Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sırt Ağrısı

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında muhurcuoglu tarafından paylaşıldı.

1. muhurcuoglu

muhurcuoglu Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Öncelikle merhaba herkeze belkide çoğu kişide olan bişeydir bilemiyorum ama çıktığım turlarda 30 km'lere yaklaşınca sırtımda bi ağrı başlıyo ağrı tam olarak kürek kemiklerimin alt böbreklerim üst kısmında kalan o arada oluyo bunun sebebi nedir nasıl geçer bu ağrı bana yardımcı olursanız sevinirim herkeze bol pedallar.

2. C.S.Yıldırım

C.S.Yıldırım Üye

Seviye:
    boyunuz kaç ? bir de kullandığınız kadronun boyu kaç cm veya inç ? eğer kadro büyükse ağrı çekersiniz. başıma geldiğinden biliyorum.

3. aykutseker

aykutseker Üye

Seviye:
    Bendede Aynısı Oluyor 1. sebebi sırtınızda çanta ağırlık vs varsa 2. sebebi sele ayarı seleniz çok geride olabilir selenizi öne almanızı tavsiye ederim

4. muhurcuoglu

muhurcuoglu Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Boyum 1.65 kadro boyumda 17" bisikletimi alırken pek kadro boyunun önemini göz önüne almamıştım ama şimdi sizin dediklerinizi okuyunca büyük bi hata yapmışım.Kadromun bana büyük olduğunu biliyodum ama bu ağrının nedeni olabileceği aklıma gelmemişti seleyi öne almak dışında başka ne gibi çözümle yaratabilirim?

5. Koray Uzun

Koray Uzun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Seleyi öne alırsan bacak ağrıları başlayabilir. Belki daha kısa bir gidon boğazı işine yarayabilir. Ya da gidon değiştirebilirsin. Gerçekten iyi bilene danışmak lazım ergonomik ayarları.

6. muhurcuoglu

muhurcuoglu Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Gidon boğazını değiştirmek banada mantıklı geldi inşallah işe yarar teşekkürler koray bey