Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Silifke Boğsak Arası Gezim

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında mustafa şan tarafından paylaşıldı.

1. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Boğsak dönüşü 1-2 fotoğraf çektim , paylaşayım

ve Taşucu sahil

2. Alpay Giray

Alpay Giray Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben bisiklete başlayalı yeni oldu ama ben de mersinde oturuyorum katılmak isterim geziye :)

3. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben pek uzun çıkamıyorum Silifke yakınlarına turlasanız olur ancak ben de tek sürüyorum grup vs. yok şuan

4. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    mustafa şan,
    Haziran ortasında kapızlıya geliyorum. Bir ay kalacağım. Mangır durumları şu anda elverişli olmadığından çeki demirine bağlantılı bisiklet taşıyıcı alma hayallerim nerdeyse suya düştü. yani bir ay bisikletimden ayrı kalacağım ve bu durumdan hoşnut değilim.
    Senden ucuza kaliteli bisiklet kiralayan bir yer varmı silifkede onu öğrenmek isterim. Veya konukseverlik yapıp bir ay süreyle bisikletine binmeme izin verirsen çok daha güzel olur.:rolleyes: Birşey daha öğrenmek isterim senden. İlk soruya cevap vermek zorunda değilsin ama ikinci soruyu yanıtlarsan sevinirim. Bu göksu deltasının en ucuna, kuş gölünün berisine kadar bisikletle gidilebilirmi. Google earth den pek bir şey seçemedim. Yani kapızlıdan taşucuna o kıyı şeridinden gitmek ve fotoları forumda paylaşmayı çok isterim. Bir ikincisi silifkede köpek popülasyonu ne durumda. Bisiklet süreceğiz diye bir tarafımızı kaptırmayalım sonra. birde yollarda trafik (anayol mesela anamura, cennet obruğuna, kayacı vadisine kadar gideceğiz diyelim) nasıl bisiklet dürmeye müsaitmi.
    Not: şimdi moderatörümüz özel meseleleri özelden yazın diye bizi fırçalayacak ama ne yapalım biraz erindim.

5. toprakakalin1

toprakakalin1 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çok şanslısın oranın denizi tertemiz, tece ve sonrası (doğuya doğru yani :) ) pislik götürüyor. Tadını çıkart oraların

6. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bence bir şekilde bisikletinizi atın getirin buralarda bisiklet kiralayan yer pek görmedim zaten benim bisikletim 1 aylık onda da size verirsem ben ne yapacağım :) kuş gölü çevresinde bisiklet gider sanırım da akşama kalmayın sivrisinekler deşmesin :D

mehmetsunu bunu beğendi.
  7. Yigit Kurt

Yigit Kurt Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Mustafa kardeşim sanırım bisikletin selesini yükseltmen gerekir. Çok alçak. Bu da seni yorabilir. Tabi boyunu bilemiyorum fakat tahminen söylüyorum.

8. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bana da öyle geliyor gidondan bile aşağıda mı bilmem şu var sele yüksek olunca performans artışının mantığını kavrayabilirsem yükseltirim bisikletçi parmak ucun değecek kadar yükselt demişti benim parmağımın tamamı değiyor boy 172 kaldırmamı önerir misiniz

bir de 2 aydır fotoğraf atarım sizin dışınızda biri de çıkıp söylemedi :D