Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şimdi sıra üstatlarda

Konu, 'Klasik Bisikletler' kısmında Tolga Günsezer tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    İstiyoruz dedik, yönetim "Klasik Bisikletler" başlığını açtı.
    Şimdi sıra üstatlarda;
    Haydi bakalım, Doğukan, Özgür, Aytaç, Cengiz ve şimdi adını yazamadığım üstatlar doldurun bakalım başlığı ...

Erhan Ertan, semih59 ve ozgurerdem bunu beğendi.
  2. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Gerçekten gerekli ve eksikliği hissedilen bir ana başlıktı. Başlangıç olarak bu konu ile ilintili geçmişte açılmış konuların bu başlık altına bir kopyasının oluşturulması iyi olur diye düşünüyorum. Bir örnek vermek gerekirse "el yapımı kadrolar" başlığına kadrolar ile alakalı ana başlık altından ulaşılabileceği gibi bu başlık altında da erişilebilmeli. Tabi diğer başlık altından silimesini kastetmiyorum kesinlikle. Burda yöneticilere yine küçük bir iş düşüyor.:)

semih59, ozgurerdem ve Tolga Günsezer bunu beğendi.
  3. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    2 gündür klasik yol bisikletleriyle ilgili sayfayı (fotolarla zenginleştirilmiş) arıyorum bulamadım. Bir zahmet ya bu başlığa taşısınlar veya bir link versinler..

Erhan Ertan bunu beğendi.
  4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Uygun gördüğünüz konu başlığını link ile bana özel mesaj atarsanız bu bölüme taşınması gayet basit.

Aytaç Biber bunu beğendi.
  5. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Bu bölümde olması daha uygun olacağını düşündüğüm konular var tabi ama konuları ben açmadığım için konu sahiplerinin rızası olması daha uygun olur tabi. :)

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Konu sahibine yine danışırız Aytaç, sıkıntı olacağını zannetmiyorum .Söylediğim gibi bu başlık altına toplanmasını düşündüğünüz teknik yada başka türlü hangi konu olursa link ile bilgi verirseniz gereken uygun şekilde yapılacaktır.

Acizane bir fikir de bu başlık altında bisiklet fotoğraflarından ziyade işin teknik konularını yapılan düzeltici işlemleri ve bu işlemlerin nasıl yapıldığını anlatan konular olursa çok şık olacaktır diye düşünüyorum.Klasik bisiklet ile uğraşan arkadaşların ufak bir korozyon için ne kadar çalıştığını biliyorum aynı hassasiyeti forumda paylaşım için gösterirler ise bu bölüm forumun vazgeçilmezlerinden olacaktır.(en azından benim için)

7. Okan.Yıldırım

Okan.Yıldırım Yeni Üye

Seviye:
    Ustat lar arasında olmak mumkun değil ama naçinaze Automoto rest. bu topikten sizlerle paylaşmak istiyorum. (Namı diğer Pembe Panter ):)))