Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sirrus Elite mi ? Trek Fx 7.3 mü ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sezgin tire tarafından paylaşıldı.

1. sezgin tire

sezgin tire Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    herkese merhaba

carraro almaya niyetlenmişken forumu takip etmem neticesinde specialized sirrus elite beyaz renk ve trek fx 7.3 beyaz renk arasında kaldım.

bu iki bisiklet fiyat olarak aşağı yukarı aynı, bugün sirrus elite i gidip inceledim birkaç sonra da gidip trek fx7.3 e bakacağım, özellikleri de yine aynı gibi benim gördüğüm fark ;

sirrus elite karbon maşa ve 28c lastik ile geliyor ancak 32c ve 35c lastik de takılabiliyor, trek ise alüminyum maşa ve 32c lastik ile geliyor, tek fark bu.

trek fx7.4 de karbon maşayı kullanmış, sizce sirrus elite daki karbon maşa trek fx 7.3 alüminyum maşaya göre daha konforlu mudur ? kısaca sizce hangisini tercih etmeliyim ?

teşekkürler

2. Nzm!

Nzm! Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Deneme imkanın varsa ikisinide dene.Ama karbon maşa başka..

3. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hangisinin maşasının daha iyi olduğunu kesin olarak bilen bulunduğunu sanmıyorum. karbon maşa daha konforlu oluyor. ama fiyat farkıda vardır herhalde. Bisikleti alacağınız İzmir'deki hangi firma size satış sonrası daha iyi destek verebileceğini düşünüyorsanız onu seçin bence. her iki bisiklette birbirine benzer özelliklerde gibi. Scott sub30 da bunlara benzer. izmirde bayisi var. cannondale nin şehir bisikleti modeli var adı quick 5 di galiba. Onunda izmirde bayisi var. Satın alma süreci zevklidir. Tüm alternatifleri görüp seçmek en iyisi. Belli olmaz bakarken belkide yol bisikletine yönelirsiniz. kolay gelsin