Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sile-Agva tarafinda daha once kamp yapmis birileri var mi ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında yilmaz kaynak tarafından paylaşıldı.

1. yilmaz kaynak

yilmaz kaynak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bayramda sile yada agva o taraflarda 1-2 gun kamp yapayim diyorum ama bildigin gordugum bir yer yok ,daha once orada kamp yapmis arkadaslar varsa yardimci olabilir mi neresi var nereler guzel , fiyatlar gibi gibi bilgiler :)

2. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Şile Kumbaba da Mayıs ayında biz yapmıştık. Ağvada ise geçen yıl İlhami Yücel yapmıştı ve forumda paylaşmıştı. Kumbabayı h,ç beğenmedim bence biraz daha ileri gidip kumda para vermeden çadırınızı kurun. Şilede kamp alanı olarak galiba birde Ağlayankaya var ama orasını yoldaki tabeladan biliyorum, görmedim. Şile ve Ağvada çadırla konaklama çok pahalı bilginiz olsun. Gecelik olarak 30 TL den aşağı yer bulamazsınız.

yilmaz kaynak bunu beğendi.
  3. yilmaz kaynak

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    3O lira cadirla beraber mi ben cadirimi kendim goturucem o zaman daha ucuz olur sanirim tek basima gidecegim icin guvenli bir yer olmasi lazim cadiri birakip gezmeye alisverise cikabilirim. Doganin icinde kafa dinleyecegim bir yer olsa cok guzel olur , aslinda istedigim kafam attiginda istanbul kalabaligindan kacayim gidip kafa dinleyeyim , sile agva olmasada olur istanbula yakin bole kafa dinleyebilecegim bir yer var midir acaba ?

4. Orhan Kılıç

Seviye:
    Çadır sizden olmak kaydıyla bu fiyat maalesef.

5. Orhan Kılıç

Seviye:
    Ahmet Salih Özenirde geçen yıl oralarda bir yerde konaklamıştı. Onun tur anlatımına bakarsanız fiyatı ve nerede kaldığını yazmıştı. Kumbabada kalmak isterseniz Kumbabada denize ulaştıktan sonra sola doğru devam edin ileride deniz kenarında boş yerler var.

yilmaz kaynak bunu beğendi.
  6. yilmaz kaynak

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    tamamdır abi sağolasın :)

7. Can Boyacı

Can Boyacı Yeni Üye

Seviye:
    Şile'de 2 hafta önce çadırımla Nehir Kamping'de kaldım. sahile bisikletle 1 dakika uzaklıkta hoş bir yer. aynı zamanda oteli de var. gecelik 10tl'ye kaldım. tuvaletler temizdi. güvenli bir yer. ben hem gece hem gündüz çadırı ve içindekileri olduğu gibi bıraktım. zaten etrafımda 4-5 aile daha vardı kamp yapan. en azından gittiğinde bir bakarsın.

Haritadaki yeri;
    http://maps.google.com/maps?f=q&sou...596074&spn=0.008609,0.021136&t=h&z=16&iwloc=A

8. yilmaz kaynak

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Tesekkurler :) gidip bi bakayim nehir campinge , onumuzdeki hafta gidicem insallah :)