Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sirrus Pro

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında KaanG tarafından paylaşıldı.

1. KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Yaklaşık 1.5 aylık Sirrus Pro'm. İşten eve dönerken bir fotoğrafını çekeyim dedim. Bisiklette SRAM Apex yol seti var, dişli oranı tipik yol setlerine göre yokuş çıkmaya daha uygun. Buna rağmen dağ bisikletinden ilk geçiş sürecinde özellikle dik yokuşlarda (dağ bisikleti ile 1. viteste çıktığım) biraz zorladı ama bünye alışınca 1 ay sonra aynı yokuşu yarı sürede çıkar hale geldim. Daha düşük vites olmayınca vücut mecbur adapte oluyor. Şimdi de bu sebeple safkan yol bisikletine mi geçsem diye düşünüyorum :)

2. Haluk Tarhan

Haluk Tarhan Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Çok şık bisikletiniz güle güle, iyi günlerde kullanın :)

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Oldukça pahalı bir şehir bisikleti. Karşılığında verdikleri sizi tatmin ediyorsa bence devam edin. Yol bisikleti fikri de güzel elbette fakat emin değilseniz geçmeyin. Hem biraz zarar edersiniz, hem de pişman olabilirsiniz. İmkanınız varsa yol bisikleti kullanın bir süre. Emin olursanız geçiş yapın.

Gerçekten hoş bir model. Güle güle kullanın diyelim şimdilik.

4. KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Teşekkür ederim. Yol bisikleti fikri kulağa hoş gelse de "bundan daha fazla yol bisikleti" benim kullanımıma göre pratik olur mu emin değilim. Özellikle sıkışık trafikteki hakimiyet ve bozuk yollara gelme açısından (daha ince tekerler) çok iyi olmazmış gibi geliyor ama imkan olsa da denesek :) Bu 28c tekerler sanki şehiriçi pratik kullanımın sınırı gibi geldi bana. Daha önce yol bisikleti kullanmadığım için kıyaslayamıyorum ama dağ bisikletinden sonra verdiği sürüş hissi çok güzel geldi.