Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sinopta yaşıyorum sedona yı nasıl alabilirim?

Konu, 'Sedona' kısmında bartbartez tarafından paylaşıldı.

1. bartbartez

bartbartez Yeni Üye

Seviye:
    sinopta ve yakınında sedona bayi yok forumlarda scud modeli bütçeme ve bana uygun geldi. nasıl edinebilirim bilmiyorum internetten kredi kartı ile satış yapan güvenilir yerler var mı? yardımcı olursanız sevinirim. ben bulamadım çünkü. kaçkarbisikletin sitesinde kredi kartı ile alışverişle ilgili ve de kargo detayı yok. başka alabileceğim alternatif yerler var mı. bir de boyum 1,79-1,80 kadro boyu 18" ideal mi? teşekkürler...

2. jhan

jhan Yeni Üye

Seviye:
    ankarada erdoğanlar bisiklet var..internet sitesi güvenilir ben sedonamı ordan aldım..kargoda ücretsiz.. herzaman çok yardımcı olurlar.. ayrıca 18 kadro boyu bence ideal senin için...

zazu bunu beğendi.
  3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Eğer bisikleti sürekli asfaltta kullanacaksınız 18" sizin için ideal fakat bisiklet ile hareket yapıyorsanız, dağ, bayır ve zor koşullarda kullanıyorsız. Kadro ölçüsünü bir küçük boy almanızda fayda var çünkü hakimiyeti daha kolay olacaktır. Arkadaşıın dediğini gibi Erdoğanlar bisiklet'ten güvenilir bir firmanın oradan temin edebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun

4. bartbartez

bartbartez Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler. ama orada scud modeli yok galiba... ve bütçem fazlasına uygun değil. aslında salcano ng 600 düşünüyordum aynı fiyata yakın sedona scud forum üyeleri tarafında önerilince ondakarar kıldım ama dediğim gibi bütçemi artıramıyorum başka.

5. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bütçenizi artıracağınız en fazla 20-30 YTL. yinede siz bilirsiniz. Sedona Borla ne kadar onada bakın isterseniz. Ama Salcano'yu aldığınız zaman keşke Bisikletforum'daki arkadaşları dinleseydim diye üzülürsünüz.

6. zazu

zazu Üye

Seviye:
  7. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    scud modeli internet sitesinde olmayabilir ama erdoğanlarin mağazasinda var 1 tane, geçen cumartesi gördüm. arayıp bilgi alabilirsin, yardımcı olacaklardır.

soneryen bunu beğendi.
  8. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    bencede sedona al salcano bianchi filan onlar bisiklet deiller boşuna para harcama soner abinin dediği gibi 20-30 YTL kadar bi para artışı olucak bence sedonayı al