Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sırt çantası önerebilirmisiniz?

Konu, 'Giyim' kısmında ademdogan tarafından paylaşıldı.

1. ademdogan

ademdogan Kıdemli Üye

Seviye:
    selamlar ben bisiklette,doğa yürüyüşlerinde,birde bazen günlük kullanıma da uygun bir sırt çantası almak istiyorum.Ama ürün yelpazesinin genişliği ve benim ürünler hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmamam seçimimi zorlaştırıyor.

sırtta rahat taşınabilen iç hacmi ve yapısı bisiklete ve doğa yürüyüşlerine uygun bir sırt çantası önerirseniz sevinirim.

çok abartılı bir bütçem yok ama fiyat aralığı geniş olduğu için benim ihitiyaçlarımı karşılayacak ortalama bir şeyler istiyorum.(100 tl kadar olabilir mesela)

birde arkadaşlar bu amaçlar için kaç litre hacimli ve hangi özelliklerdeki çantaları araştırmalıyım.

lütfen yardım edin çünkü tamamen tecrübe işi olduğu için işin içinden çıkamıyorum çünkü daha önce böyle bir tecrübem olmadı

şimdiden teşekürler

2. TarıK F.

TarıK F. Forum Demirbaşı

Seviye:
    ademdogan bunu beğendi.
  3. TarıK F.

TarıK F. Forum Demirbaşı

Seviye:
    bak bu canta super..en buyuk ozelligi canta sırtına tum agırlıyla temas etmiyor arada bi file astar sırtına bu temas ediyor.terleme yapmıyor rahatsız etmiyor..cok akıllıca bi dizayn..

ademdogan bunu beğendi.
  4. ademdogan

ademdogan Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekürler 23 lt hacim yeterli midir acaba

birde mesela 1 - 2 günlük yüeüyüş ve kamplar içiçn çadır mat vb şeyler taşıyablirmiyim son olarak yoksa bunlar için ayrı büyük hacimli bir çanta almam gerekir.

nekadar da çok soru sordum böyle ben.Şimdiden cevabınınz için teşekürler

5. ademdogan

ademdogan Kıdemli Üye

Seviye:
    biraz daha yardım ederseniz çok iyi olur aslında

6. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşın tavsiye ettiği çadır, ilk mesajınızdaki amaçlarınıza uygundur. Fakat 2. mesajınız için daha büyük hacimli (en az 40L) bir çanta almanız gerekecektir. Ve bu büyük hacimli çantayı da bisiklette kullanmak akıllıca olmayacaktır. Çünkü sırtınızdaki yük ne kadar ağır olursa, bisiklet sürüşünüz o derecede eziyete dönüşecektir. Bisikletle çadır-kamp olayı düşünüyorsanız, bisikletinize çanta-bagaj sistemi taktırmanız akıllıca olacaktır.

Bahsi geçen çantanın modelini google'da aratsaydınız, ilk linkte çok güzel bir inceleme yazısı bulacaktınız ;) Bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Bunun dışında hydrapak big sur modelini de incelemenizi öneririm ;)

Emrah Pektaş ve ademdogan bunu beğendi.
  7. serdar gültekin

serdar gültekin Bisikletkolik

Seviye:
    Ben aynı çantadan yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. 23 litre hacim günübirlik turlar için yeterli ama daha uzun süreli turlarda yeterli olmuyor. Bu çantaya çok benzer özellikte ve aynı sırt sistemine sahip 35 litre hacimli Timberline Galaxy 35 modelini önerebilirim. Ama tam doluyken bisiklet üzerinde sizi nasıl etkiler bilemiyorum. Bir de Pony modelinde kaskınızı da taşımak için elastik bir file bulunuyor. Oldukça kullanışlı.

ademdogan bunu beğendi.
  8. ademdogan

ademdogan Kıdemli Üye

Seviye:
    TEŞEKÜR EDERİM

bisiklet üzerinde iken çok fazla değil sadece suyum belki küçük bir kumanya ve elektronik alet taıyacağım yardımlarınız için ayrıca çok etşekür ederim 30 litre bir çanta işimi görücek galiba

timberline marka iyilerden bir olsa gerek
    tekrar teşekürler

9. grknmustangt

grknmustangt Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar LCW mağazalarında 15 tl ye sırt çantaları var çok güzeller mümkünse bi gidip bak derim fiyatlarına göre kaliteliler, 2 aydır kullanıyorum ben memnunum.

10. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    CamelBak'ın bisiklet için uygun (sırt kısmında aşağı baskı uygulamayan) su haznesi olan çantaları vardı. Onlara bakman yararlı olabilir.
    Sevgiler...