şikayetim yok..

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yalnız yeni bir karar aldım,sadece kendi açtığım topikleri güncelleyeceğim,artı grand fondo yarışlarda ilgi noktam olacak,
serkan dostumun açtığı ulusal eğim yarış topiğine destek vereceğim,bu topikte eğim çalışması olacak zamana karşı,
hali hazırda göçbeyli topiği ,yarışlarda bende varım topiği,130 km topiği güncellenecek
son olarak ifan kaptanın topiğine misafir olacağım..

(link)
(link)
(link)

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Neden sende saklı kalsın kudret abi. Çoluk çocuğun maskarası oldum,beni bu yaşta .oksakal ettiler desene. Sessiz oldukça dahada üzerine çıkacaklar, ne yapalım edep erkan diye bir şey kalmamış.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Kudret Abi, en dogru karari almissin. Seni tebrik ediyor ve ellerinden öpüyorum. Saygilarimla Abi.

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez

sessiz olurum burda geri çekilirim alttan alırım,ama sahada asla affetmeyeceğim,
kimseyi darp etme şeklinde düşünmeyin..

mmehmedd

Aktif Üye
Tepki
211
İsim
mehmed çelebi
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu kudret abimizi hiç merak etmediğim kadar merak ettim şimdi. Bir de sunu mehmet.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
https://www.bisikletforum.com/data/avatars/s/44/44210.jpg?1477643276

forumun en karizmatik yunusu,edirne yarışında 14 üncülük ile tek mtb 'ci,beni foruma bağlayan yunus ,,konuşmayan eylem yapan,,,elbet bir araya geleceğiz, performansı dehşet......ondan nasıl şikayetçi olurumki....

yunakre

Elektrikli 240s :D
Tepki
271
İsim
Yunus Özdemir
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe :)))

Abi Bostancı sahilde Adidas grubu ile koşarken, seni gördüm. her zamanki gibi Bisiklete biniyordun, Bisiklete olan sevgini inancını iyi biliyorum ,Kerim Beşerin de bana anlattıklarından yola çıkarak,, Kudret abiii ?diye bağırdım. daha önce hiç tanışmamış olduğum birine bağırdığımın da farkındaydım :) Kader abi

• Beğen
Tepkiler: Kerim BEŞER

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
buralardakilerin % 90 nı senin yanından geçmez kudret hocam ağzı olan konuşur kavyeden yazmak kolay iş

bu arada dün duramadık yine rüzgar müzgar demedik çıktık dışarı şile ağva arası bi daire çizdik ormandan gidip sahilden döndük deli rampalar var yaww

• Beğen
Tepkiler: fadıl pala

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış On binlerce üyesi olan bir forumda üyelerin yüzde doksanını bir kefeye, tek bir üyesini de diğer kefeye koyup tartmak, üstüne de "senin yanından geçemezler" demek, en hafif tabirle saygısızlıktır. Eskilerin bir sözü var: "Şeyh uçmaz mürit uçurur" derler. Bu söz forumdaki bir avuç insanın edindiği imtiyaz ve şöhreti ve beraberinde gelen egosantrizmi izahta -yine eskilerin deyişiyle- "cuk oturuyor".

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış

klavye bisikletçi olmadık sahada çalıştık,atıp tutmadık çalıştık ter döktük,isteyen çalışır bir yerlere gelir,

@cahitakin

cahit bey ,yaşça yakınız, sizden 5 yaş büyük olabilirim,yalnış anlamayın beni
göründüğü gibi olanlara lafım yok,ama olmak istediği gibi görünenler bence sınıfta kalacak,
benim tarzım amatör performans bisikletçiliği, bunu yerine getirmeye çalışıyorum..

ayrıca forumda benim yaşta bu kafada olana raslamadım ,

beni sevmeyenler mesajlarımı görmezler beni aynen bamlarlar bu hürriyet forum tarafından üyelere verilmiş bu bakımdan foruma teşekkürlerimi iletirim.

konuyu yumuşatalım.

