Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Silinen ve kilitlenen konular hakkında.. (Güncel Haberler)

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında mehmetbaris87 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmetbaris87

mehmetbaris87 Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar, Güncel Haber kısmında açtığım bütün konular ya siliniyor ya da kilitleniyor.. şuan aklıma gelen birkaç örnek:

Türkiye - Ermenistan arasında imzalanan protokol
    Erdoğan'a yumruk
    Liste - Hangi Hükümet Hangi Kurumlarımızı Özelleştirdi
    Kılıçdaroğlu'nun Tayyip fıkrası

Allah aşkına güncel haberler kısmındaki konulara bir bakın.. birçoğunun kime ne yararı var.. bu tarz haberleri msn.com a girince de görebiliyorsunuz..
    İnsanların bu konulardan haberdar olmasının kime ne zararı var.. ermenistanla imzalanan protokol çok önemli bir milli meseledir, bu bile nasıl rahatsız edebiliyor bazılarını anlamakta güçlük çekiyorum.. bunun haber değeri taşımadığını mı düşünüyorsunuz.. ben bunları popomdan mı uydurdum, hepsinin kaynağı linki altında yazılı..

yoksa sadece belli sitelerden mi haber koymaya izin var foruma..

haberlerle ilgili insanlar yorum yapacak, fikirlerini söyleyecek, gerekirse seviyeli tartışmalara girecek.. yoksa bir güncel haber kısmının olmasının ne anlamı var bu forumda..

burada gerçekten bilmem nerede trafik kazası 3 ölü, yok bilmem nerenin hayvanat bahçesinde panda ikiz doğurdu gibi haberler mi bekliyorsunuz..

bu yapılanın sansürden, zorbalıktan farkı nedir..

2. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet hepimizi ilgilendiren güncel konular bunlar.. Kanu güncel olacaksa bunlardan başka daha güncel ne varki..

Bende daha önce bu tür kanuda konu açmıştım ve bir iki cevaptan sonra kilitlendi..

Ama gelin görünki siyasi ve dini konular yasak dediler..

ergün yurt ve Celasin Telli bunu beğendi.
  3. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Arkadaşım konuşurken hem seviyeni hem haddini bil.Güncel haberler bölümünde siyasi haberlere yer olmadığını 1500 kere söyledik.Bu tür haberlerin tartışıldığı yüzlerce forum var.Hevesi olan gider orada tartışır.

Bisikletforum.com da güncel haberler bölümü sadece bisiketlerle ilgili haberler için açıldı.Lakin bizler yine de siyasi ve dini içeriği olmayan konulara müsade ediyoruz.

Bu zorbalık lafını aynen sana iade ediyorum.Zorbanın dik alası sensin.Terbiyesizliğin alemi yok.

Bir daha söylüyorum bu forumun belli prensipleri var.Kurallara uyan rahat eder.Adam gibi derdini anlatan herkese adam gibi cevabınını veririz.Uymayanı ne pahasına olursa olsun barındırmayız.

Herkese iyi forumlar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.