Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şile otobanını tırmanırken

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında paramedik34 tarafından paylaşıldı.

1. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bugün Şile otobanını tırmanırken siyah renkte bir Delta Bisiklet ambleml araç kornasıyla selam verdi.

Eyvallah

Volkan Bilirli ve ulas bunu beğendi.
  2. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba o bendim.. ;) Siz de iyi tırmanıyordunuz...

Volkan Bilirli bunu beğendi.
  3. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamınız için tekrar teşekkürler, bisikletimle Çanakkaleye gitmek istiyorum bunun için antremana çıkmıştım sabah.

Aslında Şile'ye gitmek değildi niyetim. Maltepe'de oturuyorum, Pendik sahile gittim sabah.

Sonra her pazar sabahı Bostancı'dan Sabiha Gökçene giden bir bisikletçi abimiz var. Bakalım bende gidebiliyor muyum diye yönümü önce Kurtköy'e, sonra Sultabeyli'ye sonra da bir çoşku seline kapılıp Şile'ye gideyim dedim.

Özgürlük adına her şey tabii :)

Ne var ki Yeşilvadi'yi geçip Kalealtı mahallesinde arka vites fazlalık teli arka janta takılınca hem arka kulakçık hem arka firen kırıldı ve arka jant milinden biride janttan çıktı. Hadi kazadır de geç ama etrafımda delice havlayan köpekler arasında tamir yaptım.

Allah'tan yanıma tamir gereçleri alıyorum ve o anda zincir sökme anahtarım yanımda olduğu için çok şanslıydım. Zinciri söküp kırık vites parçalarını zincirden çıkardım ve zincirin 15 cm lik parçasınıda aldım. Büyük aynakol ve arka 3'üncü dişliye takıp 15 km öyle yol yapıp Şile'ye vardım. Şile'de iş yerine bıraktım bisikletimi. Otobüsle geri döndüm.

Gerekli parçaları aldım bu akşam. Yarın tamir için Şile'ye gideceğim sabahtan. Toplamda 87 km yol yaptım.

Sevgiler..

ulas bunu beğendi.
  4. Alp Aslan

Alp Aslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tebrikler gerçekten bravo, tam bir maceraya dönmüş sizin antreman,kolay gelsin,kazasız sürüşler,

5. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Sanırım bisikletiniz ağır bir bisikletti. Daha dikkatli olmanızı öneririm o tip yollarda. Yapabileceğimiz bir şey varsa yardımcı oluruz. Bir ihtiyacınız veya yapamadığınız bir durum çıkarsa çekinmeden getirin ben ne gerekirse yaparım.

görüşmek üzere

deli kadir, Blitzkrieg ve Volkan Bilirli bunu beğendi.