Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sırt Çantası

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Edip Dinçer tarafından paylaşıldı.

1. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba,

Bisikletimi geçen pazar günü aldım sonunda.. Fotoğraflarını yakında paylaşacağım.. Neyse, konuyu dağıtmadan, bisiklet kullanırken cepte bir şey taşımanın zor olduğunu farkettim ve sırt çantası baktım bugün..
    Beşiktaş'ta bir çantacıda çok da pahalı olmayan şu çanta'yı buldum.. Markayı daha önce hiç duymamıştım.. Kullanan var mıdır ? nasıldır? Sırtımda paralansın istemiyorum.. Bunun fiyatı 70tl idi.. bu fiyat aralığında başka çanta önerebilir misiniz?

şimdiden teşekkürler..

dipnot: çantanın boydan biraz uzun olması lazım, çünkü boyum biraz uzun, normal sırt çantaları at beline kelebek konmuş gibi duruyor.. :rolleyes:

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İçine çok şey koymayacaksanız, sadece fotoğraf makinesi, telefon, cüzdan, anahtar gibi şeyler koyarım diyorsanız

http://www.muratoglubisiklet.com/canta-wiking-tw-sirt-suluklu-202-884--u

Şu şekilde çantalar var. İçinde su torbalarıda oluyor 1 lt'lik falan. Suyunuzuda hortumla çekiyorsunuz suluğa uzanıp ellerinizi gidondan bırakmak zorunda kalmıyorsunuz :) Düşünülebilir bence.

Edip Dinçer ve Burhan Özyılmaz bunu beğendi.
  3. ali cihan çelebioğlu

ali cihan çelebioğlu Yeni Üye

Seviye:
    timberline'ın sırt çantası modelleri bisikletler için oldukça rahat ve kullanışlı içime sinmeye sinmeye almıştım 4 yıl önce ama hala ilk günkü gibi iyiki almısım :=)

Edip Dinçer bunu beğendi.
  4. Burhan Özyılmaz

Burhan Özyılmaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi kusura bakma ama büyük çanta arıyorum demiş bu KELEBEK diye tabir ettiği çantalardan :))

5. KIVANC YILMAZTURK

KIVANC YILMAZTURK Kıdemli Üye

Seviye:
    Decathlona gidersen orada sana uygun kesinlikle uygun fiyata çanta bulabilirsin ;)

6. Halil Emre Ozlu

Halil Emre Ozlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim tavsiyem asla sırt çantası kullanmamanız yönünde.. Zamanında ben de hep sırt çantasıyla yola çıkardım ama zamanla bunun bel ve sırt ağrısı yaptığını farkettim, özellikle de uzun turlarda.. Size tavsiyem, kıyafet seçimini o güne ve gideceğiniz yere göre seçerseniz sele altı çantasıyla ihtiyaçlarınızı taşıyabilirsiniz.

krankmili ve Barış Karapınar bunu beğendi.