sigma yedek parça ihtiyacı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sigma Cuberider2 arka flaşörüm var ancak sele altına taktığım yani flaşörün bisikletle bağlantısını sağlayan aparat ya düşmüş ya da çalınmış durumda.Ki alındı ise o parça ile ne yapacaklarını çok merak ediyorum!
İnternetten uzun uzun baktım ama bu parçayı nasıl,nerden temin edebileceğimi bulamadım.Bu konuda bilgisi olan mevcut mu acaba?
Ayrıca bunun benzeri diğer aksesuarlar için de (sigma km saati,topeak telefon tutucu gibi) benzer durum oluştuğunda ne yapabiliriz? Zira ucuz ürünler değil ve aparatları olmadığında kullanım şansı olmuyor.
İstanbul da bu gibi parçaları temin edebileceğimiz bir yer var mı?

Scudo

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@edin

ebaye baktınızmı bir çok sigma ürünün yedek parçası mevcut.. özellikle tayland ve çin çıkışlılar ucuz olabiliyor...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öncelikle geçiş olsun, alındıysa gerçekten senin dediğin gibi napıcak acaba :) bu tür aparatlarıda bulmak çok zor, 30-35TL verip yenisini almaktan başka inşallah karşına seçenekler çıkar.

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
sigmanın kendine yazmayı deneyin bir zamanlar kaybolan mıknatısları göderiyorlardı galiba

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
Aslı Bisiklet Sigma nın Türkiye distribütörü, bir arayıp sorun yardımcı olabilirler.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Sigma'Nın sitesinden e-posta ile ulaşın... Tahminimce size yardımcı olacaklardır.. Ben nabız saatimin kayışı ile ilgili sorun yaşamıştım.. E-posta ile ulastım ve sagolsunlar bana sıfır kayışı ücretsiz yolladılar 10 - 12 günde elime ulaştı.. Daha sonra birkaç arkadaş daha benzer e-postalar attılar km sayacı vs icin onlara da yardımcı oldular; siz de bir deneyin isterseniz; tahminimce yardımcı olacaklardır;

Bahsi geçen olayla ilgili zamanında actıgım baslıkta benim yazısmalarım ve gelismeler, birkac arkadasın da tecrübeleri yazıyor; buyrun bir göz atın;

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben aslı bisikleti arayarak durumu anlattım,sağolsunlar ilgilendiler,hem mevcut ürünüm için hem de km saatim için ihtiyaç halinde yardımcı olacaklarını söylediler.
ayrıca ellerinde eski ürünlere ait kalan parçalar olduğunda ücretsiz de verebiliyorlarmış.telefon numaramı aldılar ve ürünü temin ettikten sonra arayacaklarını söylediler.
açıkçası sigma firmasının da bu şekilde bir müşteri hizmeti sağlaması çok ama çok iyi.sorunumu çözememem halinde eray bey ve çağrı beyin söylediği gibi firmaya ulaşıcam bir şekilde.
zahmet edip bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bugün aslı bisikletten aradılar,gidip sıfır olan parçayı aldım ücret de istemediler.hem sigmanın hem de aslı bisikletin satılan bir ürün için destek vermeleri çok hoşuma gitti,ben dx.com dan birkaç flaşör siparişi vermiştim bile pek ümidim olmadığı için,yedekte duracaklar artık