Sikayet Butonu

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Selam arkadaşlar,

Şikayet butonu hakkında biraz konuşalım.

Bu foruma "şikayet butonu" diye birşey yapılmış ve gerektiğinde kullanılmasını yöneticiler ve adminler herzaman söylüyor.
Ancak bunu derken şikayetleri ne kadar değerlendiriyorlar orası tartıışıılır.

Geçenlerde Admin (kendisini kardesim gibi severdim ama....) bir ceza uygulaması yapmıştı.
Bu uygulamayı orada ciddi ciddi uygulayacağını söylerken olaylar gerçege dönüşünce neden ugulamıyor diye soruyorum şimdi?
Ayrıca kendisini geçende alıntı yaparak bir yorumu şikayette bulunmak istedim ve bana orada "Yorum ile ilgili gereği yapıldı diye yazmıştı.
Yorumuda silmişlerdi, ayrıca benden de bir daha konu içinde yöneticileri alıntı yapmamamı şikayet butonunu kullanmamı rica etmisti.
Evet bende kendisine ilgilendiği için tesekkür etmiştim ama şikayet butonunun hiç bir işe yaramadığını, yinede kullanacağımı söylemiştim. Şikayette bulunduğum yorumu sildiler ve bana gereğinin yapıldığınnı söylediler ama bence hiçbir sey yapılmadı. (Sikayette bulundugumuz yorumun gereginin yapildigini nerden bilelim, ya sikayet edilen yorum/konu yöneticinin iyi arkadasi ise neolacak. Bize illaki geregi yapildi diye not düserler ama nerden bilelim yapildigini ve ne cezasi aldigini?)
Çünkü aynı kişi bana tekrar tekrar üslupsuz yorum yaptı. Bu yorumada cevap vermeden ve Admin beye de söz verdiğimden sikayet butonunu kullandım.
Zaman sonra bana mesaj geldi, Şikayet ettiğim konunun gereği yapıldı diye. Bende iyi yapıldıysa ne ala dedim kendi kendime. Ne geregi yapılmış ne de bana üslupsuz yazan şahısa ceza verilmiş.
Aksine şahıs yine yazdı ve bende Admin beye bunu 15.8.2017 tarihinde özel meajla bildirdim, tabiki Admin bey bana dönüş yapmadı.

Dün gece aynı kişi yine açtığım bir konuda yorum yaparak imalı kelimeler yazmış. Bunu tekrar Admin beye mesaj ile ilettim ama cevap yok.
Telefondan görüştüğü bir arkadaşı var, ona rica ettim Admin beyi arasın diye. Aradı ama sonra döneceğini söylemiş. Benim adımı duyunca muhtamelen geri dönüş yapmaya tenezzül etmedi. Yöneticilere bildireyim geregini yapsınlar demiş.

Kimi hangi yöneticiye bildireceksiniz Admin bey? Üslupsuz yorumu okuyan yönetici zaten yorumun kime gittiğini görünce sevincinden dört köşşe olup göbek attıyor. Burada eşit yönetici kim var soruyorum size? Arkadaşları le ilgilenen ve çekemediği birisi konu açınca yangına körükle giden yöneticilerle mi bildireceksiniz?

Ben artık gerçekten o üslupsuz yorumlari yazan ve onun gibi 1-2 kişinin daha beni çekemedikleri için sürekli saldırı yapan yorumlarından bıktım usandım.

Tanımadığın bir insana nasıl kin/düsmanlik besleye biliyorsunuz anlamıyorum.
Bana sinir bozucu şeyler yazarak beni rezilmi etiklerini sanıyorlar yada burada öyle yaptıkca belirli bir seviyeye çıkacaklarını mı sanıyorlar?

Bana üslupsuz yorum yapan kişiyle ilgilenmelerini rica ediyorum, ikide bir benim esim andiklari gibi, ben onlarin eşi hakkinda yorum yazsam ne düsünürler acaba merak ediyorum.

Beni belki şimdi banlaya bilirler ama beni banlamadan önce doğruyu araştırsınlar ve işlerini doğru yapsınlar.

Şimdi herkese iyi forumlar..

Scudo

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
"Erkek gibi" ve "karı gibi" laflarınıza bakarak, bence bu forumda istenseniz de istenmeseniz de burayı terkedin. Bu forumu yüzlerce genç okuyor ve onları zehirliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: T.T ve The UGUR

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Serkan Mıstınoğlu
Bir yönetici olarak sizi taktir ettim dogrusu. @Atilla G. bunu görsün ve yöneticileri ile gurur duysun. Darisi diger üyelerin basina diyecegim ama kesin diger üyeleride ayni sekilde seviyordur YÖNETICI arkadasimiz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok takıyorsunuz bu forum ortamını çok. Devlet dairesi değil nihayetinde tüm yazılan kurallar harfiyen uygulansın. Esneklik iyidir. :harika:

