Siiz hangi gruba hitap ediyorsunuz? :)

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Forumda gördüğüm kadarı ile her yaş grubundan ve farklı amaçlarla bisiklet sahibi olanlar var. Merak ettiğim siz hangi grubu temsil ediyorsunuz ve neden ? (Yazılı yoklama sorusu gibi oldu. Her soru 5 puan, istediginiz sorudan başlayabilirsiniz ;)

http://img171.imageshack.us/img171/5605/cyclesoflifeblog.jpg)

Scudo

ayhanakbuga

Daimi Üye
Tepki
549
Bisiklet
Scott
31 Yaşındayım - Uzun Turlar (Öğretmenim-Hafta sonları kullanıyorum, hafta içi eliptik bisiklet...)

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Ben kendimden bahsetmeyi unuttum.Yaşım 30. Şuan ''deneme, tecrübe yani giriş aşamasındayım''. Orta yaş krizinden önce hedefim :) ; bisiklet konusunda, gerek kullanım, gerekse bakım onarım konusunda kendi kendime yetmek.
Ayhan hocam ön ayak oldu yorumlara, devamını bekliyoruz.

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Hocam!.Üst sağda ve Ördek'li Resim yani Tur Bisikleti kullanıyorum.

Hocam Kaç puan aldım!.

Gerçekten çok espirilisiniz.Teşekkürler...

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
39 yaşındayım. Her işimi bisikletle yapıyorum, şehir içinde başka vasıta kullanmıyorum. Orta mesafeli turlara çıkıyorum, mümkün oldukça 2 yaşındaki kızımı bisiklet koltuğu ile gezmeye çıkartıyorum.

Sınavı geçtim mi? Bak 95 ten az puan alırsam kağıdıma bakarım ona göre ...

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
@Kadir Altuntaş

Soruları hazırlarken dikkatimden kaçan bir şey olmuş, o da cevapların subjektif olabilmesi. Kendi elimle yaktım kendimi, bütün cevaplar dogru kabul ediliyor hali ile :(

Bu arada bu sınavdan yüksek not almanız sizi şımartmasın, çalışmaya devam edin lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: Kadir Altuntaş
Tepki
15
Bisikletime doyamadan tekerim yamuldu, hevesim kursağımda kaldı...
Hele İstanbul'u sürücüleri beni bisikletten soğuttu.

Ah bisikletim vah bisikletim....

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Dün bir çay bahçesinde otururken bir amca geldi ve Bisan bisikletini hemen benim bisikletimin yanına koydu. Geldi bir masaya oturdu ben de müsade isteyip kalkıp amcanın yanına oturdum.Küçük demlikte bir çay söyledik.Uzun sakallı, hafif kamburu çıkmış, 73 yaşında bir delikanlı oldugunu öğrendim muhabbetimiz esnasında. Yaşını hiç göstermedigini söyledigimde büyük bir kahkaha attı ve ''ben şu beleskite binmese idim yıllarca şimdiye ölürdüm'' dedi. Tam olarak hatırlamıyor ama ömrünün yarısından fazlasını bisikletin üzerinde geçirdiğini söylüyor. Afyon şivesi ile tuvalete gitmenin dışında heryere bisikletle gittiğini söyledi. Çok güldüm ancak bir o kadar da yeni bir bisiklet sevdalısı oldugum için tekrardan satın aldıgım bisikletten dolayı kendimle gurur duydum :)

Tepki
8
Yaşım 32 bir şirkette grafiker olarak çalışıyorum. 10 Yıl aradan son geçen hafta bisikletimi aldım. Akşamları işten (cumartesi dahil) 20:30 gibi anca eve geldiğim ve 18 aylık bebeğim olduğu için (tabi bütün gün göremiyorum ve en geç 22:00 da yatıyo ufaklık) akşam zamanımı ona ayırıyorum, dolayısı ile daha binmek nasip olmadı. bu ay ortaları gibi eşim ve ufaklık annesinin yanına tatile gidicek, artık onlar gittikten sonra akşamları işten gelince ve pazar bütüngün :))) pedallarım.

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
@Hakkı Satıoğlu
Öncelikle yeni bisikletiniz hayırlı olsun.Bisiklete binme konusundaki heyacnınızı en iyi ben anlarım sanırım çünkü ben de uzun yıllar sonra bisiklet sahibi oldum, artık ne motoruma ne de arabaya hevesim kaldı. Onlar sadece ihtiyaç dahilinde kullanılabilecek vasıtalar konumunda şuan. Bisiklet bir tutku oldu, umarım yaza dogru daha fazla zamanım olurda bisikletimle daha fazla vakit geçirebilrim. :)

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Satıoğlu