Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Silivri - Büyükçekmece -Kumburgaz -Selimpaşa güzergah

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Emirhan Bey tarafından paylaşıldı.

1. Emirhan Bey

Emirhan Bey Yeni Üye

Seviye:
    Bu güzergahdaki arkadaşlarla tanışmayı çok isterim tecrübelerini dinlemeyi biz iki arkadaş beraber takılıyoruz. Büyükçekmece bisiklet kulübü ve çatalca bisiklet kulübü ile gezmiştik bir keresinde iyi insanlar. var mı aranızda?

blogumuza da bekleriz : bisikletlikovboylar.blogspot.com

AtakanSakin ve Abdullah.R bunu beğendi.
  2. ouzoo

ouzoo Aktif Üye

Adı:
    Oğuzhan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selam Emirhan. Ben Beşiktaş'tayım ama aslen Büyükçekmeceliyim. Bisikletle geleceğim zaman paslaşırız.
    Ayrıca bahsettiğin güzergahları en çok gezen Gürtunç hoca'dır sanırım. Büyükçekmece Bisiklet Kulübüne üye, oradan irtibat kurabilirsin.

3. Abdullah.R

Abdullah.R Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba Emirhan Bey, aynı yerde oturuyoruz ama şu fani dünyada bir defa karşılaşamadık daha... :))
    Şu aralar havalar güzel ama günler kısa. Ben de sabah 9 veya daha erken çıkarsam M.Ereğli (2*50km), daha geç çıkarsam Ambarlı balıkçı barınağı (2*23km) yapıyorum. Nadiren hiç çıkmadığım da oluyor. Hava kararmadan çok evvel dönmüş oluyorum.

Ben emekliyim, hem zaman hem rota bakımından sana uyarım. Arkadaşınla beraber kendine göre bir zaman/rota planı yapıp haber verirsen gruba ben de katılabilirim. :)

Bir de pazar sabahları 8'de B.çekmece Albatros önünden başlayan BBK sahil turları (gezinti daha doğrusu) oluyor. Ben hiç katılmadım daha. İlk fırsatta o turlara da katılmayı düşünüyorum. Sen de gel, kalabalık tur daha zevkli olur.

Not: Sen Kumburgaz, ben Kamiloba'da oturduğumuz için aramızda 3 km fark var. Dolayısıyla senin için M.Ereğlisi 2*53km, Ambarlı balıkçı barınağı 2*20 km olur.

4. emre_cevahir

emre_cevahir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Ben de aymerkezin ordayim ama okul nedeniyle yazlari cikiyorum :( maglum lise son :D buyukcekmece bisiklet kulubune bu yil gitcem beni insallah aralarina kabul ederler :D

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Silivri deyim Marmara Ereğlisi, Tekirdağ, Keşan, Edirne, Çorlu, Çanakkale ye kadar hafta sonu turları yapabilirim

6. Mert Ahmet

Mert Ahmet Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    19 ocakta 2 biaikletliyle karşılaştım sahil yolunda marmara ereğlisi yönğnden gelip tekirdağa doğru sürüyorlardı sabah saatleriydi yol bisikleti kullanıyorlardı bende de mtb vardı acaba onlar siz miydiniz ? :)

LG-E975 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Eğer bana sordu isen ben bisikleti bu hafta sonu teslim alacağım çarşamba günü geldi alamadım daha kısmetse bu hafta sonu gitmeyi planlıyorum.