sınır 700tl mtb alıcam yardımm lütfen tecrübeli abiler :D

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
yaşım 12 yardım ederseniz sevineceğim boyum 1.55 salcano ve whistle tercihimdir sagolunnnnn

Scudo

Merih Demirkol

Aktif Üye
Tepki
43
Salcano ASTRO 240 SRV alabileceğiniz en iyi modeldir... Boy ve yaşınıza uygun olup olmadığını bisikletçinize sorabiirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Ayhan Şahan

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
salcona astro srv bende kullniyorum.su an 650 dusmus.donanımları sram x4 gercekten iyi bisiklet.beyaz-mavi cok güzel bisiklet.yalniz tekerleri asfalta gore kalin ben slim taktim daha performansi iyi oluyor.slim ve kalin tekerlerde kullanma avantajın var.

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
ben bir salcano ng 650 kullanıcısıyım salcanoyu bilirim iyi bir bisiklettir hepinize teşekkürler dilerim

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Salcano astroyu 700 Tlden daha düşük fiyatada alabilirsin. Kullanıcıları memnun bisikletten. Bende 711 almasaydım 241 sv alacaktım. Tercih iyi.

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
KRON xc250 'da güzeldir aslında (link) ben bunu tavsiye ederim...

• Beğen
Tepkiler: gok

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
Kron xc 500
Salcano astro 240 srv

Bu iki model uzerinde yogunlastim, sahibi olanlar bilgi ve tecrubelerini aktarirsa sevinirim.
Şimdiden teşekkurler.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
yukarıda salcona yı över gibi oldum ama salcona 241 srv de forumda aynakol-göbek gıcırtı acıklayanların cogu salcona.benimde dikkatimi cekti.bu aralar bendede tık tık ses geliyor tüm kontrol etmeme ragmen. sinir edici.(link) buda forumdan sikayetler bende dahil.cok guzel mavi-beyaz renkli alıcı bisiklet ama kadroda sıkıntı olabilir diyorum. cunku salcona bayisi sorun bulamamis. 6061 alu.10 yıl kadro garantisi veriyor. 7005 kronlar daha rijit saglam bana göre.paslanmaya direncli(zn cinko).zaten uzun omur kadro garantisi var.kadrosuna guvenmese bu garantiyi vermez heralde diye dusunuyorum.özellikle karar veriyorsan 2012-2013 kron al.2011 eski yıla ait kron alma ucuzda olsa.bu yılınkiler gercekten cok iyi rulman gobek vs.bayinin yalancisiyim.gordugum kadarıylada oyle acıp bakmadim. 5 kisiyede test yaptirdim. trek hybrid 8.5 (1190 euro)vs kron xc 250 yi.(540tl). fiyata göre fark.5 kisiden 5 i kron dediler.bu kisilerde bisikletci.bisiklet tamircisi.işin ehli.marka tutkunu olmayan.konfor+sürüs zevki her 5 kiside ortak nokta.trekte sele ve sert yapili buldular rahatsizlik verici.gerci bende dahil:D insan kendi bisikletini över ben tersi.gercek neyse onu soylerim. kron xc 500 daha üst model. eger alacaksanda 2012-2013 yılınkini kesin tavsiye ediyorum.eski yıl olmasın. yinede her 2 bisikleti kullandigim halde sakın bizim etkimizde kalma.icinden ne geliyor begeniyorsan onu al.bunlar sadece kisisel görüş -deneyimleri yansitiyorum. nrx maşa kitli oldugu halde 4 cm ice giriyor.en iyisi tam rijit maşalar.ne kadar fazla ozellik var o akdar sorun cikiyor.hd frenlerde oyle:D.v-fren tercihimdir.(baradine papuclu).kronun maşasıda 2012-2013 xc 250de sertlik ayarı var.gayet fiyat performansi iyi.xc 500 un kilitli lock outlu.cok iyi.kitli masada 1-2 cm mutlaka ice girer.tam rijit hc sorun olmucaksa düz maşa en iyisi.aldigini verirsin.arazide biraz sarsar ama yinede saglamdir.peugeut mossogiue mtb yi hala cok seviyorum:D gazateyle alinan.donanımları degistirince harika makine oldu.bisiklet tercihi bazen bu cok pahali daha iyi diyoruz.fakat ummadigin belki begenmedigin bisiklet senin icin daha keyifli gelebiliyor.fizik yapisinada degisiyor.bisikleti ne icin ne amacla alacagimizda bayag etkili.bana sorarsan yollarımıza gore mtb derim.slim ince tekerde taikiliyor.performans ararsan.ulkemizin yollari hemen her yeri yokus mtb ler daha iyi cıkıyor.keçi gibi tırmaniyor:D 26 inc.28 incler jantlar daha zorlayıcı bana gore.