Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sınır 700tl mtb alıcam yardımm lütfen tecrübeli abiler :D

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ayhan Şahan tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yaşım 12 yardım ederseniz sevineceğim boyum 1.55 salcano ve whistle tercihimdir sagolunnnnn

2. Ömer Gündoğdu

Ömer Gündoğdu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano Astro serisini tavsiye ederim.

gok ve Ayhan Şahan bunu beğendi.
  3. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkürlerrrr

4. Merih Demirkol

Merih Demirkol Aktif Üye

Seviye:
    Salcano ASTRO 240 SRV alabileceğiniz en iyi modeldir... Boy ve yaşınıza uygun olup olmadığını bisikletçinize sorabiirsiniz...

Ayhan Şahan bunu beğendi.
  5. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    salcona astro srv bende kullniyorum.su an 650 dusmus.donanımları sram x4 gercekten iyi bisiklet.beyaz-mavi cok güzel bisiklet.yalniz tekerleri asfalta gore kalin ben slim taktim daha performansi iyi oluyor.slim ve kalin tekerlerde kullanma avantajın var.

6. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben bir salcano ng 650 kullanıcısıyım salcanoyu bilirim iyi bir bisiklettir hepinize teşekkürler dilerim

7. Fatih Özçetin

Fatih Özçetin Aktif Üye

Seviye:
    Kron xc500 öneririm.

gok bunu beğendi.
  8. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Salcano astroyu 700 Tlden daha düşük fiyatada alabilirsin. Kullanıcıları memnun bisikletten. Bende 711 almasaydım 241 sv alacaktım. Tercih iyi.

9. emre4335

emre4335 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    gok bunu beğendi.
  10. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kron xc 500
    Salcano astro 240 srv

Bu iki model uzerinde yogunlastim, sahibi olanlar bilgi ve tecrubelerini aktarirsa sevinirim.
    Şimdiden teşekkurler.

11. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kron xc500

12. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    yukarıda salcona yı över gibi oldum ama salcona 241 srv de forumda aynakol-göbek gıcırtı acıklayanların cogu salcona.benimde dikkatimi cekti.bu aralar bendede tık tık ses geliyor tüm kontrol etmeme ragmen. sinir edici.http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=104474 buda forumdan sikayetler bende dahil.cok guzel mavi-beyaz renkli alıcı bisiklet ama kadroda sıkıntı olabilir diyorum. cunku salcona bayisi sorun bulamamis. 6061 alu.10 yıl kadro garantisi veriyor. 7005 kronlar daha rijit saglam bana göre.paslanmaya direncli(zn cinko).zaten uzun omur kadro garantisi var.kadrosuna guvenmese bu garantiyi vermez heralde diye dusunuyorum.özellikle karar veriyorsan 2012-2013 kron al.2011 eski yıla ait kron alma ucuzda olsa.bu yılınkiler gercekten cok iyi rulman gobek vs.bayinin yalancisiyim.gordugum kadarıylada oyle acıp bakmadim. 5 kisiyede test yaptirdim. trek hybrid 8.5 (1190 euro)vs kron xc 250 yi.(540tl). fiyata göre fark.5 kisiden 5 i kron dediler.bu kisilerde bisikletci.bisiklet tamircisi.işin ehli.marka tutkunu olmayan.konfor+sürüs zevki her 5 kiside ortak nokta.trekte sele ve sert yapili buldular rahatsizlik verici.gerci bende dahil:D insan kendi bisikletini över ben tersi.gercek neyse onu soylerim. kron xc 500 daha üst model. eger alacaksanda 2012-2013 yılınkini kesin tavsiye ediyorum.eski yıl olmasın. yinede her 2 bisikleti kullandigim halde sakın bizim etkimizde kalma.icinden ne geliyor begeniyorsan onu al.bunlar sadece kisisel görüş -deneyimleri yansitiyorum. nrx maşa kitli oldugu halde 4 cm ice giriyor.en iyisi tam rijit maşalar.ne kadar fazla ozellik var o akdar sorun cikiyor.hd frenlerde oyle:D.v-fren tercihimdir.(baradine papuclu).kronun maşasıda 2012-2013 xc 250de sertlik ayarı var.gayet fiyat performansi iyi.xc 500 un kilitli lock outlu.cok iyi.kitli masada 1-2 cm mutlaka ice girer.tam rijit hc sorun olmucaksa düz maşa en iyisi.aldigini verirsin.arazide biraz sarsar ama yinede saglamdir.peugeut mossogiue mtb yi hala cok seviyorum:D gazateyle alinan.donanımları degistirince harika makine oldu.bisiklet tercihi bazen bu cok pahali daha iyi diyoruz.fakat ummadigin belki begenmedigin bisiklet senin icin daha keyifli gelebiliyor.fizik yapisinada degisiyor.bisikleti ne icin ne amacla alacagimizda bayag etkili.bana sorarsan yollarımıza gore mtb derim.slim ince tekerde taikiliyor.performans ararsan.ulkemizin yollari hemen her yeri yokus mtb ler daha iyi cıkıyor.keçi gibi tırmaniyor:D 26 inc.28 incler jantlar daha zorlayıcı bana gore.