Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şileeee

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kemancı tarafından paylaşıldı.

1. kemancı

kemancı Yeni Üye

arkadaşlar bisikletle şileye gitmeyi düşünüyorum bir arkadaşımla ama şilede nerde kalınır nereye gidilik kalmak için bu konuda bi fikrimiz yok acaba camping alanları varmı çadır kurulabilecek güvenli mekanlar varmı bizi bilgilendirirseniz çok sevinirim saygılar sevgiler :D

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Tarafımdan taşınmıştır.

3. nadir

nadir Aktif Üye

Seviye:
    Şile'de merkezde ve köylerinde güzel kamp merkezleri ve pansiyonlar mevcut, ama buralara nasıl ulaşırsınız bilemem. Ama bence güzel bir dere kenarı sakinlik açısından gayet güzel kamp kurmak için. Butür yerlere de yolda sıkça rastlarsınız. Rota olarak benim tavsiyem Alemdağ, (Kadıköy'den belediye otobüsü var, belki alabilir) Cumhuriyet köyü- Karakiraz Köyü(benim memleket:))- Ahmetli Köyü- Şile'dir. otoban iyi olmaz bisiklet için. Bu rota iki şeritli köy yolundan oluşur çoğunlukla. Tabii düz ova yolu değildir bu yollar, hatırlatayım. Yokuş seviyorsanız iyi tabii. İyi yolculuklar.

4. kemancı

kemancı Yeni Üye

çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için :D

5. hornetyasin

hornetyasin Bisikletkolik

Seviye:
    Üsküdar Şile otobandan bisikletle 2s 15dk sürüyor, üvezliden (gözlemeciler) sonra isterseniz eski yola girebilrisiniz daha rahat olur. ama 15dk fln atar. Kamp yapmak için ise ayazma plajında kamping yerleri mevcut, ayrıca daha ileride ağlayan kaya civarında da kamping yerleri var. Pansiyon olarak ise sayısız alternatifler var...

6. kemancı

kemancı Yeni Üye

çok teşekkür ederim en korktuğüm kamp yerleri olmamasıydı içimi rahatlattınız saygılar :D