Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Simplon Bisiklet (Lite!!)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:

Bisikletin fotoğraftaki şekliyle 9.7 kg geldi.Tarafımca bizzat tartılmıştır.Malzemeleri parça parça yazmaya gerek görmüyorum fotoğraflarda herşey belli.Ama yine de kafanıza takılan sorular olursa buradayım :) Bisikletin sahibi ben değilim.Bir abimizin.Kendisi Scott scale LTD ye geçince bunuda satılığa koymamıza rica etti....

Bisikletin fiyatı 1200EU

2. bisikletcanavari

Seviye:
    Güncel....

3. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle hergün güncel ilanı atmayalım (haftada 1-2 atalım)...

Almayı düşünen herhalde önce kadro boyunu merak edecektir, belirtirseniz iyi olur. Ayrıca bisiklet ne kadar süre hangi şartlarda kullanılmış vs bunları da açıklarsanız almak isteyenler açısından iyi olur...

Bu renk Sid worldcup görmemiştim kaç model acaba? Remote kolu 2008 modellerinkinden ama bu renk ilk defa gördüm...

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hakan abi maşanın içi üstten bakılınca eski sistem Sid ler gibi ama bacak yapısı ise WC ye benziyor... Bilemedim valla bende...

5. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Bisiklet hakkında daha açık olmanızı öneririm.Çünkü üst düzey parçalarda insanlar daha seçici davranıyor ve parçaları tek tek bilmek isteyeceklerdir.

Böyle bir bisiklettende anca Scott Scale LTD ye geçilir heralde...

İyi satışlar.

6. bisikletcanavari

Seviye:
    Açıkçası ne yalan söyleyeyim bisiklet hakkında geniş bir bilgiye sahip değilim.Ama bildiklerimi size aktarayım bilemedikleirmide bi kaç gün içerisinde Hüseyin abiye sorar cevaplarım buradan.Sid mortisör tam yılını bilmiyorum ama yeni model değil gidondan kilitleme yeni takıldı kafanızı karıştırmasın ;)

Kadro boyunu da ben ölçmedim ve kadro üzerinde belirtilmemiş.Tam değer söylemem yanlış olur ama ortalama olarak 17'' olacağını tahmin ediyorum.Kesin bilgiyi daha sonra eklerim ;)

Bisikletin tam olarak hangi şartlarda kullanıldığını bilmiyorum ama biraz inceledim bisikleti.Jantlarda en ufak bir yalpalama yoktu.Vitesler oldukçe net geçiyordu.Frenlerin nasıl tuttuğunu bilemiyeceğim ama seramik jant yanaklarında fren performansı konusunda şüphe beklememek gerekir....Kısaca 10 dk lik incelemem boyunca geçmiş yılların parçalarıyla oluşmuş fakat pek yıpranmamış bir bisiklet izlenimi uyandı bende.İlgilenen arkadaşlar olursa daha ayrıntılı bilgi vermek için gerekli soruları ileteceğim bisiklet sahibine....

7. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    Amortisör sanırım bunun aynısı.
    Carbon tac'a bakılırsa 2004-2005 model olması yüksek ihtimaldir.

Sonradan ekleyeceğiniz bilgiler arasına,parçaların ağırlığını da eklerseniz,sanırım tüm soru işaretleri ortadan kalkacaktır.
    iyi satışlar.

8. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bende buna benzettim... Çünkü bacakların tac a bağlantısı karbonlarda olduğu gibi uzun bide iç bacaklarıda 2006 öncesi Sid lerle aynı renkte ve Lock Out kapağıda onların bir eskisinden...

9. latif kavak

latif kavak Forum Demirbaşı

Seviye:
    sıd wc 2005 modeldır.bende aynısını kullanıyorum cunku.saece bendekınde renk farkı var.bence yenı wc lardan cok ama cok daha ııyyı calısıyor bumodeller.

10. bisikletcanavari

Seviye:
    Aslında haklısınız fakat en fazla internetten araştırıp fabrika bilgilerini yazabilirim.Bisikletin tüm parçalarını söküpte tartma gibi bir şansım yok.Ama yukarıda bisikletin pedalsız ağırlığını belirttim ;) 9.7 kg.

11. bisikletcanavari

Seviye:
    İlan güncel..

12. bisikletcanavari

Seviye:
    Bisiklet satılmıştır.Konu kilitlenebilir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.