Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sirkecideki bisikletçiler?

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Oğuz Taş tarafından paylaşıldı.

1. Oğuz Taş

Oğuz Taş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar. Ben yarın sirkeci tarafına geçicem. Hazır gitmişken bisikletçilere de uğrayayım diyorum. Ama tam olarak nerde ve hangi bisikletçiler var bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

2. dogu gundogdu

dogu gundogdu Kıdemli Üye

Seviye:
    aslı bisiklet var sirkecide ama tam olarak yerini bilmiyorum web sitesinden baka bilirsiniz

3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yol ve klasik parça arıyorsanız , pedal bisiklette bulunur.Mtb parçalarıda var ama ağır olarak yol / yarışa odaklı parça satıyorlar..Aslının 20 lira dediği kıytırık gidon bandını pedal bisikletten 10 liraya aldım..Bunuda solemek isterim :D

4. Oğuz Taş

Oğuz Taş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Aklımda bulunsun o zaman :D Açıkçası ne alacağımı bende bilmiyorum ama girince alırım bişeyler kesin :)

5. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Genelde toptan sattıkları için perakende fiyatına verirken yüksek çekiyorlar..Dikkat edin :D

6. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Aslı bisikletten bir şey alırken samimi olun ve pazarlık yapın.. Ben aslıdan alıyorum eğer bir parçayı uzun soluklu kullacaksam..

O bölgede Delta ve Efor(KRON) bisikletçilerinin yanında toptan mal satan firmalarda var. Aslı bisikletin o sokakta iki dükkanı var, bir dükkanıda (show-room) olarak kullandığı başka bir caddede bir yer daha var.

Ama en önemlisi almak istediğiniz parçanın fiyat araştırmasını internetten yapıp öyle yola çıkın. Ezbere gitmeyin.. Zira bir çok firmanında peşin alış-verişlerde iyi indirim yaptığını unutmayın..

BULUT ÇELİK bunu beğendi.
  7. Oğuz Taş

Oğuz Taş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Size katılıyorum. Açıkçası yarın öyle bir gezmeye çıkıcam. Yolum o tarafada düşecek. Madem gitmişken biraz bakınayım dedim. Öyle çok param yok zaten :D

8. A.Taha TERCAN

A.Taha TERCAN Aktif Üye

Seviye:
    İyi akşamlar. Hocam tam olarak tramvay yolunu takip edersen McDonald's var onun arasından gir direkt olarak Aslı bisiklete çıkıyor. Diğerleri de hep yanyana zaten. İyi alış-veriş ler...