Simplon Pride Extralight modeli türkiyedeki sahibini görmek için sabırsızlanıyor!

turker41

Üye
Tepki
22
İsim
Türker öztürk
Bisiklet
Simplon
@Murat Cömez çok büyük yardımın oldu abi Allah razı olsun benim için çok önemli bir olay böyle güzel bir bisiklete sayende sahip olmak beni çok mutlu etti inşallah en kısa sürede binmek nasip olur. Bisiklet olağan üstü çok zevkli bir insansın abi. Bu bisikleti görünce işte budur demiştim. Saygılarımı sunuyorum sayın Murat Abi. Selamlar

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Namık incekara

Tesekkürler namik, emege saygi gösteren herkese bende saygi duyarim.:harika:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
oooo Murat abi Simplon dedin mi işin rengi değişir. Çok başarılı kadrolar üreten bir firma. Kullanacak olan kişiye hayırlı olsun. Kazasız belasız sağlıcakla kullanmasını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: turker41

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Murat Cömez murat abi bu folyo ile kaplama olayı 3m i kulanımşlar abi,bende ebay.de zefal marka folyo aldım aslında 3m alıcaktım 50mm yada 75mm burda çok aşırı pahalı zefal folyo kiti var acaba o tür bir folymu kulanmışlar abi bilgin varmı

turker41

Üye
Tepki
22
İsim
Türker öztürk
Bisiklet
Simplon
@ÖzDi
Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bu bisiklet Murat Abi sayesinde alındı onun büyük emeği var.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Öncelikle hayırlı olsun diyorum. Murat abi yine yapmış yapacağını. Türkiye'de Gençlik ve Spor Bakanı olarak görmek istediğim insandır kendisi :huhuu:

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
@turker41 Hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle :harika:...Görüntü ve kalite tartşılmaz ;)

@Murat Cömez Yardımseverliğin ve bisiklete olan sevdan takdire şayan abi, bir bisiklet sever olarak tşk ederim :harika:...

• Beğen
Tepkiler: turker41

turker41

Üye
Tepki
22
İsim
Türker öztürk
Bisiklet
Simplon
@Murat Cömez abinin sayesinde olacak inşallah, huzurunuzda tekrar teşekkürlerimi iletiyorum kendisine. İyi dilekleriniz için de sizlere de teşekkürler @İlker_Yılmaz

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ömer KARAN
Evet Ömer, baya bi ödül amis olan kadro bu. Gercekten basarili bir marka.:harika:

@mutlu07
Bu konuda neyle yapildigini dahil hic bir bilgim yok, kusura bakama bu konuda yardimci olamiyacagim.:(

@cpt.erhan
Tesekkürler erhan...
Ben türkiyede Genclik ve Spor bakani iyi degilim. :koptum::koptum::koptum:

@İlker_Yılmaz
Güzel yorumun icin ben tesekkür ederim Ilker.:harika:

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@turker41
Rica ederim Türker, yardimci olabildigsem ne mutlu bana. Sizler böyle bisikletlere sahip oldukca ben mutlu oluyorum.:harika:

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
bende bunu sürecek *** var,nede tutacak el :confused:

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@fadıl pala
[emoji2] İkisinin de olması gerek. Neden öyle dediniz? Bisiklet sürdükçe beden alışır rahatlar. Süremeyecek kişiler öyle tahmin ediyorum ki çok ciddi fiziksel rahatsızlıkları olan kişilerdir.

• Beğen
Tepkiler: turker41 ve ilker

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@fadıl pala
Ne kadar ender bir malzeme, ürün olursa olsun bence hepsi kullanmak üzere tasarlanmış. Keyfini çıkarmak lazım değil mi? Elbette güzel kullanıp ileride bambu yada peynirden üretilecek bisikletler kullanılmaya başlandığında klasikler arasına girebilir. [emoji4] [emoji4]

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@SerkanH
Cok güzel yazmissin @SerkanH , bravo.:harika: