Şile antrenman turları

Scudo

yunakre

Elektrikli 240s :D
Tepki
271
İsim
Yunus Özdemir
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe

oooo harika [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe tutmaya başladı, barış abiye 5 dk mesafedeyim kar durumu aynı, yarın geceye kadar devam edecekmiş

BF Okuru

Üye
Tepki
2

acaip tuttum ben bu işi......:harika::harika::harika::harika:

gökay konuk videoyu youtube 'a koymuş geçen sene şubat 2015 valla helal olsun bisikletler mtb ,,

rüzgara karşı savaş ,,,,

kamerayı çeken uyarıyor ,
kenardan gidin diyor, araba gelir ise görmez demekte aynen doğru tabi,,

:islik::islik::islik::islik::koptum::komik:

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe
Senin karbon hala kullanılıyormu. 50 bin km sonunda durumu neydi biraz anlatsana kudret abi.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mehmetsunu

delik deşik idi :komik::komik::komik::komik:pul pul döküldü,ama karbon asla çatlamadı ,sürücü hatası yapmadım sert arazilerde özellikle aydos ormanda acaip sakat inişler var idi,derin çatlak zeminlerde banamısın demedi ,şu anda alan dostum balikesirde ,herhalde ormanlarda biniyordur ,o karbon çok iyi idi ,2008 model scott scale 30 serisi kadro

yunakre

Tepki
271
İsim
Yunus Özdemir
Bisiklet
Merida
Benim yeni canavarda bu Kudret abi bu boşluğu değerlendirmeye çalışıyorum [emoji6]

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@yunakre

off off ne vakit oldu bu,
haber vermedin bize yunus ,alet konuşuyor,,,
bu arada edirne yarışlarına bence bunla gir derim..

:harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika:

yunakre

Tepki
271
İsim
Yunus Özdemir
Bisiklet
Merida
evt abi ani gelişti bi arkadaşım topluyor bana hayırlısı ile kargolar gelecek bu hafta içinde[emoji6] yani başka Bisikletim yok muhtemelen bununla katılırım tüm etkinliklere [emoji1]

BF Okuru

Üye
Tepki
2
selam yasir ,ayakların karıncalandımı benimki acaipte valla bu iş kötü oldu resmen ,bu karın kalkması uzun zaman alacak gibi ,geçen sene bu kadar yağmamış idi..

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe sorma kudret abi, yeni yıla girdiğimizden beri hastayım bunlar hep bisikletsizlikten, 20 ocaktan sonra yeni bir kar dalgası bekleniyormuş, bu kış bisiklet bize haram :(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@yasirkidil

yasir geçmiş olsun ,beslenmeye dikkat etmek lazım yasir ,bol yağlı beslenme, bu arada manda tereyağı aldım aynı zamanda olivira zeytinyağı ,bunlar son derece sıhhatli ürünler, kuzu eti bimde ve koyunun kuyruk yağı ise kasaptan ayrıca bimden katkısız pekmez tahin aldım yumurta hep demirbaş ,aynı zamanda şokta tek işe yarayan ise lor peyniri katkısız lavaş ekmekte az gluten var,mercimek aldım erişte keza,demir yüklen yasir ıspanak önemli karnabaharda ve brokoli kuşkonmaz yalnız dikkat etmek lazım tarım ilaçları tehlikesi var sirkeye batırmak lazım ıspanağı,karnabaharıda brokoliyide ve kuşkonmazı,ayrıca devit-3 ayda bir ampül alınacak, bu d hormonu hastalanmamayı beraberinde getirir ,şu anda bende grip yok ,millet sokakta gripten kırılıyor ise bunun nedeni d hormunu eksikliğidir ,d hormunu yani vitamini hiç bir yiyecekte yok, bu güneş ise hikaye ,esas ekvator bölgesindeki yaşayanlar güneş ışınlarına dik olarak maruz kalırlar onlar alıyor d vitamini.tam yağlı peynirise,göztepe bir yer keşfettim oradan alıyorum market alışverişlerinde bime müracat ,yalnız ordan tavuk şişleri artık almayacağım tavukta sorunlar var ,çabuk büyüyen tavuklar sakıncalı,
kefir iç yasir ve yeşil çay faydalı,cevizde önemli ,fındık fıstık bunlar yararlı,meyveleri ise ben az alıyoırum hepsinde şeker var çünki,,domates hıyar yeşillik anca yaza bunlar seradan geliyor almıyorum zati bi garip tatları.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
geçmiş olsun yasir illaki uzun tura gerek yok günlük bir saat tempo yapsan oda yeter buralarda
formulaya kadar gitgel mesela ful tempo ara verdimi bitiyor pil

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@barış barış

yaza kimse seni tutamayacak görünen köy kılavuz istemez,,,,işleyen demir paslanmaz.

yasir juliana ,

1 ocak 2017 hazır ,,,,,

bakalım bu sene rekor kıracakmı 11 günde londradan istanbula gelen fatih hatun..
juliana buhring

aralıktada durmamış he babam sele eyvallah juli,,,,

tam donanım,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@yasirkidil

şu bi gerçekki ben geçen hafta kar başlamadan önce hafta içi 6 km 'de kalmış idim yani kısalarda,erenköy malesef sessiz mekanlara acaip uzak bi yer ,ve şehrin göbeği ,anadolu yakanın en gürültülü yeri ,bağdat cadde gibi yukarımızda inönü cadde ,valla buradan uzaklaşmak lazımda bakacağız yasir ,zaman azaldı diyorum ama işler salyangoz misali gidiyor
şu an 100 artı yaparmıyım yapabilirim ama gerek yok nedeni gran fondo kısada olacağım zati,birde bu sene yasir senle aynen lisans çıkartacağız, bu işler çok basit, aile hekimliğinden bir adet sağlık raporu alacan iki adet vesikalılk resim ile aynen spor bakanlığına başvuru, yerini biliyorum ,geçen sene sadece sağlık için rapor çıkardım bu senede aynen lisans çıkartacağım ,1 yıllık olmakta lisanslar..

selam yasir dünki vaziyet ama bura çok dik ve hız almak için geriden gelme şansım çok az idi..senin anlayacağın her işin başı teknik ,sağda solda yosunlanmalar var idi ,
valla şeytan dürtüyor bizi sert eğim görsem hemen dalmaca muhabeti ,
seyirciye ayıp oldu bu arada güray çekti resmi...sağolsun..

yasir selam,
bu gün bisiklet ile giderken furkana rasladım senin muhabbetin döndü ,hayrola ne oluyor bisikleti felanmı bırakıyorsun olurmu yahu ,strava 'ya öyle bir mesaj düşmüşsün ,bu topik ne olacak o vakit,
öksüzmü kalacak yahu..

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe abi elimde olmayan sebeplerden dolayı istemeyerek uzun bir süre ara vermem gerekiyor, herhangi bir sağlık problemim yok Allah'a şükür, aniden gelişti yapacak bir şey yok, bisiklet köşede boşa durmasın diye satıyorum, güzel hayallerimiz vardı ama her güzellik bir arada olmuyor malesef, topik boş kalmaz abi sen varsın daha ne olsun benden çok yazıyorsun yazmaya da devam et :) ilk mesajda da demiştim zaten bu konu herkese ait :)

Fatih.acar

Forum Demirbaşı
Tepki
1.134
İsim
Fatih
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe abi bu sene gran fondo yarışları için lisans şartımı getirildi ?