Hangi sitede var bu fiyat yurtdışında merak ettim.

7. dodeve

dodeve Aktif Üye

Seviye:
    En basiti chainreaction arka+ön 126$ ama chainreaction teker seti postalamıyor Türkiye' ye sanırım, sadece daha küçük parçalar göbek, aynakol vs. Postalasalar gümrüktede problem olmaz 100€ altı bir fiyat.

linguist2010 bunu beğendi.
  8. Şerif Şentürk

Şerif Şentürk Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Önder Tarım ve N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.
  9. Özgür Demirci

Özgür Demirci Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  10. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
  11. Özgür Demirci

Özgür Demirci Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bilgi için teşekkür ederim, bir ay kadar önce mağazanızdan 14 € gibi bir fiyat üzerinden 20 TL ye almıştım. Ancak kalabalık bir cumartesiydi ve benimle ilgilenen arkadaş ilk defa gördüğüm genç bi arkadaştı, kasada ki yetkilininde ödeme yaparken hangi ürünü aldığımı gördüğünü sanmıyorum, dolayısı ile art niyet yoktu zannımca sadece yanlış ezber ve kasada otokontrolün o an için sağlanamaması kaynaklı diye düşünüyorum.
    Bu arada benimle satış için ilgilenen arkadaş takmam içinde yaklaşık yarım saat yardım etti en son elinde şırınga ve takoz ile işi halletti, fazla alındıysada helal olsun sonuçta ortada emek var.

Saygılar
    Özgür

12. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Aynı görünümlü bir kaç ürün mevcut mağazamızda...Biri 5€ iken bir diğeri 12€ ve 14€ olan seçenekler.Ürünün yapısı,kalitesi itibari ile değişmektedir.Kesinlikle bir art niyet düşünülmemiştir...Anlayışınız için teşekkürler.

13. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    linguist2010 bunu beğendi.
  14. linguist2010

linguist2010 Üye

Seviye:
    Ha ha ha.Kardesim sen once verdigin linkteki jant setini bi kontrol et derim daha hangi jant setinden bahsettigimizi bilmiyorsun:eek:
    Arti bi de zaten verdigin linkteki jant seti 105 e ait (wh-5600) ve de fiyati cok normal 169 euro cuk.300 eurodan dusmusler.Zaten o jant setinin ulkemizdeki fiyati da 280 dolardir bilgin olsun.

15. linguist2010

linguist2010 Üye

Seviye:
    Verdigim fiyat benim zaten en yuksek satis fiyati o jant seti icin.Bulmak istiyorsan
    www.google.com a bi gir sonra da arama kismina jant setinin model no sunu dikkatlice aynen yazildigi gibi harfleri sasirmadan yaz sonra arama tusuna bas cikan linklerden bi goz at bakalim kac dolarmis fiyati ogrenirsin:in: