Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sirrus Sport bileşenleri hakkında

Konu, 'Specialized' kısmında Emir Şengezer tarafından paylaşıldı.

1. Emir Şengezer

Emir Şengezer Yeni Üye

Seviye:
    Herkese selamlar. Forumda ve bu sporda yeniyim. Hatam olursa şimdiden mazur görünüz.

Anadolu yakası sahil kısımında oturuyorum ve yayalardan fırsat buldukça bisiklet yolunda sportif amaçlı pedallamak istiyorum. Bu sebepten 1 haftadır yerli yabancı forumları didik didik ettim ve bana en uygun bisikletin (ayrıca gözüme en hoş gelenin) SSS olduğunda karar kıldım. Ama bu kalitede ve güzellikte bir bisikletin üzerinde neden bu kadar düşük parçalar kullandıklarına halen bir anlam verebilmiş değilim. İlk sorum şu olacak; bu bileşenleri bisikleti alır almaz hiç kullanmadan geri verip üstüne para ekleyerek bir deore set almam ne kadar mantıklı olur ? Gerçi üzerindekilerin fiyatlarına baktım pek para etmiyor. Bunları gerçekçi bir fiyata okutup 2. el deore vites seti (200 tl civarında) alabilir miyim ? Yoksa bu şekilde kullanıp bir sezon sonra deore sete geçip farkı farketmek mi daha güzel bir deneyim olur? Bu arada bisiklet ve yardımcı ekipmanlara (kask tayt suluk far km saati vs.) en fazla 1600 tl ayırdım. Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şİmdiden hoşbulduk :)

2. Emir Şengezer

Emir Şengezer Yeni Üye

Seviye:
    Cevap ve yardımlar için teşekkürler . 1 sene kadar üstündekilerle kullanmaya karar verdim. Şimdi ilk hedef spd ayakkabı ve pedal.