Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sinav !!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sinemasına gitmedigime açıkçası çok pişman oldum.dvd den seyrettim süper bir bilmdi diyebilirim.Nasıl süperdi? Evet bazı mantık hataları vardı fakat filmdeki soundtracklar ve olay ve götüntüyle tam uyuşması,konu,konuyu ele alma açıları gibi bölümleri çok iyi yaptıklarından o mantık hataları göze pek batmıyor.Benim sınava bakış açım biraz daha farklıydı filme nazaran.Ama filmde gerçekten tahminim dışında bir açıdan yaklaşmış olaya.Filmdeki diyaloglar olsun konuyu ele alış biçimleri olsun bir seferde seyredilip kenara atılacak bir yapıt olmamış bence.Daha yeni seyrettim fakat ilk fırsatta tekrar seyredecegim.Türk sinemasının vazgeçilmezi olan filme duygusallık katmak (özellikler sonunda) bu filmdede bolca işlenmiş.Yakışmamışmı? Yakışmış tabii.Ama film beni kahretti ne yalan söylim :) Yanımda arkadaşlar olmasaydı hüngür hüngür aglardım vallahi :) 1 gün etkisinde kurtulamadım.Filmin sonu öyl bir bitiyorki agzın açık kalıyor.Devamı olmalı gibi.Ne bilim bişeyler eksik.Belkide güzel olaN tarafı burasıdır.:) Bu filmi uzun uzun tartışmak istiyorum.

Sizlerin yorumları nelerdir?

2. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bende izleyemedim daha ama en yakın zamanda almayı düşünüyorum cdsini sınava girmeden izleyeyim:)

3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Otoritelerin bazılarına göre Eşkıya'dan sonraki en iyi çekilmiş Türk filmi deniyor. Tabii Eşkıya'nın en iyi Türk filmi olduğu da ne kadar iyi olsa da tartışılır. Benim favorim kesinlikle "Mustafa Hakkında Herşey".! Ondan sonra da "Selvi Boylum Al Yazmalım" .! "Yol" filmini de unutmamak lazım tabii.!

4. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Benim favori filmim Tatar Ramazan :D Saka söylemiyorum seyrederken en keyif alıp sıkılmadan izledigim film o olmustu ..

Enes Sınav ı bende izledim oyunculuklar çok başarılı ve sonuda gercekten cok iyi düşünülüp hazırlanmıs .. Ama belli bi kitleye hitap ettiğinden ben o sınırı coktan gectiğim icin bana biraz uzak geldi acıkcası .. Ama kötü bir film degil hakkını yememek lazım ..

5. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Tabiki herkesin favori filmi farklı olması oldukça dogal :)

Yaaa Ömer abi filmin sonunda resmen apışıp kaldım :)

Bu arada Öss ye girecek arkadaşlara sınavdan sonra seyretmelerini tavsiye ediyorum.Ders çalışma isteginiz azalabilir.Bir süreligine içinizi bi garip karamsarlık sarabilir ;) Ama sınavdan sonra mutlaka seyredin....

6. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Ewet filmin sonu insanı etkiliyorr .. Gercekten bende etkilendim .. Özellikle okanla işbirliği yapmasına cok sasırdım .. Neyse fazla anlatmayalım .. seyretmenizi tavsiye ederiz ..