Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sigma Yol Bilgisayarı ile ilgili Tercih Sorusu

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında norep tarafından paylaşıldı.

1. norep

norep Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bisikletime tercihen sigma marka (diğer iyi markalar biraz pahalı) yol bilgisayarı almak istiyorum. İstediğim özellikler kadans ölçümü olsun ve kablolu olsun.

Kablolu olmasını istiyorum çünkü nasılsa sabit bir cihaz kablosuz olup da sinyal kaybı vs ile uğraşmak istemiyorum. Ama anladığım kadarıyla sigma da kablolu olup kadans da gösteren cihaz yok.

BC 1609 modeline baktım, özelliklerde cadence diye belirtmiş ama anladığım kadarıyla sadece kadans eklenebilir demek istemiş yani kutudan ilgili aparatlar çıkmıyor. Bunun dışında tam istediğim gibi bir yol bilgisayarı.

BC 1609 STS modelinde ise +cadence diye belirtmiş bunun içinden kadans ile ilgili aparatlar çıkıyor ama bu da kablosuz hem de bu yüzden pahalı.

Kısaca hem kadans hem sigma hem kablolu model var mı? :)

Genç Osman Bircan bunu beğendi.
  2. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşım ben uzun araştırmalar sonucu 2 hafta önce Sigma Sport BC 1609 STS+Kadans (Kadans aparatı dahildir) aşağıdaki linkteki siteden 130 TL peşin olarak aldım, Malatyada olduğum için 3,50 TL de kargo ödedim.

Üründen gayet Mennum,yüksel gerilim hatlarının altında da dahil olmak üzere, cep telefonu, pc gibi araçlar yanındada bir çok defa test ettim, herhangi bir problem yaşamadım.

Size bu ürünün kullanıcısı olarak tavsiye ederim.Kablosuz olmasından dolayı korkunuz olmasın, yaşadığım tecrübeleri yukarıda aktardım seçim sizin tabi saygılarımla bol pedallı günler dilerim.

3. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    kablosuzda hiçbir sorun yaşamassınız(yeni modellerde)...ayrıca kablo çok çirkin duruyor.

4. norep

norep Yeni Üye

Seviye:
    bende sigma marka nabız saati var istanbul sahil yolunda bazen kesiliyor tekrar bağlanıyor vs bu yüzden kablosuzdan kaçıyorum ama dediğiniz gibi hiç bir sorun olmuyorsa ben de kablosuz almayı tercih ederim.

5. norep

norep Yeni Üye

Seviye:
    ürünün ebay fiyatı 123 liraya geliyor o zaman türkiyeden taksitli alınabilir. İyi bari satıcılar bu üründe fazla öpmemiş:D