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ya yazmiyim diyorum ama Murat Çomez yada herhangi bir uyenin ailesine dil uzatildi defalarca. Bu nasil bi terbiye yoksunlugudur , bu nasil bir seref fakirligidir anlamiyorum. Adam guzelce derdini , meramini anlatiyor hala bu isten makara yapan cikiyor. Bakin arkadaslar makaraysa , goygoysa bu isin en dip noktasinda ben varim merak etmeyin. Ama insanlari hedef alarak saldirmak hakaret etmek , ailesine dil uzatmaksa inanin bana o adamin kimligi aciga cikarsa o anda o dili koparma gucune de sahibim hodri meydan. O gizemli nikneymlerle akli sira eylenen arkadas buyursun bulutlarin arasindan ciksin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şikayet raporları mümkün olduğu kadar dikkate alınıyor ve gereği her zaman yapılıyor. Ara sıra gözden kaçanlar da oluyor. Bu durumu mümkün olduğu kadar iyi analize etmeye çalışıyor, adaletli bir şekilde işlem yapma konusunda gayret ediyoruz. Bunu yaparken gözden kaçan veya hatalı işlemlerimiz de olabiliyor. Forum gündemini boş yere meşgul etmeyin lütfen. Canınız sıkıldıkça gelip bize bombardıman yapıp hırsınızı bizden çıkarmaya kalkıyorsunuz. Yeter artık bu kadar. Bazı şeyler de bir yere kadar.

Bize şu ana kadar bir bireyin ailesine küfür ettiğini içeren bir rapor gelmedi. İnceledik ama yok. Zaten olsa direkt gereğini yaparız. Ha olduysa da gözümüzden kaçtıysa buyur söyle gereğini yapalım gözden kaçmış kusura bakmayın diyelim halledelim olsun bitsin. Fazla uzatmaya gerek yok.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@BF Okuru
Ben kesinlikle ailesine küfür edilmis demedim, sadece esimi anmasini begenmedigimi söyledim. Ha gözden kacmis derken tamam kaca bilir ama gözden kacan sikayet icin geregi yapildi diye mesaj gelmesi tuaf degilmi.
Tabiki söz sizde oldugu icin bizler birsey demeye hakkimiz yok ama su görüntü bir yöneticiden geliyor ve bunu siz dogru buluyorsaniz sorun yok, yalniz bence dogru bir davranis olmadigi icin nereye sikayet edecegiz, söylerseniz bizde sikayetimizi ederiz.

Ve ayrica yazilan yoruma karsilik cevap yazildi diye Serkan.H kardesimizide banladi üyeligini iptal etti. Simid yöneticilerin böyle yazama hakki varda üyelerin cevap verme hakki yokmu?

Size bu sorularimi iylikle soruyorum kesinlikle tartimak istemiyorum.

yönetici serkan pici.png

• Beğen
Tepkiler: T.T

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez daha evel yengeyle ilgili ileri geri ( sozum meclisten disari ) yorumlar yazanlar oldu Murat ben cok iyi hatirliyorum. Ama ahlak yapim bunlari soylemekten bile utaniyor inanin bana

@BF Okuru
Amac asla meskuliyet degil arkadasm biliyorsun gundeme gelmek icin boyle asagilik insanlara ihtiyacimiz yok. Ama bu insanlar doymadan sikilmadan ayni sekilde saldirmaya devam ediyorlar.gercekten kabak tadi verdi bu durum belirtmek istedim :(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato

Siz bisikletle kız tavlama konusunu açan kişi değilmisiniz hocam?

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Elbet oyle Murat ona itirazim yok. Yavuz Sultan Selim Han' in dedigi gbi " Herkes yediginden ikram eder "

@abbot
Evet nolmus ? Konuyla ilintisi nedir acmissam? Ayrica o yazida bayanlar degil bizim bisikletcilerimizin komik halleri basrolde idi . Amacin imada bulunmaksa yanlis adama çatiyorsun

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato
Ha başkasına oldu mu iyi size oldumu asarım keserim :) Güzel kafalar.

Niyet önemli niyet.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@abbot
Aynen bende engeleme butonuna abaniyorum

@abbot
Saldirma bana baska bi kreş bulalim sana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato

Keyfin bilir.

Yahu sen ki bisikletle karı kız nasıl tavlanır diye konu açmış adamsın. Daha ne konuşuyorsun utanmaz. Arsızlığa iyice alıştınız siz.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@abbot
Ama tabi sen çakma bir karakter oldugundan ulasamiyoruz profiline engellemek icin malesef

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez sorun giderildi diye rapora hangi yönetici cevap verdi bilmiyorum ama ilgili mesaj neyse paylaşın bakalım. Dediğim gibi gözden kaçmış olabilir. Bazen ben de raporu çözdüm sanıyorum ardından kapatıyorum meğersem unutmuş oluyorum arada böyle olabiliyor. Zaten kritik mesajlar tekrar şikayet edildiği için, derhal hallediyoruz unutma gibi durumlarda.

Söz hakkının bizde olduğu falan da yok. Hiçbir ricamız kabul da görmüyor çoğu zaman ama bir şey de demiyoruz. Üstümüze fazla geliniyor sorun burada. Orada öyle cevap verilmiş ama bıkmış artık adam yani sürekli böyle şeylerle mi uğraşacağız anlamıyorum.

---

Bu arada şu ikili atışmalara son vermenizi rica ediyorum. Bu kadar büyütmeye gerek yok. Şu forumda hep birlikte takılalım olsun bitsin.