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10155659_919901958042379_2474708821843574751_n.jpg?oh=20dd22cb09220f17c785573f5444da8c&oe=588CC392

yönetici eagle ' dostumun (savaşın ) bana şakası...

karbon mtb batmaz.....:islik::harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe Yaşın önemi yok. Böyle imalı laflara da gerek yok. Kimleri kastettiğinizi de önemsemiyorum. Bisikletin benim hayatımdaki yeri böyle bir çekişmecilikten, böyle bir rekabet anlayışından azadedir. Yarışta ya da rampada, her kim ne performans gösterirse göstersin, ne o sele üstünde ne de seleden indikten sonra kimsenin kimseye üstünlüğü, yerini ve haddini bildirme hakkı olamaz. Böyle bir söylem ve tutum en başta sporcu ahlakına ters düşer. Ben bisikleti bir kültür olarak görüyorum, bu kültürün kurucu kavramları da eşitlik, dayanışma, paylaşım ve özgürlüktür. Hizipçilik, egosantrizm, narsisistik hezeyanlar, yıkıcı hırslar, hiyerarşi hevesi, statü endişesi, elitizm, nepotizm, imtiyazlılık benim uzak durduğum ve tepki verdiğim olgulardır. Bu forumun katılımcı sayısı ve iletişim hızı beni burada tutan başlıca etken, ama ne buraya gelmeden önce yolumu kaybetmiş idim, ne de buradan gidersem sudan çıkmış balığa dönerim. Bu kapıdan çıksa kimsenin kale almayacağı bir insan değilim, Allah korusun, müritlerinin gazıyla kendini şeyh sanan bir insan olmak, ahbap-çavuş ilişkileriyle geyiğin dibine vurup egomu tatmin etmek benim için hem haysiyet kırıcı bir hâl hem de zaman kaybıdır.

Bilmem hangi gran fondoda bilmem hangi kategoride bilmem kaçıncı dereceyi yapmış bir bisikletli ile manava bisikletle giden emekli komşu arasında hiçbir hiyerarşik farklılık görmüyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cahitakin

düşüncelerinize saygı duyuyorum ,yalnız benim seçtiğim yol farklı,sele üstünde ,gezi bisikletçisi değilim,
turcuda değilim,ama onlara saygım var,kendimi kısa mesaferlerde sürekli test edeceğim,50 km durmadan basarak,aşağıdaki topikler amaçlarımı yansıtır,bu yolda devam etmek ,
niyetim budur.teşekkür ederim.

(link)
(link)
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cahitakin

benim bahsettiğim konu yaşa göre kondisyon hala iddaa ediyorum kudret hoca yaşına göre buradakilerin % 90 nından iyidir hatta gençlerin bile çoğundan iyidir bence
benim ondan ne bir çıkarım var ne bir kârım ben gördüğümü yazıyorum ve yine lafımın arkasındayım
gerçekleri söylemenin saygısızlıkla ne alakası var onu anlayamadım

• Beğen
Tepkiler: HasanTiçır

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış
55 yaş üstü dereceler barış ,bu yaşıtlarım beni geçer,bolu deyince duracan ,bursa keza ve yalova,

ismail iltır,

100 km -3 saat 05
ali rıza - 3.15
davut 3.34

46 km 'de faik yağcı,1 saat 25 dakika

kısada rakipler,
faik yağcı-nedim güçlü,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ayrıca bu şeylik müritlik muhabbeti ne oluyor onuda anlayamadım
hergün bisikletin hakkını veren sporunu fazlasıyla yapan bir insanı örnek almak desteklemek müritlikmi oluyor
ne yapalım yani gidip popçuları topçularımı takip edelim
biz böyle adamlardan ilham alıyoruz yorulduğumuz zaman dik yokuşların yarısında bittiğimiz zaman bu adamları düşünüp bırakmıyoruz devam ediyoruz o yaptıysa bizde yaparız diyoruz
yiğidi öldür hakkını ver

kudret hocam senin gibi adamlar çok değil kim ne derse desin kişiliğin karakterin hayatın seni ilgilendirir ben bisikletteki durumuna bakarım

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.