Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şile'den merhaba...

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında MUSA Ç. tarafından paylaşıldı.

1. MUSA Ç.

MUSA Ç. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Böyle bir başlık altında yazınca kendimi, internette sevgili arayan tiplere benzettim. :rolleyes: Ama istikbalde internetten bisiklet arkadaşı aramak ta varmış. Vira bismillah o zaman.
    Şile'de oturan ya da Şile'de pedallayan arkadaşlarla irtibata geçmek beni ziyadesiyle sevindirecektir. Bisikletimi ulaşım amaçlı kullanıyorum ama kısa turlar için de uygun donanıma sahip. Bazen tek başıma hedefsiz bir şekilde turluyorum ama tadı olmuyor. Çevremde Riva, Polonezköy, Ağva ve Şile köyleri gibi birçok doğal güzergah var. Günü birlik 70-80 km. yapabileceğimiz arkadaşlar var ise irtibatta olalım derim.
    Selamlar...

irfanyazicitunc ve YüzSürKoş bunu beğendi.
  2. irfanyazicitunc

irfanyazicitunc Onursal Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Selamlar musa bey bizim bu sitede anadolu antreman turlari altliginda topigimiz var her pazar viaport, alemdag cikisli turlar yapıyoruz silenin köylerine gocbeyli, bickidere, darlik , omerli, kervansaray gibi koyleri geziyoruz katilmak isterseniz ortak guzergahtan bizlere katılabilirsiniz topige girerseniz göreceksiniz zaten selamlar tekrardan

3. MUSA Ç.

MUSA Ç. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    irfan bey ilginiz için teşekkürler. turizm sektöründe çalıştığımdan dolayı hafta sonları maalesef böyle tatlı kaçamaklar yapamıyorum.

irfanyazicitunc bunu beğendi.
  4. godofsail

godofsail Yeni Üye

Adı:
    SERKAN YAMAN
    Bisiklet:
    Geotech
    Merhaba şilede bende varım grup gezileri olursa katılabilirim.