Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sirkeci ve Bisiklet

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında herdem09 tarafından paylaşıldı.

1. herdem09

herdem09 Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Bisiklet almak için Sirkeci'yi çok övüyorlar. Hatta 700 tl olan bir bisikletin 480 tl ye falan bulunabileceğini söyleyenler bile var. Doğru mudur? Doğruysa hangi mağazaları önerirsiniz?
    Mesela ben salcano alu modelini düşünüyorum. Liste fiyatı 470 tl. Acaba kaça bulabilirim orada? Tabi gönlüm sedona ya da kron dan yana ama onların fiyatı uçmuş birazcık. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Belli marka bisikletler üzerinde alınabilecek indirimler bellidir, yazınızda belirtmiş olduğunuz şehir efsanesi haline gelmiş olan söylentiler sadece merdiven altı mekanlarda imal edilmiş bisikletler için geçerli olabilir.
    İlla Sirkeci den alacağım diyorsanız aklıma gelen ilk mekanlar Aslı Bisiklet ve Efor Bisiklet.
    " Fiyat uçması " cümleside çok uygun olamdığı düşüncesindeyim, tutarı bütçenize yüksek gelebilir ama bütçenize uygun bulabileceğiniz, ki markanın bir tanesi zaten siz belirtmişsiniz bir çok marka bisiklet var.

3. neuro

neuro Üye

Seviye:
    "fiyatın uçması"
    bunun telaffuz edilmesine bozulanlar varsa bu işten kar sağlayanlardır. kafana takma fiyat uçması kelimesinde ne bir kabalık ne bir tuhaflık var.

herdem09 bunu beğendi.
  4. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Benim fikrimse tam tersi yönünde yani sonucta Sirkeci toptancıların olduğu yer.. Ve bir toptancılarda kendi belirledikleri perakende fiyatından satar ürününü, dolayısıyla ürünü perakende satıcısından almak isterseniz belli bir miktar indirim yada taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz...

5. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Kullandığınız kelimede tuhaflık veya kabalık var demedim, halada uygun olmadığını düşünüyorum. Bu arada farkındaysanız yaşınızı bılmesemde " siz " eki ile yazıyorum, aynı saygıyı gösterirseniz sevinirim.

Konuyu açan arkadaşımıza yardımcı olmak amacıyla, ilk mesajımda yazdığım firmalar haricinde Sirkeci'de tanınmış markaları satan hangi toptancı var ? Herhangi bir ürünün toptancılığını veya parekendiciliğini yaptığınızda inebileceğiniz minumum tutar vardır, bu tutarın altına inemezsiniz. Kimseye çaktırmadan ineyim dersiniz, iki kişinin bildiği sır olmadığından firma karşınıza çıkar ve " dur bakalım, sen ne yapıyorsun " der.

Hasan Çağri bunu beğendi.
  6. herdem09

herdem09 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar teşekkürler. Birkaç yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Sorumdan dolayı tartışma çıksın istemem. En iyisi arkadaşla çıkayım bi haftasonu İzmit'ten İstanbul'a doğru. Önce kadıköy sonra Sirkeci-Fatih tarafını dolaşayım. Zaman kalırsa bisikleti de alır geliriz:D

7. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    Eğer Sirkeci'deki bisikletlerden kastınız adı sanı belli olmayan bisiklerse bi olay anlatayım;
    Bende bir zaman nalburdan bisiklet aldım aldığım ilk saat bisikletin lastiği yarıldı.Niyetiniz ucuz birşey almaksa ''Ucuz etin yahnisi yavan olur''anımsatırım

8. mücahit yalçınkaya

mücahit yalçınkaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ben ordan toptan fiyatina parcalar bulabiliyorum

9. Caner Aydın

Caner Aydın Üye

Seviye:
    Dahon VYBE C7A için mesela , böyle bir şans yok gibidir pek.