Şimdi test aşamasında yakında Forum'da ;)

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Parçalarda indirim yapan Delta bisiklete ve çekiş sistemindeki danışmanlığı ile Bike and out door'dan Emirhan'a teşekkürler..:rolleyes:

Üzerideki parçaların uzunluğu değişebileceği için montajı tamamlamadan bakacağım performansına..;)

Amacım yol bisikleti elde etmek değil elimde kalan parçaları değerlendirmekti.. Ortaya böyle bişi çıktı, tam ülkemiz yollarında şehir içinde kullanıma yönelik oldu ne dersiniz?:eek:

Her türlü olumlu ya da olumsuz fikre açığım, atış serbest!:in:

(link)

(link)

(link)

(link)

Not: en üstteki gidon boğazının boşta durduğuna bakmayın, onu sadece spacer olarak kullanıyorum:p
(link)

(link)

Şimdilik toplam ağırlık 13,2 kilogram.. Zamanla ağırlığıda aşağı çekemyi düşünüyorum, mesela 11 kg gibi..

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI
Scudo

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
üstteki boğazada geniş riser bi gidon takın, beliniz ağrıdığında biraz yukarıdaki gidonla kullanarak dinlenirsiniz. :D

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
2 adet gidonmu takılı onda?
bisiklet amacını aşmış gibi:)yedek malzemelerle geziyorsunuz artık.

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Abi (Gerçekte kullandığın) boğazı o kadar spencer ile yukarıda kullanman kadronun alın borusundan kırılmasına davetiye çıkarıyor gibime geliyor.
Kuvvet kolu oldukça uzamış...

Kazasız belasız sür inş...

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
fena olmamış.görünüşünü birazdaha sadeleştirin bence.ama o gidon boğazını spacer yerine kullanma olayını beğendim.:)

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@reha genç

Maşanın şaft borusunu kestiğimde bunu unutmayacağım saol...

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@hakan sancaktar

Fotoğrafları koyduğum gün maşanın şaft borusunu kesmemiş elimde fazlalık olan bir gidon bağazını specer olarak kullanmıştım..:rolleyes:

Bugün bisikleti test ettim ve rahat ettiğim yüksekliği keşfedip boruyu kestim.. Şu anda montajı tamamlanmış halde.. Yalnız arka frende küçük bir pürüz var.. Onuda çözüp resimleri ekleyeceğim foruma..:cool:

Bugün yanımdan xc4000 kullanan bir arkadaş geçti vın diye ama gözü arkadaydı :D

Düşündüğümden daha hoş bir dengesi var ve kullanmasıda çok zevkli.. Benim daha ince teker başka bir yol bisikletim var, kendimi bir yol bisikletinde göre daha güvende hissettim Ümraniye trafiğinde :)

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kılıç

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
Bisiklikletiniz gayet iyi duruyor bu tarz bir çalışma tarafımızdan başka bir kadroyla yapılmıştı ve kırma bir bisikleti göz önünde bulundururak alınabilicek en yüksek performansı almıştık ;) Forumda saygı değer geyik sever arkadaşları pek duymazsınız umarım.. Kazasız sürüşler..(vites koluda gayet mantıklı olmuş,kullanımda biraz zor olabilir ama alışıldıktan sonra bir problem kalıcağını sanmıyorum ;) )

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Emirhan KILIÇ

Ön vitesteki emeğiniz için tekrar teşekkür ediyorum, zorlu bir çalışmayı bir telefonumla test ettiniz dükkanınızda ve bana geri bildirimde bulundunuz ve benide bir çok zahmetten kurtardınız..:)

Daha sonra aklıma Deltada gördüğüm bu triathlon barı geldi.. Çözümü böyle yaptım (her ne kadar sağ vites kolunu yanlışlıkla kırsamda) ve tıkır tıkır çalışıyor.. Bu arada vites kolunun sekizli olduğunu bizzat attırıcıyı sökünce anladım bu konudaki kafa karıştıran ısrarım için özürler sunarım..:p

Geyikçilere gelince, e onlarda olmasa çekilmez be hayat :):rolleyes:

İlginize teşekkürler, görüşmek üzere..

• Beğen

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
@Tolga Ayla

Rica ederim yine takıldığınız bir konu olursa, forumdayım..Vites kolunada gelince telefonda bir karışıklık olduğunu anlamıştım zaten:in: İyi forumlar..

• Beğen

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
Bu arada gidon ve bara şık bir sargı bandı ısrarla öneririm :)..(Düz siyah renk,iyi bir işçilik bütün görüntüyü değiştiricektir..)

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Emirhan KILIÇ

Sargı bandım var ama henüz tam montaj yerlerine karar vermedim.. Belki kablolarıda başka bir renkle değiştirebilirim.. Teşekkürler..

• Beğen

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Gayet güzel olmuş, kazasız sürüşler diliyorum ;) Montajı tamamlanmış hali daha güzel gözüküyordur heralde:)

• Beğen