Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Siparişe göre kadro rengi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BünyaminÇ. tarafından paylaşıldı.

1. BünyaminÇ.

BünyaminÇ. Üye

Seviye:
    Ghost'un sitesinden her modelin kendine göre tek rengi var olarak görünüyor fakat ben kırmızı siyah v-fren almak istiyorum bunu belirtsem bu şekilde getirirler mi?Normalde siyah-kırmızı mekanik disk se 1100'de var ben v fren se 1000 alıcam kadrolarda aynı malzeme sadece kadronun rengi ve jantın üstündeki plastik parçanın rengi değişik

O şekilde getirmiyorlarsa mekanik diski iptal edip v frene çevirmek ne kadar tutar?

2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    se1100 alsan da kırmızı-siyah gelmeyebilir eğer salcano gibiyse durum.
    özelliklerinde renk belirtmemişler, farklı renkleri varsa bile her renkle tek tek fotoğraf eklememiş olabilirler.

benim bisikletim de resmi sitesinde sadece siyah/yeşil görünüyordu, hangi renk seçenekleri olduğunun listesi de yoktu. ama bisikletim kırmızı/beyaz.

siparişten önce arayıp sor bence.

3. BünyaminÇ.

BünyaminÇ. Üye

Seviye:
    Bisikletçim.com satıyormuş 2014 se 1000 onlara mail attım oradan cevap gelmezse Accel bisiklet veya başka bir bayi'den bilgi almayı deneyeceğim

4. BünyaminÇ.

BünyaminÇ. Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bir çok bayii ile konuştum soruma gerçekten net bir cevap vermediler ellerinde hep o yeşil-gri rengin olduğunu getirip getirmeyeceklerini söylemediklerine göre böyle birşey mümkün değil ghost'u accel bisiklet getiriyor diye biliyorum doğru mu biliyorum onlarada mesaj atıp şansımı denemek istiyorum

5. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Accel bisiklet ile görüşmenizi tavsiye ederim. Ghost ları Accel bisiklet getiriyor.