Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sinirda sinirlari zorluyoruz 2 bÖlÜm

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sporcu71 tarafından paylaşıldı.

1. sporcu71

sporcu71 Kıdemli Üye

Seviye:

Forumda paylaşımı zamanında tamamlayamadığımdan aynı konuyu 2 aşamada yayınlamak zorunda kaldım kusura bakmayın

Hatila vadisinde karşı yönden gelen yolcu ile mecburi karşılaşmamız hem bizi hem onu korkuttu.

Koruma altında tutulan Hatila Milli Park ta bulunan ve Orman İşletmesine ait kulübeler. Yazın burada piknik yapmak çok güzel oluyor.Ayrıca buranın manzarası muhteşemdir.

Güneşi özlemişiz. Bahar ne güzel mola veriyoruz Murat arkadaşımın getirdiği papatya çayını yudumluyoruz.

Artık dönüş yolundayız. Mutluluk hormanlarımızı yükselttik. Yaşadığımız ortamdan tamamen uzaklaştık.Yorulduk ama mutlu bir yorgunluk yaşadık.

Çok resim var ama paylaşması çok uzun sürüyor o nedenle kısa kesiyorum. Bu turun peşinden zannediyorum bu yemeği hak ettim. Sağlıcakla kalın bol pedallar.

Ahmet Özcan ve Arif Gören bunu beğendi.
  2. Ahmet ERTAN

Ahmet ERTAN Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ayaklarınıza sağlık....

sporcu71 bunu beğendi.
  3. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
    son resim beni bitirdi ben ki yaşamak için yemek yiyenlerden ziyade yemek yemek için yaşayanlardanım kısa keseyim ben acıktım alacağım kaloriden siz sorumlusunuz artık...

sporcu71 bunu beğendi.
    sporcu71

sporcu71 Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili kardeşim can boğazdan gelir. Kaloriyi yaktıktan sonra sorun almayacağını düşünüyorum. Bol pedal bol yemek herhalde zarar vermez.

5. ugur tilki

ugur tilki Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    bisiklet sürmek için herşey bahane olabilir. Heleki sonunda paylaştığınız enfes yemek varsa hergün tur yapılır:))

sporcu71 bunu beğendi.
  6. ömer korkmaz

ömer korkmaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sonu çok güzel bitmiş:). Ama 1.bölümde ki mazralarda bi bitiş kadar değerli.

sporcu71 bunu beğendi.